swietokrzyskie.info

Piątek, 26 czerwca 2026, Do końca roku 188 dni Imieniny: Jana, Pauliny, Rudolfiny

Wiadomosci

Busko: Ukradł auto z komisu w którym pracował.

Dodane: MC Data: 2012-02-16 02:15:19 (czytane: 18644)  Wersja do druku

W środę po godz. 22. Policjanci z buskiej 'drogówki' zatrzymali sprawcę kradzieży peugeota partnera z komisu przy ul.Wojska Polskiego w Busku-Zdroju.

Młody mężczyzna, który ukradł peugeota daleko nie ujechał, stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w lampę, a następnie wjechał w zaspę i  próbował porzucić auto na ul. Wojska Polskiego na wysokości "Caritasu". 

Policjanci po otrzymaniu zgłoszenia o kradzieży, jadąc na miejsce zdarzenia, zauważyli skradziony samochód i ujęli sprawcę. Okazał się nim 19 letni pracownik komisu, który wcześniej zaplanował kradzież ukrywając kluczyki. Mężczyzna był pod wpływem alkoholu.

/red/

 


  • Wiadomości z regionu
  • Aktualności
  • Sport
  • Kultura, rozrywka
  • Polityka

Uwaga: Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

  Komentarze (29)
     

-bebe (2012-02-16 15:49:28)

kto wymyślił że pracował w komisie? hahahah

-prawda (2012-02-16 14:16:10)

Bezimienni użytkownicy internetu! Bierzcie klawiaturę w swe ręce i piszcie lepiej teksty, artykuły. Wasze komentarze są też nieskładne i nic nie wnoszą prócz szyderczych docinek! Czepcie się w pierwszej kolejności siebie, a jak już będziecie cacy, to dopiero innych!

-Policjanci z buskiej 'drogówki' zatrzymali sprawce (2012-02-16 12:26:15)

śmiech !!! policjanci to nadaja sie tylko do brania pensji co miesiąc i udawania bohaterów ( szczególnie po ... ) temu redaktorwi to już dziękujemy niech on lepiej pisze w "naszym dzienniku" tam mohery poczytają to uwierzą w takie brednie

-Helena P. (2012-02-16 12:06:12)

tzn. użytkownik "Było" ma racje

-Helena P. (2012-02-16 12:04:39)

Dokładnie co do za brednie użytkownik "Było" a ten redaktor lepiej niech zacznie pisać w tygodniku katolickim Niedziela

- (2012-02-16 11:17:27)

wezwac rutkowskiegozrobi porzadekw w5min

-śmiech (2012-02-16 10:47:28)

Wcale tak nie było, pieprzenie, żeby tylko buską policję jakoś "podreperować". Całkowicie zgadzam się z "Było". Aż się niedobrze robi, jak się te brednie czyta...

-TBU (2012-02-16 10:12:08)

Cyt Pan zły;
Zapomniałeś dodać, że zazwyczaj te auta są z dwóch lub trzech innych :]

Zapomniałeś dodać że sami komisanci podpicują złom na tzw sztukę a później mówią że oni nie znają stanu technicznego auta. Śmieszą mnie kartki na autach typu mały przebieg, stan idealny, środek czysty ,pachnący,bezwypadkowy. Widziałem kilka lat temu jak mój kolega na pewnym Buskim komisie zostawił VW golfa z 1997 roku z przebiegiem 225 tys km. Po kilku dniach odwiedziłem komis i spojrzałem na to auto i o dziwo przebieg miało już 115 tys km.

-Pan zły (2012-02-16 09:43:29)

"Ciekawe z którego komisu odjechał. Swoją drogą jak wziął z komisu po prawej jadąc w kierunku Kielc to długo by się nie pocieszył tym autem. W tym komisie jak to określa właściciel sprzedawca samochody chodzą jak zegarki, tylko że jak kupiłem to za kilka dni padł pierw komputer a po nim w bliskim czasie silnik. Rozmawiałem z mechanikiem i okazało się że naprawiał ten silnik na tzw sztukę aby tylko wypchnąć naiwnemu klientowi."

Zapomniałeś dodać, że zazwyczaj te auta są z dwóch lub trzech innych :]

- (2012-02-16 09:18:44)

jacy sa sprytni ze głowa boli smiech

-Było (2012-02-16 09:06:09)

Tak naprawdę to było troszkę inaczej. Złodzieja tego auta złapał sam właściciel komisu :) i nie miał uszkodzonego reflektora tylko urwany cały błotnik który zostawił wcześniej na jednej z latarni :)

-spin (2012-02-16 08:34:59)

Zuchy chłopaki.To jest to o taką Policje biega

-ktos (2012-02-16 07:54:41)

Moze dlatego nawet nie dojechal do rynku

- (2012-02-16 07:11:31)

Ciekawe z którego komisu odjechał. Swoją drogą jak wziął z komisu po prawej jadąc w kierunku Kielc to długo by się nie pocieszył tym autem. W tym komisie jak to określa właściciel sprzedawca samochody chodzą jak zegarki, tylko że jak kupiłem to za kilka dni padł pierw komputer a po nim w bliskim czasie silnik. Rozmawiałem z mechanikiem i okazało się że naprawiał ten silnik na tzw sztukę aby tylko wypchnąć naiwnemu klientowi.

<< poprzednie 15

Nasz patronat

Data: 2026-06-27, godz:

Międzynarodowy Festiwal Muzyczny im. Krystyny Jamroz w Busku-Zdroju

Buskie Samorządowe Centrum Kultury zaprasza na XXXII Międzynarodowy Festiwal Muzyczny im. Krystyny Jamroz, który odbędzie się w dniach od 27 czerwca do 5 lipca w Busku-Zdroju. Wydarzenie od lat przyciąga miłośników muzyki klasycznej i stanowi jedno z najważniejszych wydarzeń kulturalnych w regionie. Sprawdźcie program tegorocznego festiwalu.



Wróć do góry