Napad na stację paliw w gminie Działoszyce. Trzech zamaskowanych mężczyzn wzięło utarg.
2011-11-25 12:27:08

Trzech zamaskowanych bandytów wtargnęło na stacji paliw w gminie Działoszyce w powiecie pińczowskim w środę przed godziną 18 – zgłoszenie tej treści dostali policjanci i ruszyli w poszukiwania napastników.


Z relacji pracownika stacji wynika, że gdy był w pomieszczeniu sam, weszło do niego trzech mężczyzn w kominiarkach – nie mieli broni. Jeden z nich miał uderzyć mężczyznę otwartą dłonią w twarz, doszło do szamotaniny, pracownik twierdzi, że udało mu się wyrwać i uciec kilkaset metrów od budynku stacji.

Czytaj więcej na: Echo





https://swietokrzyskie.info/printnews.php?id=10783