Busko: Ktoś podpalił chryslera
2011-11-11 18:34:59

W nocy z czwartku na piątek nieznany sprawca podpalił koło chryslera 300c zaparkowanego na parkingu przy parku zdrojowym.

Przed północą przechodzień zauważył ogień i powiadomił właściciela pojazdu przebywającego w jednym z lokali w parku zdrojowym. Właściciel wraz ze znajomymi ugasił ogień. Spaleniu uległo koło - niewiele brakło aby pożar objął całe auto. Straty oszacowano wstępnie na ok. tysiąc złotych.

 

 



https://swietokrzyskie.info/printnews.php?id=10712