swietokrzyskie.info

Piątek, 26 czerwca 2026, Do końca roku 188 dni Imieniny: Jana, Pauliny, Rudolfiny

Wiadomosci

Ryszard Skrzypek lekarzem roku 2011 w powiecie buskim w plebiscycie Echa Dnia.

Dodane: MC Data: 2012-02-26 14:59:55 (czytane: 30828)  Wersja do druku

Na uroczystej gali z udziałem władz województwa, reprezentantów środowiska medycznego regionu, która odbyła się w piątek 24 lutego w Kielcach, ogłoszone zostały wyniki organizowanego przez regionalny dziennik Echo Dnia - IX plebiscytu „Świętokrzyski Lekarz Roku 2011”.

 W tegorocznej edycji głosami pacjentów Świętokrzyskim Lekarzem Roku 2011 została kardiolog dziecięcy z Wojewódzkiego Specjalistycznego Szpitala Dziecięcego w Kielcach dr Wioletta Korzeluch. Drugie miejsce zajęła dr Marianna Janion i trzecie dr Edward Pietrzyk – oboje ze szpitala wojewódzkiego w Kielcach.

Tuż za „złotą” dziesiątką laureatów wojewódzkich uplasował się głosami 1704 osób dr Ryszard Skrzypek ze szpitala w Busku-Zdroju, były wieloletni dyrektor tej lecznicy, który został  najlepszym lekarzem roku 2011  powiatu buskiego.

 ryszard_skrzypek.jpg

Drugie miejsce w plebiscycie powiatowym zajęła dr Bogusława Maria Adlis z Ośrodka Zdrowia w Brzostkowie i trzecie dr  Maria Gadawska z Ośrodka Zdrowia w Gnojnie. Wraz z plebiscytem na najlepszego lekarza prowadzone było też głosowanie na najlepsze apteki i przychodnie zdrowia w poszczególnych regionach. W powiecie buskim pacjenci wskazali na aptekę przy ulicy Bohaterów Warszawy 106 w Busku-Zdroju i Przychodnię Rejonową nr 1 na ulicy Sądowej także w Busku-Zdroju.

Szczegółową  informację i pełną listę laureatów publikuje na swoich łamach  Echo Dnia.

Gratulujemy naszym laureatom.

/Robert Gwóźdź/

 



  • Wiadomości z regionu
  • Aktualności
  • Sport
  • Kultura, rozrywka
  • Polityka

Uwaga: Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

  Komentarze (63)
     

-mieszkaniec (2012-03-07 14:35:30)

w tych konkursach każdy głosuje na siebie ,wygrywa ten kto ma wiecej kasy do wydania na głupoty.A echo dnia zaciera rączki i liczy kase.wyrożnienie w takim plebiscycie to zaden zaszczyt raczej obciach

- (2012-03-02 00:36:13)

oj te plebiscyty echa... śmieszne. Wygrywają Ci co wysyłaja sami na siebie sms-y. Nie znam dr Skrzypka dlatego nie oceniam, ale wiem że w Busku trudno znaleźć dobrego lekarza, na cokolwiek się zachoruje nie ma do kogo pójść, nawet anginy nie ma gdzie wyleczyć porządnie.

-Pani tytoniarzowa (2012-02-29 17:02:38)

"Wprawdzie nie wiem kim jest Twój Szanowny Tatuś, domyślam się jednak, że skoro zdecydował się zostać osobą publiczną, to pewnie ze świadomością, iż będzie publicznie oceniany".

Emocje nie sprzyjają zrozumieniu prostego zdania? W którym to miejscu ponownie wklepanego komentarza oceniam, krytykuję, zazdroszczę Twojemu Ojcu, nie wiedząc nawet kim on jest, już nie mówiąc o braku świadomości istnienia rozsierdzonej Marleny?
Nie szalej. Ponownie przeczytaj moje komentarze i spróbuj zrozumieć kogo one dotyczą.

-Nieobojętny dla Ponidzia (2012-02-29 16:03:07)

Dajcie mi człowieka ..... a ja go skrytykuję. Jest i tak lepiej, jak kilkadziesiąt lat temu. Na tym samym forum, pod tym samym artykułem pisano dlaczego dr Skrzypek. Pisano o długach szpitala. Pisano o nieudolności starosty. Pisano o problemach poważnych naszej małej Ojczyzny. I co? ? ? ? Skupiamy się na duperelach, tak, jakby nam zupełnie nie zależało na tym jak Busko i powiat będą wyglądały za 5, 10 15 lat. Jeżeli skupimy się na drobiazgach, sprawy poważne diabli (czytaj samorządowcy) wezmą. Może właśnie o to chodzi, aby zagmatwać poważne problemy? Pozdrawiam i pozostaję nieobojętny dla naszego regionu.

-przecież ksiądz mówił.... (2012-02-29 15:21:31)

... że, ostatni będą pierwszymi.
I stało się. Lekarz ostatniego kontaktu jest pierwszym...

-SOS (2012-02-29 14:54:01)

Groteska.

-D (2012-02-29 14:44:16)

Panie doktorze!
Niech się pan nie przejmuje tymi ,,pisarzami,,to garstka zazdrośników,którzy anonimowo dogryzaja...niech otwarcie to powiedzą...

- (2012-02-29 14:32:31)

ja tylko zastanawiam się jak pacjenci Pana Skrzypka wysyłali te sms-y.
Proszę wyjaśnijcie mi to.

- (2012-02-29 13:55:05)

Proszę zaprzestać komentarzy .Uszanujmy wybór i nie krzywdźmy rodziny Pana Ryszarda znam go dobrze i pozdrawiam.
To jakaś wataha zakompleksiona pisze na tych forach. Znajdzcie sobie zajęcie inne.
Mariusz

-Marlena (2012-02-29 12:49:27)

do tytoniarzowej a kim Ty jesteś aby oceniać mojego ojca??? no kim??? najlepiej krytykować na forum anonimowo!!! skoro taka jestś odważna/ny to powiedz mu prosto w oczy co o nim myślisz!!!!!

-zdrowie! (2012-02-29 10:33:09)

Skromnie sie wychyle z tlumu i przypomne o pacjentach doktora S. - TYCH ZYWYCH!!
co to na obdukcje po walkach ulicznych do doktora sie udaja!:)))))

-Pani tytoniarzowa do Marleny (2012-02-29 10:01:04)

Wprawdzie nie wiem kim jest Twój Szanowny Tatuś, domyślam się jednak, że skoro zdecydował się zostać osobą publiczną, to pewnie ze świadomością, iż będzie p u b l i c z n i e oceniany. Czy nie?

-Pani tytoniarzowa do machorkowej (2012-02-29 09:25:36)

Witajże Dobra Kobieto dawno nie widziana, odstatnio chyba piałyśmy razem kuku -ryku w Cielętniku? (Nawiasem, kapitalna nazwa dla festynu!)
Ja owszem posunęłam sie w latach, ale widzę, że ząb czasu w Twoim przypadku też nie próżnował niestety.
Nie chcę już wałkować nadnidziańskiego fenomenu obyczajowo - socjologicznego, związanego z wyborem oraz dekoracją zwycięzców plebiscytów, gdyż musiałabym rozpisać się na temat buskiego posła, co jakoby był, a go nie ma, który to poseł pod tenże casus podpada, będąc notorycznie od lat nieblednącą gwiazdą Ponidzia.

Jakiś ewenement w skali kraju to nie jest, w końcu takiego Niesiołowskiego też jacyś rozumni, pracowici i bogobojni na posła sobie wybierają.

Wydaje mi się, że pan redaktor Tomasz Lis z telewizora, dokładnie i trafnie zdefiniował to trudne do zrozumienia zjawisko oświadczając /cytuję/: "Ludzie nie są tacy głupi jak nam się wydaje. Są znacznie głupsi" /koniec cytatu/

Łączę uściski.

-to jest busko (2012-02-29 07:27:57)

bawimy się w szczypanie, co komu przeszkadza laurka dla doktora. jakoś lekko przechodzi to co dzieje się w buskim szpitalu. pińczów i chmielnik dzisiaj biją go na łeb! najlepiej chyba będzie go jak najszybciej sprywatyzować.

- (2012-02-28 22:31:11)

popularny medyku. zrób sobie autosekcję. mózgu szukał będziesz długo

Nasz patronat

Data: 2026-06-27, godz:

Międzynarodowy Festiwal Muzyczny im. Krystyny Jamroz w Busku-Zdroju

Buskie Samorządowe Centrum Kultury zaprasza na XXXII Międzynarodowy Festiwal Muzyczny im. Krystyny Jamroz, który odbędzie się w dniach od 27 czerwca do 5 lipca w Busku-Zdroju. Wydarzenie od lat przyciąga miłośników muzyki klasycznej i stanowi jedno z najważniejszych wydarzeń kulturalnych w regionie. Sprawdźcie program tegorocznego festiwalu.



Wróć do góry