swietokrzyskie.info

Piątek, 26 czerwca 2026, Do końca roku 188 dni Imieniny: Jana, Pauliny, Rudolfiny

Wiadomosci

Spotkanie Koła Polskiego Stronnictwa Ludowego w Busku-Zdroju.

Dodane: AT Data: 2012-03-19 16:42:40 (czytane: 18501)  Wersja do druku

W dniu 15 marca 2012r. odbyło się spotkanie sprawozdawczo - wyborcze członków Koła Polskiego Stronnictwa Ludowego w Busku-Zdroju. W trakcie spotkania udzielono absolutorium kończącemu kadencję Zarządowi.

Następnie dokonano wyboru nowych władz. Wyłoniono siedmioosobowy Zarząd w składzie: Prezesem został ponownie i jednogłośnie wybrany Mariusz Musiał. Stanowisko w-ce przewodniczących objęli: Ewa Tomala i Grzegorz Lasak. Sekretarzem został Łukasz Palmowski, a skarbnikiem Sławomir Dalach. Członkami Zarządu są także Izabella Wójcik i Karol Kliś.

spotkanie_psl.jpg 

Omówiono ogólną strategię rozwoju na najbliższe lata i przyjęto uchwałą aktywizacje PSL w środowisku lokalnym. Gościem honorowym spotkania był Starosta Buski Jerzy Kolarz.

 

fotoreportaż

/M.W./

  • Wiadomości z regionu
  • Aktualności
  • Sport
  • Kultura, rozrywka
  • Polityka

Uwaga: Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

  Komentarze (20)
     

-; ) (2012-03-20 11:26:46)

eeee....Prezes...

-róży (2012-03-20 09:16:55)

To polska flaga stała się już tylko "płachetką"?

-gratulacje (2012-03-20 07:17:31)

Grzegorz Lasak może trochę ożywi buski psl. może też będzie teraz miał mocniejszą pozycję w kierownictwie buskiego szpitala. bo na razie niewiele tam może zrobić.

-Yrma (2012-03-20 07:10:05)

Maja racje spotkania a nie nudne wielogodzinne zebrania i oratorskie wypociny władców np pisowiaków z centrali czy też redaktorzy najnudniejszej z gazet.Nie są chamscy i nieproszeni nie chodzą z płachetkami pod pomniki

-bol (2012-03-19 17:53:26)

W powiecie rządzi PSL bo jest skuteczny. Musiał wiedział co robi.Wolno mu zmieniać zdanie opcje i poglądy. Unia u nas nie zagrzała długo przeleciała jak bąk z Mikołowskich łąk.

<< poprzednie 15

Nasz patronat

Data: 2026-06-27, godz:

Międzynarodowy Festiwal Muzyczny im. Krystyny Jamroz w Busku-Zdroju

Buskie Samorządowe Centrum Kultury zaprasza na XXXII Międzynarodowy Festiwal Muzyczny im. Krystyny Jamroz, który odbędzie się w dniach od 27 czerwca do 5 lipca w Busku-Zdroju. Wydarzenie od lat przyciąga miłośników muzyki klasycznej i stanowi jedno z najważniejszych wydarzeń kulturalnych w regionie. Sprawdźcie program tegorocznego festiwalu.




Wróć do góry