swietokrzyskie.info

Piątek, 26 czerwca 2026, Do końca roku 188 dni Imieniny: Jana, Pauliny, Rudolfiny

Wiadomosci

Zebrania sprawozdawcze w jednostkach OSP w gminie Nowy Korczyn na półmetku

Dodane: apiotrowski Data: 2012-02-08 10:40:41 (czytane: 10864)  Wersja do druku

Od 21 stycznia 2012 roku w gminie Nowy Korczyn odbywają się zebrania sprawozdawcze w jednostkach Ochotniczych Straży Pożarnych. Za sobą mamy już spotkania w Czarkowach, Starym i Nowym Korczynie, Sępichowie oraz Strożyskach.

znak_zosp_2012.jpg 

Jak co roku podczas takich posiedzeń podsumowywany jest miniony rok działalności Ochotniczych Straży Pożarnych. W Sępichowie prezes jednostki OSP Paweł Brzeziński złożył roczne sprawozdanie z pracy jednostki, które dotyczyło m.in. ilości przeprowadzonych akcji, stanu sprzętu technicznego oraz budżetu jednostki. W minionym roku w jednostce OSP w Sępichowie wykonano remont zaplecza kuchennego oraz centralne ogrzewanie.

W jednostce OSP w Strożyskach natomiast podsumowania dokonał Władysław Trela, który w swym sprawozdaniu poinformował zebranych, że w 2011 roku odbyły się uroczystości 85-lecia jednostki i zostało wykonane nowe pokrycie dachowe oraz zmieniony został samochód ratowniczy.


Reprezentantem Urzędu Gminy na poszczególnych zebraniach jest Paweł Zagaja – wójt gminy Nowy Korczyn.


Przed nami jeszcze pięć zebrań sprawozdawczych, poniżej prezentujemy ich harmonogram.

Harmonogram zebrań:
Jednostka OSP    Data zebrania    Godzina    Miejsce zebrania
Piasek Wielki    11.02.2012    1800    Remiza OSP
Brzostków     18.02.2012    1800    Remiza OSP
Parchocin    18.02.2012    1800    Remiza OSP
Ostrowce    10.03.2012    1800    Remiza OSP
Błotnowola    17.03.2012    1800    Remiza OSP

 

/Serwis Informacyjny UG/


  • Wiadomości z regionu
  • Aktualności
  • Sport
  • Kultura, rozrywka
  • Polityka

Uwaga: Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

  Komentarze (0)
     

Nasz patronat

Data: 2026-06-27, godz:

Międzynarodowy Festiwal Muzyczny im. Krystyny Jamroz w Busku-Zdroju

Buskie Samorządowe Centrum Kultury zaprasza na XXXII Międzynarodowy Festiwal Muzyczny im. Krystyny Jamroz, który odbędzie się w dniach od 27 czerwca do 5 lipca w Busku-Zdroju. Wydarzenie od lat przyciąga miłośników muzyki klasycznej i stanowi jedno z najważniejszych wydarzeń kulturalnych w regionie. Sprawdźcie program tegorocznego festiwalu.




Wróć do góry