swietokrzyskie.info

Sobota, 27 czerwca 2026, Do końca roku 187 dni Imieniny: Cypriana, Emanueli, Władysława

Wiadomosci

Zatrzymani z marihuaną.

Dodane: AT Data: 2011-10-17 11:12:40 (czytane: 15675)  Wersja do druku

Buscy policjanci zatrzymali dwóch mężczyzn w wieku 18 i 20 lat, podejrzewanych o posiadanie środków odurzających. Stróże prawa podczas kontroli drogowej, znaleźli przy nich susz, wstępnie zidentyfikowanego,jako marihuana. Za posiadanie środków odurzających grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.

Wczoraj po południu na jednej z dróg w gminie Busko-Zdrój, policjanci zatrzymali osobowe audi. Nerwowe zachowanie poruszających się nim mężczyzn, zwróciło uwagę funkcjonariuszy. Podczas kontroli mundurowi znaleźli 10 zawiniątek z suszem roślinnym. Zabezpieczoną substancję śledczy wstępnie zidentyfikowali, jako marihuanę.

Obaj mężczyźni, już wcześniej, znani byli policjantom z podobnej przestępczej działalności. Noc spędzili w policyjnym areszcie. Dzisiaj złożą wyjaśnienia w tej sprawie. Jeśli dalsze badania potwierdzą, że znaleziony susz to narkotyki, mężczyznom może grozić kara do 3 lat pozbawienia wolności.

Źródło: www.busko-zdroj.swietokrzyska.policja.gov.pl

 

 



  • Wiadomości z regionu
  • Aktualności
  • Sport
  • Kultura, rozrywka
  • Polityka

Uwaga: Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

  Komentarze (29)
     

-Budda ! ! ! (2011-10-17 18:08:23)

smiech na sali...a ja bede dalej palił !

-H0L0GR4M (2011-10-17 16:54:56)

a tam odrazu dilerzy ;) oni to dla siebie na spale mieli :D

-zzzz (2011-10-17 16:19:04)

*** wam w dupe wszystkim

-chłopak_na_oriencie (2011-10-17 15:58:17)

Wszyscy piszecie o Palikocie jako wybawcy który zalegalizuję miękkie narkotyki.
1.On chce to zrobić ale jest to jego pogląd a nie plan wyborczy
2. Gdyby jednak chciał to zrobić to Ruch Palikota ma za mało mandatów a inna partia się za tym nie opowie wyłączając kulejące SLD i NP, z których pierwsze ma nie jasne poglądy w tej sprawie a drugie nie weszło do parlamentu.
3. Jeśli nie w tej kadencji a na pewno nie w tej to RP polegnie z tej przyczyny że młodzi a to jego elektorat nie zagłosują na niego w przyszłej kadencji bo ich zawiódł a sama partia to grono osób które w czasach kryzysu na nie wiele się zda, bo może i eksperci ale sam program na kryzys jest chaotyczny i opiera się na hasłach a nie na działaniach, które mogą mieć realne przełożenie,

Moim zdaniem dobrze że Ruch Palikota jest 3 siłą ale niech tak pozostanie drugie miejsce to za dużo.
RP jest jak reprezentacja San Marino pełno fachowców z tym że na polityce nie zna się nikt oprócz Palikota a sam kapitan to za mało.

Wolne konopie, man 17 lat może na 27-29 urodziny ktoś zafunduje mi taki prezent

-HEHEHE PEWNIE BYLI OD PALIGŁUPA (RPP) (2011-10-17 15:56:35)

ZAWSZE BĘDĘ POWTARZAŁ ŻE PALIGŁUP TO ZAGROŻENIE DLA POLAKÓW !!!!!!!!!!! NIGDY NIE BYŁEM ZA DRAGAMI PRECZ Z PALENIEM JOINTÓW !!!!!!!!

-o,o (2011-10-17 14:29:15)

on i tak tego nie przeczyta, to po ch*** takie ***y pisac .

- (2011-10-17 14:13:47)

Palikocie zrób coś z kaczorowo-polycyjnym moherstwem.Podaruj kaczce jeszcze dwa koty aby miał zajęcie, drugim niech się zajmie Ziobro.
Przyjedź do nas do Buska zapalimy na mickiewicza pod komendą po skunie i pociągniemy po setuni po czym przybijemy piątkę i rozejdziemy się w pokoju.

-oc (2011-10-17 14:01:13)

zatrzymała ich drogówka czy nasze w11 wie ktos?

-Ja (2011-10-17 13:26:18)

No tylko pogratulowac naszej grupie szybkiego reagowania, najlepsza jednostka antyterrorystyczna jaka posiadamy dopadla znanych przestepcow bandziorow i kryminalistow. Gratulacje za z.....e chlopakom kawalka zycia... Zal... nic wiecej tylko zal...

- (2011-10-17 13:19:17)

zalegalizowac maryche palikot do dziela

- (2011-10-17 12:49:11)

Brawo Policja! i pomyśleć, ze te zawiniątka mogły trafic do podstawóki albo do przedszkola i diler wmusiłby je komuś, bo przecież nikt z własnej woli nie pali tylko dilerzy wmuszają i sami wyciągają pieniądze z portfeli klientów :)

-ojj (2011-10-17 12:16:28)

chcecie żeby palikot miał cokolwiek w tej sprawie do powiedzenia to najpierw zlikwidujcie wszystkie mohery i ***niętych ludzi, którzy MARIHUANE wrzucają do jednego worka z amfetaminą, koksem czy jeszcze innym gównem. MARIHUANA TO NIE NARKOTYK!! Stworzył ją Bóg, dla nas, by żyło nam się lepiej, by nie było wojen, by ludzie żyli w pokoju, a przez tych cymbałów napewno tam u góry szykuje nam się prze***y los ELO

- (2011-10-17 11:55:57)

palikocie ratuj! lol

- (2011-10-17 11:49:16)

smieszne

<< poprzednie 15

Nasz patronat

Data: 2026-06-27, godz:

Międzynarodowy Festiwal Muzyczny im. Krystyny Jamroz w Busku-Zdroju

Buskie Samorządowe Centrum Kultury zaprasza na XXXII Międzynarodowy Festiwal Muzyczny im. Krystyny Jamroz, który odbędzie się w dniach od 27 czerwca do 5 lipca w Busku-Zdroju. Wydarzenie od lat przyciąga miłośników muzyki klasycznej i stanowi jedno z najważniejszych wydarzeń kulturalnych w regionie. Sprawdźcie program tegorocznego festiwalu.



Wróć do góry