W środę po godz. 22. Policjanci z buskiej 'drogówki' zatrzymali sprawcę kradzieży peugeota partnera z komisu przy ul.Wojska Polskiego w Busku-Zdroju.
Młody mężczyzna, który ukradł peugeota daleko nie ujechał, stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w lampę, a następnie wjechał w zaspę i próbował porzucić auto na ul. Wojska Polskiego
na wysokości "Caritasu".
Policjanci po otrzymaniu zgłoszenia o kradzieży, jadąc na miejsce zdarzenia, zauważyli skradziony samochód i ujęli sprawcę. Okazał się nim 19 letni pracownik komisu, który wcześniej zaplanował kradzież ukrywając kluczyki. Mężczyzna był pod wpływem alkoholu.
/red/