BUSKA LIGA FUTSALU WZNAWIA ROZGRYWKI
2012-01-06 15:32:41

Po świąteczno - noworocznej przerwie wznawia rozgrywki Buska Liga Futsalu. Zarówno w sobotę jak i w niedzielę, czekają nas kolejne emocje.


W II lidze najciekawiej zapowiada się sobotnie spotkanie drugiej drużyny z liderem rozgrywek. FLORNAS-EKOBIOMASA i LAFARGE I PRZYJACIELE z pewnością stworzą ciekawe widowisko.

W I lidze również odbędzie się kilka atrakcyjnych pojedynków. W sobotę spotka się lider MAXFARBEX-BUDOTERMIKA z wiceliderem OPONY WACH i HYDROGEOTECHNIKA. W niedzielę natomiast OPONY WACH i HYDROGEOTECHNIKA zmierzą się z ZAKŁADEM USŁUG INWESTYCYJNYCH J.M.PALUSIŃSKI a MAXFARBEX-BUDOTERMIKA z BIS KAS i EKO TYNK.


Kibiców zapraszamy do hali PMOS od godz. 16.00.







https://swietokrzyskie.info/printnews.php?id=11053