swietokrzyskie.info


Piątek, 26 czerwca 2026, Do końca roku 188 dni Imieniny: Jana, Pauliny, Rudolfiny

Wiadomosci

Ryszard Skrzypek lekarzem roku 2011 w powiecie buskim w plebiscycie Echa Dnia.

Dodane: MC Data: 2012-02-26 14:59:55 (czytane: 30830)  Wersja do druku

Na uroczystej gali z udziałem władz województwa, reprezentantów środowiska medycznego regionu, która odbyła się w piątek 24 lutego w Kielcach, ogłoszone zostały wyniki organizowanego przez regionalny dziennik Echo Dnia - IX plebiscytu „Świętokrzyski Lekarz Roku 2011”.

 W tegorocznej edycji głosami pacjentów Świętokrzyskim Lekarzem Roku 2011 została kardiolog dziecięcy z Wojewódzkiego Specjalistycznego Szpitala Dziecięcego w Kielcach dr Wioletta Korzeluch. Drugie miejsce zajęła dr Marianna Janion i trzecie dr Edward Pietrzyk – oboje ze szpitala wojewódzkiego w Kielcach.

Tuż za „złotą” dziesiątką laureatów wojewódzkich uplasował się głosami 1704 osób dr Ryszard Skrzypek ze szpitala w Busku-Zdroju, były wieloletni dyrektor tej lecznicy, który został  najlepszym lekarzem roku 2011  powiatu buskiego.

 ryszard_skrzypek.jpg

Drugie miejsce w plebiscycie powiatowym zajęła dr Bogusława Maria Adlis z Ośrodka Zdrowia w Brzostkowie i trzecie dr  Maria Gadawska z Ośrodka Zdrowia w Gnojnie. Wraz z plebiscytem na najlepszego lekarza prowadzone było też głosowanie na najlepsze apteki i przychodnie zdrowia w poszczególnych regionach. W powiecie buskim pacjenci wskazali na aptekę przy ulicy Bohaterów Warszawy 106 w Busku-Zdroju i Przychodnię Rejonową nr 1 na ulicy Sądowej także w Busku-Zdroju.

Szczegółową  informację i pełną listę laureatów publikuje na swoich łamach  Echo Dnia.

Gratulujemy naszym laureatom.

/Robert Gwóźdź/

 



  • Wiadomości z regionu
  • Aktualności
  • Sport
  • Kultura, rozrywka
  • Polityka

Uwaga: Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

  Komentarze (63)
     

----- (2012-02-27 06:52:39)

Zdecydowała siła wyższa, nie pasował do rodzinki.Jakby trzymał z zielonymi ostałby się

-Moralis (2012-02-27 06:45:41)

Przepraszam pomyliłem się. Szpital w Busku wygenerował dług na poziomie 1,6 mln zł, a nie jak napisałem wcześniej 1,7. Chodzi o dług, do którego przyznaje się nowy dyrektor, natomiast do jakiej kwoty się nie przyznaje tego się pewno nie dowiemy.
Po co było wyrzucać ze stanowiska dyrektora Skrzypka? Bo jeżeli powodem było tylko to, że był niepokorny, ale skuteczny .....

-Moralis (2012-02-27 06:34:32)

Problem drodzy czytelnicy, nie jest w tym, czy głosować, czy nie na dr Skrzypka. Problem jest w tym, że kiedy dr Skrzypek był dyrektorem szpitala, szpital nie miał długów. Wyprowadził ten szpital z zadłużenia, ale ponieważ był niepokorny, niejaki Kolarz go zwalczał przez wiele lat ..... i zwalczył, w następstwie czego wyznaczył na stanowisko nieudacznika, który publicznie przyznał, że po pół roku jego administrowania szpitalem szpital ma 1,7 mln długu. W tym głosowaniu nie chodziło wiec, drodzy czytelnicy o nic innego, jak o to, aby zademonstrować i pokazać Staroście, że niewłaściwych decyzji podejmować w imieniu obywateli nie można, i tak należy traktować to głosowanie. Tak też ja je traktowałem, kiedy na dr Skrzypka wysyłałem swoje SMS-y. Gratuluję Panie dr Skrzypek.

- (2012-02-26 22:26:17)

Głosowali wdzięczni pacjenci

- (2012-02-26 22:08:49)

Ludzie gdzie ja żyję???w co mogę wierzyć???za kogo nas obywatel mają ludzie zajmujący stanowiska,a wydaje się że wykształceni,mądrzy i uczciwi??

- (2012-02-26 22:01:05)

Czy do dra.Skrzypka trzeba się zapisywać w kolejkę i gdzie przyjmuje?

- (2012-02-26 21:45:00)

Głosujący na dr Skrzypka pacjenci to ci głównie z Langiewicza ?
PARANOJA i nie uwierzy w siebie , że jest doskonały !!!!!!

-dziad z dziada (2012-02-26 21:31:01)

głucho wszędzie, ciemno wszędzie....
Mickiewicz wiedział, że Ci z zaświatów mogą wiele...

bójcie się niewierni.

-Gratulacje (2012-02-26 21:18:51)

Panie Ryszardzie gratuluję, zobaczymy jaki wynik będzie miał Pański następca.

- (2012-02-26 20:58:45)

Jak powazni ludzie moga brac udzial w plebiscytach "Echa" tego typu? Wysylajac glosy na siebie ( bo nikogo innego to nie obchodzi) wystawiaja sobie swiadectwo!

-xxx (2012-02-26 20:09:17)

Panie dr Skrzypek głosowaliśmy na pana "wdzięczni pacjenci"

-- (2012-02-26 20:00:20)

aaaallleeee buuuuuły.Obstawiałam Stefka Podeska a tu !!!!!!!!!!!!!!!!!

-kuba (2012-02-26 19:54:05)

ten wybor to mniej wiecej to samo co wybor Gadka na czlowieka Ponidzia jeden wart drugiego chcialbym sie spotkac choc z jednym pacjentum ktoremu pomogl super dr skrzypek ludzie opamietajcie sie to paranoja

-tima (2012-02-26 18:57:29)

nie robił by sobie Pan Skrzypek z tym lekarzem roku PATOLOG lekarz roku no dużo go to musiało kosztować żeby tyle sms-ów wysłać .To samo i Adliska co roku wysyła chyba z nudów sms bo tak na prawdę kto ją zna i komu ona tak bardzo pomogła . Pani Adlis odpuść sobie to głosowanie na L R 2013r żenada

- (2012-02-26 18:02:19)

PSL PSL PSL ...

<< poprzednie 15

Nasz patronat

Data: 2026-06-27, godz:

Międzynarodowy Festiwal Muzyczny im. Krystyny Jamroz w Busku-Zdroju

Buskie Samorządowe Centrum Kultury zaprasza na XXXII Międzynarodowy Festiwal Muzyczny im. Krystyny Jamroz, który odbędzie się w dniach od 27 czerwca do 5 lipca w Busku-Zdroju. Wydarzenie od lat przyciąga miłośników muzyki klasycznej i stanowi jedno z najważniejszych wydarzeń kulturalnych w regionie. Sprawdźcie program tegorocznego festiwalu.



Wróć do góry