Kukuryku w Cielętniku – Regionalny Kiermasz Świąteczny.
2011-12-17 07:33:48

Burmistrz Miasta i Gminy wspólnie z Koalicją Kół Gospodyń Wiejskich i Miejskich oraz Buskim Samorządowym Centrum Kultury zapraszają na Regionalny Kiermasz Świąteczny „Kukuryku w Cielętniku”. Impreza odbędzie się w sobotę 17 grudnia 2011 r. Zaczynamy o godzinie 9.00. Kiermasz będzie trwał do wyczerpania zapasów.


Jak co roku w tydzień przed Wigilią Bożego Narodzenia na Placu Zwycięstwa wokół fontanny w Busku – Zdroju rozłożą się kolorowe kramy Kół Gospodyń Wiejskich, szkół, stowarzyszeń producentów i przetwórców rolnych z naszego regionu.

kiermasz001.jpg 

kiermasz002.jpg 

kiermasz003.jpg 

kiermasz004.jpg 

kiermasz005.jpg 

kiermasz006.jpg 

Regionalny Kiermasz Świąteczny będzie okazją do zakupienia świątecznych wypieków, domowych wyrobów i ozdób świątecznych.

Serdecznie zapraszamy.


/AMI/

Czytaj także: Kukuryku w Cielętniku – Wiosna 2011.


 






https://swietokrzyskie.info/printnews.php?id=10865