Burmistrz Miasta i Gminy wspólnie z Koalicją Kół Gospodyń Wiejskich i Miejskich oraz Buskim Samorządowym Centrum Kultury zapraszają na Regionalny Kiermasz Świąteczny „Kukuryku w Cielętniku”. Impreza odbędzie się w sobotę 17 grudnia 2011 r. Zaczynamy o godzinie 9.00. Kiermasz będzie trwał do wyczerpania zapasów.
Jak co roku w tydzień przed Wigilią Bożego Narodzenia na Placu Zwycięstwa wokół fontanny w Busku – Zdroju rozłożą się kolorowe kramy Kół Gospodyń Wiejskich, szkół, stowarzyszeń producentów i przetwórców rolnych z naszego regionu.
Regionalny Kiermasz Świąteczny będzie okazją do zakupienia świątecznych wypieków, domowych wyrobów i ozdób świątecznych.
Serdecznie zapraszamy.
/AMI/
Czytaj także: Kukuryku w Cielętniku – Wiosna 2011.