swietokrzyskie.info

Piątek, 26 czerwca 2026, Do końca roku 188 dni Imieniny: Jana, Pauliny, Rudolfiny

Wiadomosci

Młodzież rozwija swoje pasje.

Dodane: AT Data: 2012-04-03 10:26:59 (czytane: 12663)  Wersja do druku

31 marca 2012 roku w Placówce Opiekuńczo - Wychowawczej w Winiarach został przeprowadzony egzamin na kartę wędkarską Polskiego Związku Wędkarskiego. Młodzież egzaminował Andrzeja Kucięba – skarbnik Koła Wędkarskiego w Busku Zdroju.

Egzamin składał się z części testowej i przystąpiło do niego trzech wychowanków tutejszej placówki: Marcin Kowalczyk, Krzysztof Ślęzak i Tadeusz Dudek.

kartarybacka001.jpg
 

kartarybacka002.jpg 

Podopieczni musieli wykazać się znajomością Regulaminu połowu ryb w wodach użytkowanych przez Polski Związek Wędkarski. Pytania dotyczyły praw i obowiązków wędkujących, zasad wędkowania, dozwolonych metod połowu, ochrony i nazewnictwa ryb, jak również zasad kontroli łowiących przez odpowiednie służby do tego wyznaczone.

Wychowankom pytania nie sprawiły najmniejszych problemów i Marcin, Krzysztof i Tadeusz stali się szczęśliwymi posiadaczami kart wędkarskich PZW w Busku Zdroju.

 



  • Wiadomości z regionu
  • Aktualności
  • Sport
  • Kultura, rozrywka
  • Polityka

Uwaga: Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

  Komentarze (7)
     

-dyrdy (2012-04-07 10:57:00)

jak się ociepli to AS przyjedzie.Jóź mu nęcą

-:-) (2012-04-04 16:07:57)

Lepiej niech wychowawcy wezmą się do roboty a nie pierdołami się zajmują. Nie ma już byłego dyrektorstwa-SUPER!!!!:-) Może nowy coś madrego zaproponuje...

-- (2012-04-04 14:41:03)

Taki egzamin to nie w kij p..rdział. Poziom b wysoki nieomal jak konkurs na obsadę dyrektora placówki

- (2012-04-04 10:46:58)

A co to w banku miejsca nie było ?

-- (2012-04-03 21:20:54)

W rewanżu przyjmie córę albo syna Asa

-" na kartę rybacką Polskiego Związku Wędkarskiego" (2012-04-03 11:46:43)

brawo autor tej notatki!!!

- (2012-04-03 10:39:05)

Bo nowy dyrektor chyba na "ryby" razem z AS-em chodzi ?

Nasz patronat

Data: 2026-06-27, godz:

Międzynarodowy Festiwal Muzyczny im. Krystyny Jamroz w Busku-Zdroju

Buskie Samorządowe Centrum Kultury zaprasza na XXXII Międzynarodowy Festiwal Muzyczny im. Krystyny Jamroz, który odbędzie się w dniach od 27 czerwca do 5 lipca w Busku-Zdroju. Wydarzenie od lat przyciąga miłośników muzyki klasycznej i stanowi jedno z najważniejszych wydarzeń kulturalnych w regionie. Sprawdźcie program tegorocznego festiwalu.



Wróć do góry