swietokrzyskie.info

Sobota, 27 czerwca 2026, Do końca roku 187 dni Imieniny: Cypriana, Emanueli, Władysława

Wiadomosci

Z narkotykami w kieszeni.

Dodane: AT Data: 2011-11-22 15:22:18 (czytane: 15495)  Wersja do druku

Buscy kryminalni zatrzymali dwóch mężczyzn w wieku 20 i 24 lat, podejrzewanych o posiadanie znacznych ilości środków odurzających i psychotropowych. Funkcjonariusze znaleźli przy jednym z nich biały proszek i susz roślinny.

Wstępnie przeprowadzone badania, pozwoliły określić zabezpieczone substancje, jako narkotyki. Za takie przestępstwo, może grozić kara nawet do 8 lat pozbawienia wolności.

Policjanci od pewnego czasu przypuszczali, że dwaj mieszkańcy Buska-Zdroju mogą posiadać narkotyki. Wczoraj popołudniu potwierdzili swoje przypuszczenia. Mężczyzn zatrzymano na jednej z ulic miasta. Stróże prawa znaleźli przy jednym z nich dwie torebki foliowe z suszem roślinnym i białym proszkiem. Łącznie policjanci zabezpieczyli około 46 gramów białego proszku i 46 gramów suszu roślinnego. Funkcjonariusze substancje te wstępnie zidentyfikowali jako amfetaminę i marihuanę. Obaj zatrzymani noc spędzili w policyjnym areszcie. Dzisiaj złożą wyjaśnienia. Sprawa ma charakter rozwojowy, a śledczy nie wykluczają kolejnych zatrzymań.

Za posiadanie znacznej ilości środków odurzających i psychotropowych grozi kara nawet do 8 lat pozbawienia wolności.

Źródło: www.busko-zdroj.swietokrzyska.policja.gov.pl


 

  • Wiadomości z regionu
  • Aktualności
  • Sport
  • Kultura, rozrywka
  • Polityka

Uwaga: Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

  Komentarze (31)
     

-Dla wszystkich prawdziwych graczy PDG (2011-11-23 13:50:29)

Po trzecie godność, bo tylko jej nie mogą nam zabrać
Nie ważne z jakiego bagna możesz wyjść z twarzą to prawda
Zawsze z odrazą patrzę na tych co sprzedali kumpli
W obawie, że ich skarzą, zrobili z siebie durni
Na pohybel kurestwu i temu podobnej ***ni
W świecie pomówień i kłamstw wciąż musimy być czujni
Bez nie domówień nawijam o tym, co jest istotne
By umieć przyjąć porażkę nawet gdy przegrasz sromotnie
Jeśli się potkniesz musisz wstać, gdy los cię dotkliwie kopnie
Nie możesz przestać grać w tą grę, oddaj dwukrotnie
Chodź nie zawsze mądre są w życiu wybory
Stojąc przed nieznanym lądem mając doświadczeń bagaż spory
Nie zjechać na boczne tory przed ostatecznym sądem
Nawet, gdy życie dało fory, nie płynąć z prądem
Bo nie ma matni, z której nie da się wyjść - tak sądzę
By bilans został dodatni, by godnie żyć synu

[x2]
Przyjaźń, duma, godność to wszystko co mam
One wpisane w me godło póki nie skonam
Z nimi pokonam wszystkie losu przeciwności
Podobno te wartości tak niewiele już warte

-TK (2011-11-23 12:47:07)

Niech żyją konfidenci przez szereg długich lat
A towarzystwo prosi o grama albo dwa

-KPP Busko-Zdrój (2011-11-23 11:58:33)

Szukamy i węszymy, nie wiemy nic co kto i jak. Tylko donosy dają nam punkty, bo wiecie wigilia idzie, dziecku trzeba kupić coś pod choinkę, punkty od aktywności zawodowej nam się przydają. Dzięki Tomczyk że dajesz nam namiary, bo inaczej to ja nie wiem co bym do garnka włożył;)

-rg (2011-11-23 09:46:43)

wacek bredzisz jak potłuczony
nikt w busku dzieciom narkotyków nie sprzedaje to nie usa za dużo żeś się filmów naoglądał
a rozwalone znaki i lusterka to masz w głowie zdarzyło się raz ze ktoś kosz wy*ebał (na 100% po alkoholu) a aferę robisz jak by to była 5 strzelanina w busku w tym tygodniu

-paweł (2011-11-23 09:17:59)

to gówno które pala to już im mózg wypaliło i myślą ze to orzeszek . i prosze takich ludzi nie bronic że oni puszcza sobie dymka i są na ludzie bo od papierosów si e zaczyna a kończy z igłą w ręce przy śmietniku a to może byc twoje dziecko w nioedalekiej przyszłości

-dres ze scalara (2011-11-22 22:49:46)

Glupi pustaku uwazasz ze cpuny rozwalaja znaki i oglnie robia dym na Busku ? Prawda jest taka ze oni maja to w dupie a glownym zapalnikiem do tego typu zachowan jest Alko. Kto chce palic niech pali wszystko jest dla ludzi tylko z umiarem ... Nie mowie o fecie .

-wacek (2011-11-22 21:08:02)

JA BYM WSYPAŁ WSZYSTKICH TYCH NARKOMATÓW
ŁAŻĄ GNOJE DZIECIA SPRZEDAJA A SAMI JAK BIORA TO CAŁE BUSKO ROZWALONE ZNAKI KOSZE LUSTERKA PRZY SAMOCHODZIE ITD DO ROBOTY ĆPUNY!!!!!!!

-... (2011-11-22 20:44:00)

jakby tu była opcja "Lubię to! " to klinknął bym to pod komentarzem niżej buahahha.

-juz nieługoo (2011-11-22 20:43:32)

9 grudnia wejdzie w życie nowelizacja ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii, na mocy którego będzie można odstąpić od ścigania za posiadanie niewielkiej ilości narkotyków na własny użytek

Według raportu Światowej Komisji walka z handlem narkotykami pochłania rocznie ponad 100 mld dol. Tymczasem ich konsumpcja i dostępność systematycznie wzrastają

- (2011-11-22 18:25:31)

Dziadek donosił, ojciec pod.......lał, ja to robię i dzieci też nauczę. Niech żyją konfidenci.

-thc (2011-11-22 18:10:20)

w tak małym miescie jakie jest busko jest garstka osob ktora to lubi ...:) wszyscy sie znaja i tak dochodzi do sprzedawania pomiedzy sobą jedni chronia dupe a drudzy grzeja puche taka prawda

- (2011-11-22 17:45:16)

palić,sadzić,zalegalizować ;d

-daniel (2011-11-22 17:10:25)

Buska policja sie do niczego nie nadaje i nie robia tego w taki sposob jak opisuja na buskiej stronie tylko maja sprzedawczykow ktorym placa i sypia tak dziala wlasnie buska policja :) bez sprzedawczykow nigdy by nikogo nie zlapali

-xxx (2011-11-22 16:55:04)

A ja wiem kto mu ,,to'' dał i jutro się wybieram złożyć doniesienie.

-do tego poniżej (2011-11-22 15:54:46)

kto ma wiedzieć ten wie pało szukająca sensacji

<< poprzednie 15

Nasz patronat

Data: 2026-06-27, godz:

Międzynarodowy Festiwal Muzyczny im. Krystyny Jamroz w Busku-Zdroju

Buskie Samorządowe Centrum Kultury zaprasza na XXXII Międzynarodowy Festiwal Muzyczny im. Krystyny Jamroz, który odbędzie się w dniach od 27 czerwca do 5 lipca w Busku-Zdroju. Wydarzenie od lat przyciąga miłośników muzyki klasycznej i stanowi jedno z najważniejszych wydarzeń kulturalnych w regionie. Sprawdźcie program tegorocznego festiwalu.



Wróć do góry