swietokrzyskie.info

Sobota, 27 czerwca 2026, Do końca roku 187 dni Imieniny: Cypriana, Emanueli, Władysława

Wiadomosci

Busko: Ktoś podpalił chryslera

Dodane: MC Data: 2011-11-11 18:34:59 (czytane: 14876)  Wersja do druku

W nocy z czwartku na piątek nieznany sprawca podpalił koło chryslera 300c zaparkowanego na parkingu przy parku zdrojowym.

Przed północą przechodzień zauważył ogień i powiadomił właściciela pojazdu przebywającego w jednym z lokali w parku zdrojowym. Właściciel wraz ze znajomymi ugasił ogień. Spaleniu uległo koło - niewiele brakło aby pożar objął całe auto. Straty oszacowano wstępnie na ok. tysiąc złotych.

 

 

  • Wiadomości z regionu
  • Aktualności
  • Sport
  • Kultura, rozrywka
  • Polityka

Uwaga: Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

  Komentarze (15)
     

-hahahahhah ale jaja (2011-11-19 10:17:18)

według mnie to tak było: szedł sobie żulik i myśli sobie tak "ku%#aaa nie mam gdzie spać, nie stać mnie na browcaa, jestem głodny, nie mam domu, nie mam pracy (itd.) a ten s&^%wysyn za***y wozi się takim sprzętem, niech ma za swoje *** pie$%olony hahahaha i trachhhh i samochód się jara, a żulik rusza dalej w stronę klatki z lekkim bananem na mordzie ;]

-_ (2011-11-12 18:46:06)

Jakie to wartości można wiązać z piłką nożną?

-;p (2011-11-12 10:36:42)

pinczów zyje klubem, bo co te tepaki maja robic jak nie lac sie po mordzie. a wartosci zwiazane z aks mam w sercu a nie na koszulce czy fladze. durny pinczowski kamieniolomie;p

-ah te wasze komentarze (2011-11-12 09:05:24)

zacznijcie wychodzic z domu spoleczniaki bo przed kompem to kazdy kozak i kazdy jedzie a wiecie jak jest kozak w necie ci... w swiecie : ]

-:))))) (2011-11-12 07:48:23)

coz za nieszczescie dla wlasciciela.....

-j (2011-11-11 23:03:04)

lepiej niech redaktror przejedzie sie i zrobi wywiad z miejscowosci skorocice -aleksandrow , zjemy w 21wieku i jest kawalek asfaltu a dalej dziura na dziurze wstyd ze jestesmy w uni europejskiej ale taka mamy wladze

-3 (2011-11-11 21:00:40)

Zaczęło się na Busku a skończyło na podpaleniu wozów reporterskich w Warszawie. Może to ta sama banda?

-czy to taka wazna wiadomosc (2011-11-11 20:54:24)

no i co z tym mamy zrobic ?

-robert (2011-11-11 20:38:58)

mafia kotecka znowu w akcji

-;-( (2011-11-11 20:28:28)

coraz lepiej sie robi w tej miescinie

- (2011-11-11 19:32:11)

chuligaństwa nie ma w Busku, AKS traci flagi na każdym kroku

-lolek (2011-11-11 19:14:44)

on był wystawiony do sprzedazy może chetnych brak to go własciciel chciał sie pozbyć

-Obserwator (2011-11-11 19:11:05)

Busko schodzi na psy, tylko chuligaństwo i złodziejstwo, brak słów....

-Michał (2011-11-11 18:54:08)

Albo mafia :)

- (2011-11-11 18:50:40)

znowu gowniarstwo sie nudzi

Nasz patronat

Data: 2026-06-27, godz:

Międzynarodowy Festiwal Muzyczny im. Krystyny Jamroz w Busku-Zdroju

Buskie Samorządowe Centrum Kultury zaprasza na XXXII Międzynarodowy Festiwal Muzyczny im. Krystyny Jamroz, który odbędzie się w dniach od 27 czerwca do 5 lipca w Busku-Zdroju. Wydarzenie od lat przyciąga miłośników muzyki klasycznej i stanowi jedno z najważniejszych wydarzeń kulturalnych w regionie. Sprawdźcie program tegorocznego festiwalu.




Wróć do góry