swietokrzyskie.info

Piątek, 26 czerwca 2026, Do końca roku 188 dni Imieniny: Jana, Pauliny, Rudolfiny

Wiadomosci

Pacanów otrzymał licencję UEFA na strefę kibiców!

Dodane: MR Data: 2012-03-27 10:51:39 (czytane: 21393)  Wersja do druku

Gmina Pacanów po kilku miesiącach starań otrzymała licencję Europejskiej Federacji Piłkarskiej na publiczną transmisję ze zmagań w ramach „EURO 2012” w tzw. strefie kibica!

Oznacza to, że w czerwcu br. sympatycy piłki nożnej i kibice narodowej reprezentacji będą mogli w dużej grupie obserwować mecze kadry Franciszka Smudy na dużym telebimie i tworzyć niezapomnianą atmosferę. Wójt gminy Wiesław Skop – pomysłodawca tego przedsięwzięcia i wielki sympatyk piłki nożnej już dziś serdecznie zaprasza kibiców z terenu Gminy Pacanów i gmin ościennych na pierwszą transmisję 8 czerwca br. o godz. 18:00 do rynku Pacanowa.

Strefa_kibica.jpg 

Wstęp jest bezpłatny, jednak kibice powinni zaopatrzyć się w stosowne akcesoria (czapeczki, szaliki, koszulki, trąbki itp.).

Mile widziane będą zgłoszenia grupowe np. z klubów sportowych, szkół średnich czy zakładów pracy. Zgłoszenia te należy złożyć w sekretariacie Urzędu Gminy Pacanów (ul. Rynek 15) w terminie do 15 maja 2012r.

Ze względu na limitowaną przez UEFA liczbę uczestników, decydować będzie kolejność zgłoszeń.

Przed transmisją i w przerwie meczu będą realizowane ciekawe konkursy, pokazy i mini koncerty. O szczegółach będziemy Państwa informować na bieżąco!

Telefon kontaktowy: 602 291 552

Serwis informacyjny UG

  • Wiadomości z regionu
  • Aktualności
  • Sport
  • Kultura, rozrywka
  • Polityka

Uwaga: Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

  Komentarze (19)
     

-baciar (2012-03-31 21:25:25)

wstyd zeby w busku nie bylo mozna na telebimi ogladac meczy ,nawet w pacanowie bedzie... gratuluje buskim wladzom

- (2012-03-28 09:43:35)

Do z 22-03 z 18;50.Ja ustawię telebim.Myślę że może przy łażni,albo Polonii, lub może obok Garsina.Jak myślisz gdzie będzie najlepiej?

-e tam (2012-03-27 21:52:07)

A nie lepiej w knajpie przy browarku z nogami na stole, niż na stojaka z bezalkoholowym....choćby z trąbką i szalikiem ?

-krzysiek (2012-03-27 20:50:18)

Cyt:"Wstęp jest bezpłatny, jednak kibice powinni zaopatrzyć się w stosowne akcesoria (czapeczki, szaliki, koszulki, trąbki itp.)." rozumiem ,że jeśli zjawię się bez akcesoriów to muszę się w nie zaopatrzyć u przedstawiciela PZPN. Dzięki jednak wolę waszego Koziołka Matołka.

-krzysiek (2012-03-27 20:10:27)

a ja mam w dupie to całe euro i popieram poprzednika

- (2012-03-27 19:06:01)

Szkoda zachodu- oplaci sie na dwa mecze ustawiac telebimy!!!
Jakby to zalezalo odemnie- olalbym PZPN i nie wykupilbym zadnych biletow, dopuki nie zmieni sie zarzad PZPN-u !

- (2012-03-27 19:00:56)

To jak jest za darmo to po jaką cholerę pytać o zgodę?

-H0L0GR4M (2012-03-27 15:55:14)

W Busku bedziemy w imosowce z rzutnika na sciaenie ogladali jak za dawnych lat i *** z telebimami i miasteczkami;) zrobimy sobie wlasna wioske piwna!1

-Do poprzedników ostatnich (2012-03-26 14:53:22)

LlICENCJA JEST ZA DARMO! STARAJ SIĘ NIE OBRAŻAĆ INNYCH!

- (2012-03-25 19:35:38)

Niezłe jaja, to nawet za wystawienie telewizora na rynek trza zapłacić kasiorę ?

-do Rodowitego (2012-03-22 18:50:41)

Akurat ja jestem z Buska miły Panie, ale u nas sie nie da, w Staszowie też bedzie telebim tylko u nas się nie dało. Niestety już za późno.

-Rodowity (2012-03-22 13:25:47)

Do z 20:03:47.Wyprowadż się do siebie i tam sołtys załatwi Tobie telebim.

-włuczykij (2012-03-22 09:40:58)

Władza w Busku zajęła się wyższymi celami i ma co oglądać w domu wiec po co im telebimy

- (2012-03-22 08:55:10)

Busko to same Vipy oni pojadą mecze oglądać na żywo to co się będą martwić o innych,telewizorki macie do dyspozycji kochani kibice

- (2012-03-22 08:44:25)

Ta wiadomość to piramidalna bzdura.

Nasz patronat

Data: 2026-06-27, godz:

Międzynarodowy Festiwal Muzyczny im. Krystyny Jamroz w Busku-Zdroju

Buskie Samorządowe Centrum Kultury zaprasza na XXXII Międzynarodowy Festiwal Muzyczny im. Krystyny Jamroz, który odbędzie się w dniach od 27 czerwca do 5 lipca w Busku-Zdroju. Wydarzenie od lat przyciąga miłośników muzyki klasycznej i stanowi jedno z najważniejszych wydarzeń kulturalnych w regionie. Sprawdźcie program tegorocznego festiwalu.



Wróć do góry