Zebrania sprawozdawcze w jednostkach OSP w gminie Nowy Korczyn na półmetku
2012-02-08 10:40:41



Od 21 stycznia 2012 roku w gminie Nowy Korczyn odbywają się zebrania
sprawozdawcze w jednostkach Ochotniczych Straży Pożarnych. Za sobą mamy
już spotkania w Czarkowach, Starym i Nowym Korczynie, Sępichowie oraz
Strożyskach.






znak_zosp_2012.jpg 

Jak co roku podczas takich posiedzeń podsumowywany jest miniony rok działalności Ochotniczych Straży Pożarnych. W Sępichowie prezes jednostki OSP Paweł Brzeziński złożył roczne sprawozdanie z pracy jednostki, które dotyczyło m.in. ilości przeprowadzonych akcji, stanu sprzętu technicznego oraz budżetu jednostki. W minionym roku w jednostce OSP w Sępichowie wykonano remont zaplecza kuchennego oraz centralne ogrzewanie.

W jednostce OSP w Strożyskach natomiast podsumowania dokonał Władysław Trela, który w swym sprawozdaniu poinformował zebranych, że w 2011 roku odbyły się uroczystości 85-lecia jednostki i zostało wykonane nowe pokrycie dachowe oraz zmieniony został samochód ratowniczy.


Reprezentantem Urzędu Gminy na poszczególnych zebraniach jest Paweł Zagaja – wójt gminy Nowy Korczyn.


Przed nami jeszcze pięć zebrań sprawozdawczych, poniżej prezentujemy ich harmonogram.

Harmonogram zebrań:
Jednostka OSP    Data zebrania    Godzina    Miejsce zebrania
Piasek Wielki    11.02.2012    1800    Remiza OSP
Brzostków     18.02.2012    1800    Remiza OSP
Parchocin    18.02.2012    1800    Remiza OSP
Ostrowce    10.03.2012    1800    Remiza OSP
Błotnowola    17.03.2012    1800    Remiza OSP

 

/Serwis Informacyjny UG/








https://swietokrzyskie.info/printnews.php?id=11236