swietokrzyskie.info

Piątek, 26 czerwca 2026, Do końca roku 188 dni Imieniny: Jana, Pauliny, Rudolfiny

Wiadomosci

Allegro będzie szkolić Busko-Zdrój z biznesu internetowego. UWAGA KONKURS ZAKOŃCZONY!

Dodane: AT Data: 2012-03-09 16:38:45 (czytane: 30163)  Wersja do druku

Akademia Allegro, prospołeczny projekt popularnego portalu aukcyjnego, rozpoczął wizytę w regionie świętokrzyskim. Specjaliści od e-biznesu będą uczyć mieszkańców 8 miast tego regionu, jak osiągnąć sukces w branży e-commerce. Konkurs został rozstrzygnięty. Zobacz czy jesteś na liście nagrodzonych.

Charakterystyczny Truck Allegro, symbol projektu, zagości w Busku-Zdroju już 13 marca. Projektowi patronuje Marszałek Województwa Świętokrzyskiego.

Akademia Allegro prowadzi łącznie kilkanaście projektów edukacyjnych, m.in. darmowe warsztaty dla seniorów z obsługi Internetu, profilaktyczne spotkania w szkołach gimnazjalnych na temat zapobiegania wirtualnym zagrożeniom czy właśnie zajęcia dla początkujących przedsiębiorców i sprzedawców internetowych. Ten ostatni projekt funkcjonujący pod nazwą Akademia Biznesu Internetowego rozpocznie się w Busku-Zdroju już 13 marca.

– Chcemy mieć swój wkład w rozwój branży e-commerce w Polsce, stąd zamierzamy docierać do Polaków w sposób bezpośredni, nie tylko spotykając się z biznesmenami w dużych miastach. Busko-Zdrój jest częścią większego projektu obejmującego również 7 innych miast powiatowych w regionie – mówi Justyna Gawrońska, koordynator Akademii Allegro.

W dotarciu do początkujących e-przedsiębiorców w całym województwie ma pomóc mobilne centrum szkoleń, którym jest ciężarówka Truck Allegro wyposażona w multimedialny sprzęt niezbędny podczas wykładów i warsztatów.

Wykładowcy Akademii Allegro poprowadzą zajęcia z tematyki biznesu internetowego skierowane do osób myślących o zarabianiu na sprzedaży w sieci lub już działających w branży. Akademia Allegro odwiedza w lutym i marcu również m.in.: Starachowice, Skarżysko-Kamienną, Ostrowiec Świętokrzyski, Sandomierz czy Kielce. Patronat nad projektem edukacyjnym Akademii Allegro objął Marszałek Województwa Świętokrzyskiego.


Drużyna specjalistów z e-commerce

Kadra Akademii składa się z kilkunastu specjalistów w różnych branżach – począwszy od ekonomii, komunikacji, marketingu poprzez informatykę, grafikę i obróbkę zdjęć. Trenerzy już od kilku lat prowadzą szkolenia w poszczególnych programach, m.in. w  Akademii Biznesu Internetowego przeznaczonej dla osób dopiero wdrażających się w mechanizmy e-biznesu. Zajęcia odbywają się właśnie w Trucku Allegro, gdzie jednocześnie może przebywać ok. 25 osób, którym udostępnia się własne laptopy.

akademia_allegro001.JPG

akademia_allegro002.jpg



Szansa dla mieszkańców małych i średnich miast

Obecnie Akademia Allegro obrała sobie za cel miasta powiatowe województwa świętokrzyskiego. Dzięki temu trenerzy chcą wykazać jedną z najważniejszych zalet branży e-commerce stanowiącą, że biznes internetowy nie zna jakichkolwiek granic – może być prowadzony z sukcesem zarówno w  dużych, jak i średnich miastach Polski.

Szkolenia z dziedziny e-commerce, jakie przygotowano dla mieszkańców Buska-Zdroju to kilkanaście godzin solidnej wiedzy i praktyki biznesu internetowego. Pierwsza część zajęć z trenerami Allegro będzie dotyczyć prowadzenia biznesu w sieci w oparciu o różne kanały sprzedaży, komunikacji z klientem internetowym czy układania polityki cenowej. Druga partia składać się będzie z warsztatów tworzenia skutecznych ofert sprzedaży. Uczestniczy dowiedzą się m.in. jak tworzyć zdjęcia do swojego sklepu internetowego, w jaki sposób budować własną markę i zaufanie klientów. Udział w dwudniowych szkoleniach nie jest całkowicie darmowy.

Zapisów na poszczególne szkolenia można dokonywać na stronie organizatora – www.akademia.allegro.pl w dziale Oferta, Szkolenia Terenowe. Koszt dwudniowych zajęć to 60 zł. Zajęcia w Busku-Zdroju odbędą się w Trucku Allegro, który zaparkuje na parkingu Kaufland, ul. Bohaterów Warszawy.

Na całość składają się dwa dni szkoleń i warsztatów: 13 marca oraz 21 marca.

 



Akademia Allegro to edukacyjna jednostka powołana do życia przez lidera polskiej branży e-commerce, serwis allegro.pl. Organizacja zajmuje się aktywizacją polskiego rynku biznesu internetowego, wspieraniem początkujących e-sprzedawców oraz rozwojem przedsiębiorczości w regionach. Akademia Allegro realizuje cele społeczne i edukacyjne wdrażając własny program szkoleń i warsztatów skierowanych do internetowych sprzedawców, ale również seniorów, osób niepełnosprawnych czy szkół. Akademia jest również autorem bezpłatnych szkoleń on-line skierowanych do początkujących przedsiębiorców, które można wykonać za pośrednictwem strony internetowej www.akademia.allegro.pl.

Więcej informacji udziela:
Daria Duszyńska
tel. 663 010 011
daria.duszynska@dotpr.pl

 

UWAGA KONKURS ROZSTRZYGNIĘTY!


Konkurs, w którym można było wygrać zaproszenia na dwudniowe szkolenie "Akademia Biznesu Internetowego" w Busku-Zdroju został rozstrzygnięty. Aby wziąć udział w losowaniu nagrody wystarczyło odpowiedzieć na trzy proste pytania.

Zwycięzcami konkursu zostali:

  1. Monika Błasińska
  2. Sylwia Zabłotna
  3. Ola Ostaszók
  4. Szczepan Gruszka
  5. Maciej Poros

 

    Gratulujemy.

    Zwycięzców poinformujemy również telefonicznie o wygranej.


     

    • Wiadomości z regionu
    • Aktualności
    • Sport
    • Kultura, rozrywka
    • Polityka

    Uwaga: Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

      Komentarze (30)
         

    - (2012-03-06 16:43:05)

    Jak już przyjeżdża do nas allegro to może by wystawić naszych włodarzy na jakiejś aukcji. Może w Tanzanii lub Urundu ktoś by się zainteresował ? Przecież mają same sukcesy których w Busku większość ludzi ma już dość.
    ps. A może b wystawić PSL

    -ja (2012-03-06 15:43:55)

    kursy najwięcej przynoszą organizatorom

    -olo do romek (2012-03-06 15:22:01)

    przecież wiadomo. że nikt tak sprawdzać nie będzie. Wpisze się do sprawozdań taki kurs i po sprawie. Poza tym nieco wyobrażni i pomyślunku pomoże jeszcze przed kursem ocenić czy np kurs florystów to jest to o co się bije rynek pracodawców? A może wizażystów czy dekupażu?Buscy bezrobotni powinni być starannie opisani, zankietowani i dla nich należy zorganizować system ułatwiający zdobycie pracy a dokładniej zawodu.Innym elementem tego systemu może być doskonalenie zawodowe, ale to nieco inna sprawa. Jeśli wśród bezrobotnych dominuje no grupa z wykształceniem podstawowym oczywiste jest jakie kursy przygotowywać. Itd Itp
    Tym się powinni zajmować profesjonaliści a nie urzędasy. Z ich analiz ma jasno wynikać co robić? W jakim kierunku uruchamiać starania?To zadanie dla radnych , bo mamy do czynienia z olbrzymim problemem społecznym. Tymczasem uwagę radnych doskanale zajmuja urzędnicy , którym to zgoda radnych potrzebna jest do uwiarygodnienia ich urzędniczych decyzji. A więc na głowie sprawa postawiona. Wspomniany system to oprócz szkoleń szereg innych spraw w tym pomoc psychologiczna bo osobie 10 lat bezskutecznie szukającej pracy trzeba przede wszystkim pomóc .Pomysł jak to zrobić, jak zorganizować powinien wyjść z magistratu. Niestety nic mi o takich inicjatywach magistrackich nie wiadomo. A czas biegnie. Kolejny rok na bezrobociu to szansa na trwałe bezrobocie

    -romek (2012-03-06 14:40:25)

    olo czy coś jest lub było przydatne można stwierdzić po tym szkoleniu

    -olo (2012-03-06 12:27:50)

    przyjedzie autobus i radośc wielka lub jakiś pożytek z tego ma być konkretny? Jaki to dwudniowe szkolenie będzie miało wpływ na buskie bezrobocie? A żaden. Bo szkolenie pt jak tworzyć zdjęcia do własnego sklepu internetowego potrzebne jest w Busku jak dziura w moście. Być może w ten sposób realizuje się jakiś program finansowany przez UE a że niewielu z tego będzie miało korzyśc, nikogo już nie interesuje. Napewno nie jest to ze strony allegro altruizm.

    Co powinno się robić /Otóż dla buskiego bezrobocia potrzeba kilka śmiałych pomysłów. Jednym z nich powinien być system szkoleń. I tak w ramach szkoleń informatycznych kilka kursów od programowania począwszy. W ramach szkoleń zawodowych no szkolenie obsługi turysty bo czeka Busko duża inicjatywa turystyczna ze strony magistratu. Także szkolenia językowe, indywidualne pt jak szukać pracy. Wreszcie rozmaite kursy księgowości, motoryzacyjne / diagnostyka, mechanicy, kierowcy/, budowlane / od obsługi urządzeń do kosztorysowania włącznie/ kursy zarządzania nieuchomościami, zagadnień logistyki i parę dziesiątków innych. Najpierw trzeba zrobić rozeznanie, potem zbierać chętnych i prowadzić kurs

    Kpiną i żartem są kursy np florystów. Po kiego grzyba taka umiejętnośc osobie bezrobotnej. Ale ktoś niezła kasę z takiego cyklu kursów zrobił. Podobnie nie ma sensu kurs wizażu czy dekupażu

    Buskie władze powinny usiąść i pomyśleć jak zorganizować system szkoleń kursów rzeczywiście mogących zmniejszyć bezrobocie a nie na odwalenie sprawozdania / vide kurs florystek / ,Potem te władze poinny się poskrobać po łbach i pomyśleć nad mądrym sfinansowaniem takich kursów. I tak się to powinno toczyć a nie jak z tym bzdurnym programem jaki prpopnuje allegro

    -Rodowity (2012-03-06 11:53:49)

    Sylwia-niestety Oni mają rację.I nie ważne czy to jest zadupie czy nie.To nic nie wniesie do działalności jak i rozwoju przedsiębiorczości.

    -Sylwia (2012-03-06 09:37:11)

    jak zwykle nic nikomu nie pasuje, a ja sie ciesze, że coś sie dzieje na tym zadupiu. Nie masz ochoty to nie idź, nie za Waszą kasę te projekty więc o co chodzi? Można siedzieć na dupie i czekać aż wszystko samo przyjdzie !!!!!

    -kursant (wielokrotny) (2012-03-06 09:27:16)

    Zapewne, jak większość tych kursów w naszym kraju, do niczego się to nie przyda. Ktoś zorganizuje, ktoś weźmie pieniążki, a kursanci mogą się już zapisywać na następne równie przydatne szkolenia.

    --. (2012-03-06 07:33:45)

    Jak Marszałek patronuje i za coś weźmie to efekt murowany.To autko na fotce to przydało by się naszym dzielnym przedsiębiorcom z PKS po tym alegraniu dlaczego nie? Ta jedna to jakby z ACTA bo uśmiech ma jak Maryna z Biłgoraja

    - (2012-03-05 22:40:56)

    Tak wszyscy będziemy siedzieć w domach i robić kasę grzebiąc w internecie... Już to widzę.

    -ok (2012-03-05 21:21:05)

    to ja podlinkuje dobrą stronę z e-kursami warto się przegryź przed tym kursem z allegro www.akademiaparp.gov.pl/
    pozdrawiam bezrobotnch głowa do góry

    -wesoły romek (2012-03-05 18:25:00)

    biedny OLO szkoda chłopa, ktoś musiał go kiedyś boleśnie skrzywdzić .... :(

    - (2012-03-05 16:44:11)

    Moze zarzad buskiego PKS-u by sie czegos nauczyl?
    JAK SPRZEDAC R- E- SZ -TKI -po pekaesie !!!
    Zycze sukcesow! -BYLY PRACOWNIK.

    - (2012-03-05 16:15:33)

    Jest napisane:
    ,, rozwój przedsiębiorczości,,
    Pierdoło

    -olo (2012-03-05 15:59:14)

    czytam na stronie allegro że celem tego szkolenia jest ,, rozwój przedsiębiorczości,,. To bardzo ogólny i niejasny cel. I w zasadzie niesprawdzalny. Bo jak można nauczyć przedsiębiorczości jakiejkolwiek w dwa dni w czasie kilku godzin? Takie szkolenia, a jest ich cała masa, bez jasnego celu niczemu w zasadzie nie służą. Tu napewno będzie inaczej bo patronat / w czym się konkretnie wyraża, nie wiem / sam marszałej Jarubas objął. Więc za jakieś dwa tygodnie, kiedy ta wiedza się uleży napewno wielki skok buskiej przedsiębiorczaości będziemy mogli podziwiać. Zobaczymy

    << poprzednie 15

    Nasz patronat

    Data: 2026-06-27, godz:

    Międzynarodowy Festiwal Muzyczny im. Krystyny Jamroz w Busku-Zdroju

    Buskie Samorządowe Centrum Kultury zaprasza na XXXII Międzynarodowy Festiwal Muzyczny im. Krystyny Jamroz, który odbędzie się w dniach od 27 czerwca do 5 lipca w Busku-Zdroju. Wydarzenie od lat przyciąga miłośników muzyki klasycznej i stanowi jedno z najważniejszych wydarzeń kulturalnych w regionie. Sprawdźcie program tegorocznego festiwalu.



    Wróć do góry