swietokrzyskie.info

Sobota, 27 czerwca 2026, Do końca roku 187 dni Imieniny: Cypriana, Emanueli, Władysława

Wiadomosci

Media w procesie kształtowania wspólnot lokalnych.

Dodane: AT Data: 2011-11-14 12:00:19 (czytane: 15083)  Wersja do druku

"Media w procesie kształtowania wspólnot lokalnych. Lokalne telewizje internetowe - narzędzie komunikacji ze społeczeństwem oraz promocji działalności samorządów" to tytuł seminarium Urzędu Marszałkowskiego, jakie odbędzie się w Wojewódzkim Domu Kultury w Kielcach.

Na spotkanie zapraszamy we wtorek, 15 listopada, w godz. 11.00 – 13.00 do Sali Kominkowej WDK. W programie rozmowa na temat telewizji cyfrowej oraz zagadnienie, czy lokalna telewizja internetowa może być skutecznym narzędziem komunikacji społecznej i promocji działań podejmowanych przez samorządy.

Program spotkania

Cześć informacyjna:

- godz. 11.00 - otwarcie konferencji

- godz. 11.10 - 12.00 - podsumowanie pierwszego roku pracy Zarządu Województwa w kadencji 2010 - 2014 (marszałek województwa Adam Jarubas, wicemarszałek Grzegorz Świercz, członkowie Zarządu Województwa - Kazimierz Kotowski, Jan Maćkowiak i Piotr Żołądek)

Część seminaryjna:
- godz. 12.00 - 12.10 - "Historia telewizji w Polsce. Rozwój ośrodków regionalnych" – dr Andrzej Kościołek, socjolog z Uniwersytetu Jana Kochanowskiego

- godz. 12.10 - 12.25 "Cyfryzacja telewizji - szansa na telewizję regionalną o pełnym zasięgu?" - Krzysztof Herod, dyrektor oddziału TVP w Kielcach

- godz. 12.30 - 12.40 - "Rola mediów tradycyjnych w propagowaniu cyfryzacji" – Tomasz Kordeusz, dyrektor Starachowickiego Centrum Kultury

- godz. 12.40 - 13.00 - "Lokalne telewizje internetowe - narzędzie komunikacji ze społeczeństwem oraz promocji działalności samorządów" (Telewizja Internetowa Nowiny, iTV Sejmik Kielce, Portal Informacji Kulturalnej WDK)

Autor: Barbara Jankowska-Piróg
Źródło: pik.kielce.pl

 


  • Wiadomości z regionu
  • Aktualności
  • Sport
  • Kultura, rozrywka
  • Polityka

Uwaga: Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

  Komentarze (2)
     

-* gwiazdeczka (2011-11-22 01:47:04)

Pozdrawiam Pracowników Socjalnych z okazji Ich Święta resortowego.
Wszystkim zycze wszelkiej pomyślności i dużo zdrowia i wytrwałości w działaniu.
Pozdrawiam Załogę pani Zofii Guzowej MOPS-Busko-Zdrój i pana Andrzeja Smulczyńskiego PCPR- Busko.

-olo (2011-11-14 17:59:38)

Jaja jakieś. Wykład dr. Kościółka nt historii telewizji w Polsce będzie trwał 10 minut.Inny wykład o cyfryzacji telewizji planowany jest na 15 minut. Natomiast arcyciekawe wystapienie o roli mediów tradycyjnych w propagowaniu cyfryzacji / kto to badał? / potrwa, jak poprzednie -10 bitych minut. Kto z kogo głupa robi? Odnoszę wrażenie, że
Urząd Marszałkowskie z siebie samego robi głupa czyli niepoważnego

Nasz patronat

Data: 2026-06-27, godz:

Międzynarodowy Festiwal Muzyczny im. Krystyny Jamroz w Busku-Zdroju

Buskie Samorządowe Centrum Kultury zaprasza na XXXII Międzynarodowy Festiwal Muzyczny im. Krystyny Jamroz, który odbędzie się w dniach od 27 czerwca do 5 lipca w Busku-Zdroju. Wydarzenie od lat przyciąga miłośników muzyki klasycznej i stanowi jedno z najważniejszych wydarzeń kulturalnych w regionie. Sprawdźcie program tegorocznego festiwalu.



Wróć do góry