swietokrzyskie.info

Sobota, 27 czerwca 2026, Do końca roku 187 dni Imieniny: Cypriana, Emanueli, Władysława

Wiadomosci

XI Sesja Rady Miejskiej w Busku-Zdroju. - transmisja w Ponidzie.TV

Dodane: AT Data: 2011-11-24 08:45:22 (czytane: 19900)  Wersja do druku

Przewodniczący Rady Miejskiej w Busku-Zdroju zwołuje XI Sesję Rady Miejskiej w Busku-Zdroju na dzień 24 listopada 2011 r. o godz. 10:00 w sali konferencyjnej Urzędu Miasta i Gminy w Busku-Zdroju, ul. Mickiewicza 10.

Proponowany porządek XI sesji Rady Miejskiej w Busku-Zdroju.

Sesja XI - projekty uchwał Rady Miejskiej.

Transmisja audio Sesji Rady Miejskiej w internecie

 

Posiedzenie Rady Miejskiej transmitowane będzie w naszej Telewizji Internetowej:

ponidzieTVlogo5_200.png
KLIKNIJ I OGLĄDAJ!!!

 
Zapraszamy również do dyskusji na czacie: czat.tbu.pl

 

Źródło: busko.pl

 

 

  • Wiadomości z regionu
  • Aktualności
  • Sport
  • Kultura, rozrywka
  • Polityka

Uwaga: Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

  Komentarze (68)
     

-uop (2011-11-22 19:05:48)

he, he. sztandarowa inwestyca wąsowicza czyli dworzec MIEJSKI będzie zajmował się strzyżeniem trawników i opróżnianiem szaletów.

-xxx (2011-11-22 18:45:52)

Przecież "burmistrzowi" S...e nigdy nie zależało na miejscach pracy w Busku, im większe bezrobocie tym lepiej dla PSS ... zatrudni się na 1/4 etatu w sklepach.
Traktuje urząd jak własny folwark, jak mu coś się nie udaje to napier... na urzędników, pokaż nam Pan sam jak władać trzeba a potem wymagaj!!!!!

--- (2011-11-22 18:35:06)

Jakoś nikt z Was nie dyskutuje o proponowanych, skandaliczie wysokich podwyżkach wody czy ścieków. Gmina serwuje podwyżkę wody o ponad 0,5 zł i ścieków także o 0,5 zł. Zużycie wody według wodomierza równa się zużyciu ścieków, czyli mamy podwyżki o 1 zł za metr sześcienny. Nigdy takich wysokich podwyżek nie było. Podatek rolny o ponad 4 zł do 1 hektara. Pytam się, dlaczego nikt o tym nie pisze i o tym nie dyskutuje. Wiem, że każdy ma swoje problemy, ale warto się tym zainteresować. Tacy jesteśmy bogaci, że Rada nam to serwuje?? Wodę mamy ze Zrecza koło Chmielnika, 80 procent naszego zapotrzebowania to źródliska w Zreczu. Skąd więc takie ceny, kiedy źródła są wspólne Buska i Chmielnika. Czy Wy Buskowianie o tym wiecie?? Zapytajcie skąd takie ceny z własnego ujęcia ??? Może należy przeanalizować zasadność innych składowych tzw. końcowej ceny metra sześciennego wody ?? Mamy owe władze, nowych dyrektorów gminnych jednostek w tym komunalki. To jak to jest ??

-do smerf (2011-11-22 18:22:58)

Myślał chyba nowy burmistrz, że gmina to GS czy PSS Społem. Nie. To nie sklepy. Tu w samorządzie trzeba trochę liznoć prawa, ekonomii i jeszcze mieć to coś, coś co miał ś.p. Stefan Komenda tj. intuicję i zdrowy rozsądek. Nowy burmistrz potrafi zastępcę Tomaszka je...ać przy ludziach tylko za to, że ten jest mądrzejszy od szefa. Ludzie opamiętajcie się, bo Busko zostaje z tyłu za prowincjonalnymi gminami. Nie ma co wierzyć w samokrytykę burmistrza. Będzie to mło ciekawa kadencja.

-do pprzednika (2011-11-22 18:18:45)

Faktycznie jakość robót fatalna. A szara kostka jeszcze gorsza. Estetyka żadna. A niedogodności masa.

-do smerf (2011-11-22 18:16:21)

Idiotą jesteś i tyle. Wąsowicza oceniasz za nieudane rządy Sikory ?? Wąsowicz dał wszystko Sikorze na tacy, a ten nie umie tego wykorzystać. Zobacz idioto jak wyglada miasto uzdrowiskowe. Szare, źle położone bruki, brak jakiegokolwiek nadzoru. Kopią i zasypują, potem znów kopią. Brak nadzoru i koordynacji. Trzeba być skończonym idiotą, by tego nie widzieć, tej nieporadności pana Sikory. Najlepiej to ludziom wmówić, że pan Sikora może chciałby wiele zrobić, ale mu poprzednik jakoś wszystko popsuł. Śmiechu warte. Skończyć z tą propagandą nowego burmistrza nieszczęśnika. Niech się bierze do roboty, bo dotychczas to umie o swoje rodzinne interesy zadbać, a nie o miasto. Chciałeś burmistrzu ikora rządzić? Rządzisz, więc pokaż na co cię stać. Miało być przyśpieszenie. Miały być nowe miejsca pracy. Gdzie to człowieku masz. Gdzie ?? Gadać, pieprzyć od rzeczy wszyscy umią. Zrobić coś mądrego nie.

-do smerfa (2011-11-22 17:24:35)

Jakoś nie protestowałeś jak prezentowana była wizualizacja okolic Byczej. Nie pamiętam abyś w sprawie
rewitalizacja czyli projektu zmian oraz sposobu prezentowania tych zmian, cokolwiek bałaknał. Więc się szanowny zamknij. Pracy się domagasz? A co to PRL żeby każdemu pracę załatwiać?

-smerf (2011-11-22 15:00:55)

Panie Wąsowicz nie wstyd panu??? Co pan wymyślił w tej swojej pseudointeligenckiej główce:) Takiego badziewia i nędznego tempa prac nigdy nie widziałem. To powinno dziać się dynamicznie, a nie przez 2 lata 20 osobowa ekipka sobie powolutku miasto wykańcza i to dosłownie bo upadają sklepy itd. A co do byczoka to już szczyt pana błyskotliwości brak słów żeby to po Polsku nazwać. Kostka szara nędzna nic nie różniąca się od poprzedniej zero zmiany dosłownie, a na dodatek źle ułożona i nieustanie ściągana i układana ponownie jak odbierzecie to badziewie to trzeba będzie do TVN zadzwonić:). Zamiast zająć się estetyką i nasadzić kwiatów zadbać o małą architekturę, a za pieniądze na rewitalizację utworzyć strefę ekonomiczną dla inwestorów żeby ludzie mieli pracę albo dopieścić Zdrój bo to są zyski to pan wywalił 30 milionów w błoto. Nie wstyd panu pytam??? Ekolodzy jak patrzą na ten pana sarkofag na byczoku to nie wierzą że można coś tak pustego zrobić i wymyślić. Pytam ile miejsc pracy powstanie dzięki rewitalizacji??? Niech władza skończy pierdołami zajmować tylko weźmie się za poprawienie warunków życia mieszkańców i poziom dobrobytu miasta, które zdycha z każdym dniem...niestety. Czekamy na przyspieszenie:) Szanowna Rado co z pracą dla młodych??? Jak w Busku nie będzie pracy to nie będzie nic chyba że wam tak zależy żeby pozbyć się z miasta inteligentnych ludzi i zarządzać bandą pijaczków pod sklepami???

<< poprzednie 15

Nasz patronat

Data: 2026-06-27, godz:

Międzynarodowy Festiwal Muzyczny im. Krystyny Jamroz w Busku-Zdroju

Buskie Samorządowe Centrum Kultury zaprasza na XXXII Międzynarodowy Festiwal Muzyczny im. Krystyny Jamroz, który odbędzie się w dniach od 27 czerwca do 5 lipca w Busku-Zdroju. Wydarzenie od lat przyciąga miłośników muzyki klasycznej i stanowi jedno z najważniejszych wydarzeń kulturalnych w regionie. Sprawdźcie program tegorocznego festiwalu.




Wróć do góry