swietokrzyskie.info

Piątek, 26 czerwca 2026, Do końca roku 188 dni Imieniny: Jana, Pauliny, Rudolfiny

Wiadomosci

BUSKA LIGA FUTSALU WZNAWIA ROZGRYWKI

Dodane: MC Data: 2012-01-06 15:32:41 (czytane: 14279)  Wersja do druku

Po świąteczno - noworocznej przerwie wznawia rozgrywki Buska Liga Futsalu. Zarówno w sobotę jak i w niedzielę, czekają nas kolejne emocje.

W II lidze najciekawiej zapowiada się sobotnie spotkanie drugiej drużyny z liderem rozgrywek. FLORNAS-EKOBIOMASA i LAFARGE I PRZYJACIELE z pewnością stworzą ciekawe widowisko.

W I lidze również odbędzie się kilka atrakcyjnych pojedynków. W sobotę spotka się lider MAXFARBEX-BUDOTERMIKA z wiceliderem OPONY WACH i HYDROGEOTECHNIKA. W niedzielę natomiast OPONY WACH i HYDROGEOTECHNIKA zmierzą się z ZAKŁADEM USŁUG INWESTYCYJNYCH J.M.PALUSIŃSKI a MAXFARBEX-BUDOTERMIKA z BIS KAS i EKO TYNK.


Kibiców zapraszamy do hali PMOS od godz. 16.00.

  • Wiadomości z regionu
  • Aktualności
  • Sport
  • Kultura, rozrywka
  • Polityka

Uwaga: Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

  Komentarze (12)
     

-bebe (2012-01-11 18:57:07)

niedziela złamany palec zwichnięta noga,faul przy drabinkach kontra dla maxfarbexu i bramka

- (2012-01-11 12:50:57)

Aga masz rację-najlepsza .9:0.

-obserwator (2012-01-09 11:55:27)

proponuje wszystkim drużyną które będą grały, żeby nie wychodziły na parkiet bo i tak nie mają szans wygrać z nimi.

-Wola (2012-01-08 23:34:56)

Brawo ZIOMY nie dajcie się kręcić!!!Tylko BIS KAS cała hala była wasza

-SOLAR (2012-01-08 20:18:04)

BRAWO DLA BIS-KASA macie to czego MAXOM brakuje - JAJA.

-antysolar (2012-01-08 19:45:19)

brawo Bis-Kas byliście lepsi !!!!!!!!

- (2012-01-08 01:39:16)

zapraszamy Juto na mecz kibicowac swoich ziomów z Bis kasa!!!

-hoho (2012-01-07 21:14:37)

hoho ale wpisy

-do szatana (2012-01-07 19:38:06)

zamknij morde frajerze jak nie wiesz kto to pisze szanuj sie i nie podawaj nazwisk ogorku

-666 (2012-01-07 14:48:25)

pewnie znow talerowi sie nudzi

-do agi (2012-01-07 13:13:39)

fajnie ze umiesz po polsku

-aga (2012-01-07 01:03:20)

moim zdaniem, a byłam na wszystkich meczach najlepsza druzyna jest wach hydrogeotechniuka, max... jest druzyna z pieniędzy a gramy sportowo wie c ja im kibicuje

Nasz patronat

Data: 2026-06-27, godz:

Międzynarodowy Festiwal Muzyczny im. Krystyny Jamroz w Busku-Zdroju

Buskie Samorządowe Centrum Kultury zaprasza na XXXII Międzynarodowy Festiwal Muzyczny im. Krystyny Jamroz, który odbędzie się w dniach od 27 czerwca do 5 lipca w Busku-Zdroju. Wydarzenie od lat przyciąga miłośników muzyki klasycznej i stanowi jedno z najważniejszych wydarzeń kulturalnych w regionie. Sprawdźcie program tegorocznego festiwalu.



Wróć do góry