swietokrzyskie.info

Sobota, 27 czerwca 2026, Do końca roku 187 dni Imieniny: Cypriana, Emanueli, Władysława

Wiadomosci

Zatrzymani z marihuaną.

Dodane: AT Data: 2011-10-17 11:12:40 (czytane: 15676)  Wersja do druku

Buscy policjanci zatrzymali dwóch mężczyzn w wieku 18 i 20 lat, podejrzewanych o posiadanie środków odurzających. Stróże prawa podczas kontroli drogowej, znaleźli przy nich susz, wstępnie zidentyfikowanego,jako marihuana. Za posiadanie środków odurzających grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.

Wczoraj po południu na jednej z dróg w gminie Busko-Zdrój, policjanci zatrzymali osobowe audi. Nerwowe zachowanie poruszających się nim mężczyzn, zwróciło uwagę funkcjonariuszy. Podczas kontroli mundurowi znaleźli 10 zawiniątek z suszem roślinnym. Zabezpieczoną substancję śledczy wstępnie zidentyfikowali, jako marihuanę.

Obaj mężczyźni, już wcześniej, znani byli policjantom z podobnej przestępczej działalności. Noc spędzili w policyjnym areszcie. Dzisiaj złożą wyjaśnienia w tej sprawie. Jeśli dalsze badania potwierdzą, że znaleziony susz to narkotyki, mężczyznom może grozić kara do 3 lat pozbawienia wolności.

Źródło: www.busko-zdroj.swietokrzyska.policja.gov.pl

 

 



  • Wiadomości z regionu
  • Aktualności
  • Sport
  • Kultura, rozrywka
  • Polityka

Uwaga: Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

  Komentarze (29)
     

-jurmen (2011-10-20 19:59:54)

...i jak zwykle najwiecej maja do powiedzenia w tym temacie, dupki i debile ktorzy nawet nie wiedza co pisza!!! Dajcie mi namiary na tych Waszych handlarzy a bez Policji zalatwimy sprawe !

-Wetrynarz (2011-10-20 19:03:48)

ćpun - narkoman, osoba uzależniona od narkotyków tudzież leków. Miękki narkotyk nie uzależnia, marihuana to miękki narkotyk, więc nie wiem kogo chcesz leczyć . Załóżmy, że znalazłeś takiego ćpuna który pali 2kg dziennie i przyjechali i gościu siedzi. Idź i wyślij na to leczenie wszystkie babki uzaleznione od leków często bardzo silnych czyli są narkomankami i wszystkich żuli w busku wtedy zastabnowisz się nad delegalizacją alkocholu, który zabija i sieje patologie wielu rodzinach.

-fgb (2011-10-20 15:08:50)

harujesz na alkoholikow i jakos ci to nie przeszkadza

-n i e (2011-10-19 20:47:52)

a ja nie mam ochoty harować na leczenie ćpunów czy renty dla nich!

ćpunom - nie!

a dilerom po łbie!

-ff (2011-10-19 10:53:28)

no to kolejni niebezpieczni przestepcy zatrzymani

-co ty pierniczysz (2011-10-18 19:13:09)

sugerujesz że Palikot rządzi?Przeczytaj to co napisałem niżej gościu obecnie robi tylko pijar i nic więcej nie rządzi. Druga sprawa to taka że narkotyki to nie wymysł ostatniej dekady lata 60. 70. i dalej, wtedy to były muzgoje*y jedyną różnicą było to że ćpuna walącego w żyłę widziałeś z daleka. Problem marihuany to problem stereotypu i monopolu bo za handlem stoi koneksja gang- rząd. "Szkodliwość społeczna ze ktoś pali joja moim zdaniem jest żadna a na pewno jest znikoma" A dzisiaj mówimy nie dla marihuany a zapytani dlaczego odpowiadamy bo NIE albo nie mamy odpowiedzi bo tak się już utarło

-uwaga (2011-10-18 18:07:39)

to prawda jakby rządził kaczor to by tego nie było ale ze politok to młodzież ćpa i kto wie co oni jeszcze ze sobą robią moze bija sie krzyzami w szkolach precz z palitokiem ja glosowalem za kaczynskimi

-poprawka (2011-10-18 16:28:05)

oczywiście premier nie prezydent, pomyłka

-Do kolegi niżej (2011-10-18 16:00:21)

Jak by pis wygrał to by zrobił z polski państwo policyjne śledzwo smoleńskie trwało by całą kadencje a wk**wiolna Rosja I Niemcy zrobiły by nastepne rozbiory bo Fotyga w MSZ i Jarosław Prezyden obrazili by się na wszyskich i jeszcze zwyzywali

-w11 (2011-10-17 22:15:49)

policja jara jeszcze wiecej niz okoliczne chamy

-ppp (2011-10-17 21:17:13)

buskooo jaraaaaahahaha tak jak cala polska

- (2011-10-17 20:09:44)

polycja też jara, jara i to zdrowo.Jasiński jarał ale go za łapówy wywalili

-romek (2011-10-17 19:56:30)

Januszu Palikocie ratuj swoich wyborców!!!!!!

-Głęboka (2011-10-17 18:44:57)

bedziemy palić !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Wolność dla konopi konopie dla wolności !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

-Ralf (2011-10-17 18:11:26)

Policjanci walczcie z tym tematem o dag do kg, od kg do tony bo tego syfu w Busku jest pełno.

Nasz patronat

Data: 2026-06-27, godz:

Międzynarodowy Festiwal Muzyczny im. Krystyny Jamroz w Busku-Zdroju

Buskie Samorządowe Centrum Kultury zaprasza na XXXII Międzynarodowy Festiwal Muzyczny im. Krystyny Jamroz, który odbędzie się w dniach od 27 czerwca do 5 lipca w Busku-Zdroju. Wydarzenie od lat przyciąga miłośników muzyki klasycznej i stanowi jedno z najważniejszych wydarzeń kulturalnych w regionie. Sprawdźcie program tegorocznego festiwalu.




Wróć do góry