swietokrzyskie.info

Sobota, 27 czerwca 2026, Do końca roku 187 dni Imieniny: Cypriana, Emanueli, Władysława

Wiadomosci

Kukuryku w Cielętniku – Regionalny Kiermasz Świąteczny.

Dodane: AT Data: 2011-12-17 07:33:48 (czytane: 24602)  Wersja do druku

Burmistrz Miasta i Gminy wspólnie z Koalicją Kół Gospodyń Wiejskich i Miejskich oraz Buskim Samorządowym Centrum Kultury zapraszają na Regionalny Kiermasz Świąteczny „Kukuryku w Cielętniku”. Impreza odbędzie się w sobotę 17 grudnia 2011 r. Zaczynamy o godzinie 9.00. Kiermasz będzie trwał do wyczerpania zapasów.

Jak co roku w tydzień przed Wigilią Bożego Narodzenia na Placu Zwycięstwa wokół fontanny w Busku – Zdroju rozłożą się kolorowe kramy Kół Gospodyń Wiejskich, szkół, stowarzyszeń producentów i przetwórców rolnych z naszego regionu.

kiermasz001.jpg 

kiermasz002.jpg 

kiermasz003.jpg 

kiermasz004.jpg 

kiermasz005.jpg 

kiermasz006.jpg 

Regionalny Kiermasz Świąteczny będzie okazją do zakupienia świątecznych wypieków, domowych wyrobów i ozdób świątecznych.

Serdecznie zapraszamy.


/AMI/

Czytaj także: Kukuryku w Cielętniku – Wiosna 2011.


 

  • Wiadomości z regionu
  • Aktualności
  • Sport
  • Kultura, rozrywka
  • Polityka

Uwaga: Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

  Komentarze (19)
     

-HAAAAAAAAAA!!!! (2011-12-21 17:06:59)

Burmistrz od kontaktów z gospodyniami???
Jakich kontaktów?
Z jakimi gospodyniami?
A jak już to może też z gospodarzami, szewcami, aptekarzami, portierami, itd, itp...

-hihihi (2011-12-21 15:10:28)

burmistrz olewa gospodynie wiejskie, bo żeby z nimi się kontaktować musiałby wyleźć zza biurka. chyba że z robi z nimi czat :D

-porażka???? (2011-12-21 09:19:55)

zmuszali, to przychodzili, nie zmuszają to sobie odpuścili.
Rynek robią produkty, ceny i przede wszystkim kupujący.
Ponieważ ceny są nieszczególnie atrakcyjne, więc kupujących nazwijmy to średnio. Kupujących średnio, to sprzedających jeszcze mniej...

- (2011-12-20 17:47:53)

po prostu poraźka obecnego burmirtrza,jak wszystko zresztą!

- (2011-12-20 16:57:03)

tłum to zawsze robiły szkoły i uczniowie, a teraz nauczyciele się zbuntowali i nie chcą dokładać do tego biznesu

-do po niżej (2011-12-20 07:55:40)

pewnie że nie pasi. chyba zapamniałaś (zapomniałeś) ile było stoisk w latach poprzednich. pewnie że można tłumaczyć wszystko rewitalizacją miasta. ale chyba organizator nie miał siły przebicia żeby ściągnąć czy to koła gospodyń wiejskich i innego "diabła iwana". organizacyjnie mogę powiedzieć że jedna wielka wpadka. ale placki jak zwykle palce lizać.

-Kiedy Pan Sikora Józefa Z odwoła (2011-12-19 12:57:13)

Kiedy Pan Sikora Józefa Z odwoła z Komunalki z Rady Nadzorczej

-do poniżej (2011-12-19 09:24:32)

Nic wam nie pasi.A liderka wiejska?

- (2011-12-19 08:07:59)

No cóż organizacja pod psem. Pani Gosiu jak Pani to robiła to były kiermasze. Ale jak polityka wchodzi w takie tematy to nici z takiej fajnej zabawy będą.

-mania (2011-12-18 16:21:01)

Byłam i widziałam. To już nie ta organizacja co przed poprzednimi świętami. Babek i stoisk dużo mniej. Czyżby burmistrz olał kontakt z rolniczkami.

- (2011-12-18 10:01:29)

zdjęcia to macie z poprzednich lat, jestem na jednym a w tym roku wcale mnie nie było

-kiepski (2011-12-17 18:25:05)

Jarmark owszem ale nazwa pod psem. Żenada.Może jakaś tradycja ale nie na te czasy. Zmieńcie a będzie fajnie.

-Wesołych (2011-12-17 13:37:09)

Stroiki były śliczne - kupiłam dwa.Młodzież ma wspaniałe pomysły a przy tym zbierano grosiki na pieski. Brawo.

-Machaorkowa (2011-12-15 23:03:58)

Kukuryku kukuryku a co kwakwakwa nie łaska.Może by tak parę kaczorów a i indyków a bul bul bul i gul gul gul.Ciacho drze japę że u Mniecia jest najsilniej bekający bul bul bul i ful ful ful

-do poprzedników (2011-12-14 17:52:22)

Bardzo proszę sprawdzić iloraz inteligencji , bo głupoty nie jest możliwy , bezpłatnie po otrzymani skierowania od lekarza stosownej profesji .. pozdrawiam
A Wam kobitki z kół wiejskich i miejskich pomyślności , i krzewmy przesłania starożytności wg których jedyne życie które ma sens to życie towarzyskie

Nasz patronat

Data: 2026-06-27, godz:

Międzynarodowy Festiwal Muzyczny im. Krystyny Jamroz w Busku-Zdroju

Buskie Samorządowe Centrum Kultury zaprasza na XXXII Międzynarodowy Festiwal Muzyczny im. Krystyny Jamroz, który odbędzie się w dniach od 27 czerwca do 5 lipca w Busku-Zdroju. Wydarzenie od lat przyciąga miłośników muzyki klasycznej i stanowi jedno z najważniejszych wydarzeń kulturalnych w regionie. Sprawdźcie program tegorocznego festiwalu.



Wróć do góry