swietokrzyskie.info


Piątek, 26 czerwca 2026, Do końca roku 188 dni Imieniny: Jana, Pauliny, Rudolfiny

Wiadomosci

Pacanów otrzymał licencję UEFA na strefę kibiców!

Dodane: MR Data: 2012-03-27 10:51:39 (czytane: 21392)  Wersja do druku

Gmina Pacanów po kilku miesiącach starań otrzymała licencję Europejskiej Federacji Piłkarskiej na publiczną transmisję ze zmagań w ramach „EURO 2012” w tzw. strefie kibica!

Oznacza to, że w czerwcu br. sympatycy piłki nożnej i kibice narodowej reprezentacji będą mogli w dużej grupie obserwować mecze kadry Franciszka Smudy na dużym telebimie i tworzyć niezapomnianą atmosferę. Wójt gminy Wiesław Skop – pomysłodawca tego przedsięwzięcia i wielki sympatyk piłki nożnej już dziś serdecznie zaprasza kibiców z terenu Gminy Pacanów i gmin ościennych na pierwszą transmisję 8 czerwca br. o godz. 18:00 do rynku Pacanowa.

Strefa_kibica.jpg 

Wstęp jest bezpłatny, jednak kibice powinni zaopatrzyć się w stosowne akcesoria (czapeczki, szaliki, koszulki, trąbki itp.).

Mile widziane będą zgłoszenia grupowe np. z klubów sportowych, szkół średnich czy zakładów pracy. Zgłoszenia te należy złożyć w sekretariacie Urzędu Gminy Pacanów (ul. Rynek 15) w terminie do 15 maja 2012r.

Ze względu na limitowaną przez UEFA liczbę uczestników, decydować będzie kolejność zgłoszeń.

Przed transmisją i w przerwie meczu będą realizowane ciekawe konkursy, pokazy i mini koncerty. O szczegółach będziemy Państwa informować na bieżąco!

Telefon kontaktowy: 602 291 552

Serwis informacyjny UG

  • Wiadomości z regionu
  • Aktualności
  • Sport
  • Kultura, rozrywka
  • Polityka

Uwaga: Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

  Komentarze (19)
     

-nie wystarczy telebim (2012-03-21 21:41:05)

Trzeba mieć licencję UEFA, a termin aplikacji już minął!!!

-stopniczanin (2012-03-21 20:53:14)

a busko to powinni z mapy zmazac. W stopnicy tez bedzie telebim!! jeszcze wiekszy niz w pacanowie:)

-tbu (2012-03-21 20:03:47)

a w duupie, w busku bedzie mozna obejzec u chłopa i w amznezji :( chcemy telebim !!!

- (2012-03-21 18:08:08)

A gdzie Busko? Kur..........

<< poprzednie 15

Nasz patronat

Data: 2026-06-27, godz:

Międzynarodowy Festiwal Muzyczny im. Krystyny Jamroz w Busku-Zdroju

Buskie Samorządowe Centrum Kultury zaprasza na XXXII Międzynarodowy Festiwal Muzyczny im. Krystyny Jamroz, który odbędzie się w dniach od 27 czerwca do 5 lipca w Busku-Zdroju. Wydarzenie od lat przyciąga miłośników muzyki klasycznej i stanowi jedno z najważniejszych wydarzeń kulturalnych w regionie. Sprawdźcie program tegorocznego festiwalu.



Wróć do góry