Media w procesie kształtowania wspólnot lokalnych. 2011-11-14 12:00:19
"Media w procesie kształtowania wspólnot lokalnych. Lokalne telewizje internetowe - narzędzie komunikacji ze społeczeństwem oraz promocji działalności samorządów" to tytuł seminarium Urzędu Marszałkowskiego, jakie odbędzie się w Wojewódzkim Domu Kultury w Kielcach.
Na spotkanie zapraszamy we wtorek, 15 listopada, w godz. 11.00 – 13.00 do Sali Kominkowej WDK. W programie rozmowa na temat telewizji cyfrowej oraz zagadnienie, czy lokalna telewizja internetowa może być skutecznym narzędziem komunikacji społecznej i promocji działań podejmowanych przez samorządy.
Program spotkania
Cześć informacyjna: - godz. 11.00 - otwarcie konferencji
- godz. 11.10 - 12.00 - podsumowanie pierwszego roku pracy Zarządu Województwa w kadencji 2010 - 2014 (marszałek województwa Adam Jarubas, wicemarszałek Grzegorz Świercz, członkowie Zarządu Województwa - Kazimierz Kotowski, Jan Maćkowiak i Piotr Żołądek)
Część seminaryjna: - godz. 12.00 - 12.10 - "Historia telewizji w Polsce. Rozwój ośrodków regionalnych" – dr Andrzej Kościołek, socjolog z Uniwersytetu Jana Kochanowskiego
- godz. 12.10 - 12.25 "Cyfryzacja telewizji - szansa na telewizję regionalną o pełnym zasięgu?" - Krzysztof Herod, dyrektor oddziału TVP w Kielcach
- godz. 12.30 - 12.40 - "Rola mediów tradycyjnych w propagowaniu cyfryzacji" – Tomasz Kordeusz, dyrektor Starachowickiego Centrum Kultury
- godz. 12.40 - 13.00 - "Lokalne telewizje internetowe - narzędzie komunikacji ze społeczeństwem oraz promocji działalności samorządów" (Telewizja Internetowa Nowiny, iTV Sejmik Kielce, Portal Informacji Kulturalnej WDK)
Autor: Barbara Jankowska-Piróg Źródło: pik.kielce.pl
|
|
|