swietokrzyskie.info

Sobota, 27 czerwca 2026, Do końca roku 187 dni Imieniny: Cypriana, Emanueli, Władysława

Wiadomosci

Napad na stację paliw w gminie Działoszyce. Trzech zamaskowanych mężczyzn wzięło utarg.

Dodane: AT Data: 2011-11-25 12:27:08 (czytane: 13058)  Wersja do druku

Trzech zamaskowanych bandytów wtargnęło na stacji paliw w gminie Działoszyce w powiecie pińczowskim w środę przed godziną 18 – zgłoszenie tej treści dostali policjanci i ruszyli w poszukiwania napastników.

Z relacji pracownika stacji wynika, że gdy był w pomieszczeniu sam, weszło do niego trzech mężczyzn w kominiarkach – nie mieli broni. Jeden z nich miał uderzyć mężczyznę otwartą dłonią w twarz, doszło do szamotaniny, pracownik twierdzi, że udało mu się wyrwać i uciec kilkaset metrów od budynku stacji.

Czytaj więcej na: Echo


  • Wiadomości z regionu
  • Aktualności
  • Sport
  • Kultura, rozrywka
  • Polityka

Uwaga: Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

  Komentarze (0)
     

Nasz patronat

Data: 2026-06-27, godz:

Międzynarodowy Festiwal Muzyczny im. Krystyny Jamroz w Busku-Zdroju

Buskie Samorządowe Centrum Kultury zaprasza na XXXII Międzynarodowy Festiwal Muzyczny im. Krystyny Jamroz, który odbędzie się w dniach od 27 czerwca do 5 lipca w Busku-Zdroju. Wydarzenie od lat przyciąga miłośników muzyki klasycznej i stanowi jedno z najważniejszych wydarzeń kulturalnych w regionie. Sprawdźcie program tegorocznego festiwalu.




Wróć do góry