Napad na stację paliw w gminie Działoszyce. Trzech zamaskowanych mężczyzn wzięło utarg. 2011-11-25 12:27:08
Trzech zamaskowanych bandytów wtargnęło na stacji paliw w gminie Działoszyce w powiecie pińczowskim w środę przed godziną 18 – zgłoszenie tej treści dostali policjanci i ruszyli w poszukiwania napastników.
Z relacji pracownika stacji wynika, że gdy był w pomieszczeniu sam, weszło do niego trzech mężczyzn w kominiarkach – nie mieli broni. Jeden z nich miał uderzyć mężczyznę otwartą dłonią w twarz, doszło do szamotaniny, pracownik twierdzi, że udało mu się wyrwać i uciec kilkaset metrów od budynku stacji.
Czytaj więcej na: 
|
|
|