Busko: Ktoś podpalił chryslera
2011-11-11 18:34:59
W nocy z czwartku na piątek nieznany sprawca podpalił koło chryslera 300c zaparkowanego na parkingu przy parku zdrojowym.
Przed północą przechodzień zauważył ogień i powiadomił właściciela pojazdu przebywającego w jednym z lokali w parku zdrojowym. Właściciel wraz ze znajomymi ugasił ogień. Spaleniu uległo koło - niewiele brakło aby pożar objął całe auto. Straty oszacowano wstępnie na ok. tysiąc złotych. |