W dniu 15 marca 2012r. odbyło się spotkanie sprawozdawczo - wyborcze członków Koła Polskiego Stronnictwa Ludowego w Busku-Zdroju. W trakcie spotkania udzielono absolutorium kończącemu kadencję Zarządowi.
Następnie dokonano wyboru nowych władz. Wyłoniono siedmioosobowy Zarząd w składzie: Prezesem został ponownie i jednogłośnie wybrany Mariusz Musiał. Stanowisko w-ce przewodniczących objęli: Ewa Tomala i Grzegorz Lasak. Sekretarzem został Łukasz Palmowski, a skarbnikiem Sławomir Dalach. Członkami Zarządu są także Izabella Wójcik i Karol Kliś.
Omówiono ogólną strategię rozwoju na najbliższe lata i przyjęto uchwałą aktywizacje PSL w środowisku lokalnym. Gościem honorowym spotkania był Starosta Buski Jerzy Kolarz.
fotoreportaż 
/M.W./