swietokrzyskie.info


Sobota, 27 czerwca 2026, Do końca roku 187 dni Imieniny: Cypriana, Emanueli, Władysława

Wiadomosci

Kolejna rozprawa ze Spółdzielną Mieszkaniową w Busku-Zdroju.

Dodane: AT Data: 2011-10-10 12:57:27 (czytane: 17953)  Wersja do druku

Buskie Stowarzyszenie Obrony Praw Członków Spółdzielni Mieszkaniowych uprzejmie informuje, iż dnia 13 października br. (czwartek) o godz: 11:00 w Sądzie Rejonowym w Busku-Zdroju odbędzie się kolejna rozprawa z pozwaną Spółdzielnią Mieszkaniową w temacie nieprawidłowego rozliczania wody i centralnego ogrzewania.

Zapraszamy na rozprawę wszystkich zainteresowanych problematyką Spółdzielni Mieszkaniowej w Busku-Zdroju .


Pełnomocnik Stowarzyszenia
Elżbieta Twarowska

 

Czytaj więcej:  Lokatorzy kontra Spółdzielnia Mieszkaniowa - zobacz relację video. 

Czytaj więcej: Czy buska Spółdzielnia Mieszkaniowa to prywatny folwark? (video/audio)

 




  • Wiadomości z regionu
  • Aktualności
  • Sport
  • Kultura, rozrywka
  • Polityka

Uwaga: Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

  Komentarze (41)
     

-mieszkaniec B - Z (2011-10-11 09:20:10)

Trzeba przyjrzeć się i przeanalizować wygórowane zarobki zarządu S.M. w stosunku do ich kompetencji merytorycznych,{p.prezes i p.vice prezes}, a następnie przystąpić do działania, w celu zlikwidowania tego zjawiska. Możliwości działania jest dużo, tylko nie trzeba labidzić, lecz wziąć się do roboty...{ doniesienie do NIK,doprowadzenie do zwołania Nadzwyczajnego Walnego Zebrania SM, odwołanie Zarządu, powołanie nowego, utworzonego z ludzi naprawdę fachowych, a nie talko posiadających "papierek".

-CzaCha PiStoilet (2011-10-11 09:14:39)

A tak na marginesie z tym całym śmiesznym niby kościołem (nie wiara tylko PINIONDZORY i PISIORY im w głowach) PALIKOT zrobi porządek!!!, uf nareszcie!!!!!

-inga (2011-10-11 09:12:17)

największe czynsze i dopłaty za ogrzewanie ma osiedle legionów polskich w busku a zwłaszcza blok nr. 5 gdzie tem. w mieszkaniu jest 16 stopni ,właściciel Gospodarka KOmunalna

-CzaCha PiStoilet (2011-10-11 09:11:46)

Jutro ma przyjechać do naszego Miasta Beata Tępa i zagadywać władze spółdzielni mieszkaniowej AJENT Tomek ma wręczyć kontrolowaną Łapówko przycke i odwołamy zarząd Spółdzielni - jak to wielcy wodzowie mawiają jak nie dzisiaj to za cztery lata podrzucimy wam jeszcze kilak śmieci na które będzie można głosować.

-LA CLICUQE (2011-10-11 00:12:06)

Kartel Buskich Celebrytów:)

-buszczanin (2011-10-10 23:44:18)

spółdzielnie mieszkaniowe w busku, a raczej sposób ich prowadzenia to jedna wielka żenada i wiele niejasności... Mieszkańcy powierzają swoje pieniądze ludziom niekompetentnym, mającym ich dobro w głębokim poważaniu, ale nie sądzę, że cokolwiek się zmieni. W naszym mieście panuje jedna wielka klitka, kto tam dotrze i pojmie to wszystko...

-olo (2011-10-10 20:50:18)

Proponuje MPGK-Busko. Solidna firma zarządzajaca. Bierze mało bo tylko 1zł/m powierzchni mieszkania za "nic nie robienie".
Opłaty za co ... w bloku socjalnym na Górce w ubiegłym sezonie zimowym wyniosły ponad 6 zł/m, a na Świerczewskiego 5,9 zł.- podobnie na innych osiedlach. Zatrudnia pracowników od groma, na których utrzymanie płacą lokatorzy-emeryci ostatni grosze miesięcznych emerytur.
Administrowane budynki w ruinie, ludzie mieszkaja jak w slamsach, ale nikogo to nie obchodzi.Buskiej władzy i radnych również, bo to już po wyborach.
Pozostaje tylko hasło... narodzie bierz sprawy w swoje ręce bo zostaniesz bez pieniędzy i dachu nad głową.

-OGŁOSZENIE (2011-10-10 20:37:26)

WSPÓLNOTY MIESZKANIOWE W BUSKU-ZDROJU
POSZUKUJĄ ZARZADCY DO ZARZĄDZANIA swymi nieruchomościami.
APEL DO MŁODYCH !!!!!!!!
Bierzcie sie do roboty.

-** (2011-10-10 20:32:54)

Sytuacja mieszkańców osiedli w Busku jest porażająca. Bez wzgledu na zarządce czynsze sa niebotycznie wysokie i to głównie z powodu opłat za ogrzewanie.
Nie ma w Busku porządnego, sprawdzonego zarzący, ktoremu zależało by na solidnym i sumiennym sprawowaniu funkcji administratora.Liczy sie tylko kasa za zarządzanie natomiast nic poza tym.

-;) (2011-10-10 15:33:50)

Prosze o kontakt z tą panią, ma ktoś do Niej numer tel. ponieważ chciałbym dołożyć moje roszczenia do sprawy.

--- (2011-10-10 15:22:36)

żałoba po wyborach a tu jeszcze sądami nas straszą

<< poprzednie 15

Nasz patronat

Data: 2026-06-27, godz:

Międzynarodowy Festiwal Muzyczny im. Krystyny Jamroz w Busku-Zdroju

Buskie Samorządowe Centrum Kultury zaprasza na XXXII Międzynarodowy Festiwal Muzyczny im. Krystyny Jamroz, który odbędzie się w dniach od 27 czerwca do 5 lipca w Busku-Zdroju. Wydarzenie od lat przyciąga miłośników muzyki klasycznej i stanowi jedno z najważniejszych wydarzeń kulturalnych w regionie. Sprawdźcie program tegorocznego festiwalu.




Wróć do góry