swietokrzyskie.info

Sobota, 27 czerwca 2026, Do końca roku 187 dni Imieniny: Cypriana, Emanueli, Władysława

Wiadomosci

Kolejna rozprawa ze Spółdzielną Mieszkaniową w Busku-Zdroju.

Dodane: AT Data: 2011-10-10 12:57:27 (czytane: 17952)  Wersja do druku

Buskie Stowarzyszenie Obrony Praw Członków Spółdzielni Mieszkaniowych uprzejmie informuje, iż dnia 13 października br. (czwartek) o godz: 11:00 w Sądzie Rejonowym w Busku-Zdroju odbędzie się kolejna rozprawa z pozwaną Spółdzielnią Mieszkaniową w temacie nieprawidłowego rozliczania wody i centralnego ogrzewania.

Zapraszamy na rozprawę wszystkich zainteresowanych problematyką Spółdzielni Mieszkaniowej w Busku-Zdroju .


Pełnomocnik Stowarzyszenia
Elżbieta Twarowska

 

Czytaj więcej:  Lokatorzy kontra Spółdzielnia Mieszkaniowa - zobacz relację video. 

Czytaj więcej: Czy buska Spółdzielnia Mieszkaniowa to prywatny folwark? (video/audio)

 




  • Wiadomości z regionu
  • Aktualności
  • Sport
  • Kultura, rozrywka
  • Polityka

Uwaga: Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

  Komentarze (41)
     

-Wanda W (2011-10-12 14:14:06)

PAn Prezes jest BARDZO dobry. On nam zawsze pomaga. Jak ojciec. Chciałabym mieć jego portret w domu.

- (2011-10-12 08:38:10)

Mam pytanie jakiego systemu dociepleniowego trzeba użyć zeby glony rosły po trzech latach jak na osiedlu SIKORSKIEGO proszę o pomoc bo mi się to bardzo podoba.

- (2011-10-12 06:35:11)

Porażka Pisowskich ignorantów spowodowała kolejne chamskie wypowiedzi na tym forum. Mozna się było tego spodziewać. Oni tylko tyle potrafia np. "spieprzaj dziadu", rozdają nieswoje mieszkania za darmo pomimo tego ze TK orzekł niezgodność z KOnstytucją. Robią ferment w Spółdzielniach obiecując ludziom gruszki na wierzbie. Z tego co wiem Spółdzielnia nie robi zadnych przeszkód w tworzeniu się wspólnot, a nawet pomaga w ich tworzeniu. Czemu więc drzecie mordy, a nie stworzycie wspólnoty. Osiedle Leszka Czarnego stworzyło taką lecz ludzie są jednak zawiedzeni. Niektórzy mówią,że chcieliby znowu wstapić do Spółdzielni. Pozdrawiam wszystkich rozsadnie myślących. Pieniactwu natomiast mówię nie!

- (2011-10-11 22:37:30)

Pan prezes jest dobry , dzięki niemu mamy gdzie mieszkać

-mądruś (2011-10-11 20:18:11)

każdy zna się na rzeczy, jest super, ekstra, pół Buska go kocha (i inne brednie) - to dlaczego jest tak źle???

- (2011-10-11 20:07:50)

Zacznijcie grzać na Sikorskiego ,przecież i tak my lokatorzy za to płacimy,jest strasznie zimno,dzieci siedzą w mieszkaniach w kurtkach,o co tu chodzi ,czy trzymacie lokatorów w zimnie żeby ich za coś ukarać?

-RYSZ (2011-10-11 17:58:31)

SPÓŁDZIELNIA JEST DOBRA! DAJE NAM WODĘ I DUŻO JEJ ZAWDZIĘCZAMY

-do poniżej (2011-10-11 17:09:11)

lepiej zrób to osobiście, bo nie wiadomo czy do tego forum zagląda!!!

strachy na lachy - najlepiej to próbować zastraszyć ludzi: niech nie mówią i nawet nie myślą!!!

-prawniczka (2011-10-11 14:48:43)

Jak mozna zajać dom , ktorego nigdy nie było. Wiem ,że prezes zbudował dom , ale pani prezes nigdy takiego nie budowała i nie buduje. Wie nie piszcie bzdetów , chorzy z urojenia. Nie rozumiem też dlaczego prezes nie miałby postawic sobie domu skoro moze go pstawić hydraulik , kierowca itd. Ja gdybym była na miejscu pani prezes to złozyłabym zawiadomienie o przestepstwie tzw. pomówienia i fałszywego oskarzania. Z ustaleniem osoby, która pisze te bzdury nie byłoby najmniejszego kłopotu. Sadzę, ze pani prezes czytając te komentarze podejmie prawne kroki. Ja w kazdym razie tak jej doradzam.

-do - (2011-10-11 14:09:27)

jak się WC Prezez przedstawi fakturami i dochodem to czemu nie. wszyscy wiedzą o co chodzi tylko urząd skarbowy nic nie wie. Dobra rada dla urzędu: jeżeli nie ma w/w dokumentów to dom należy zająć.

-Janina (2011-10-11 13:49:17)

Ciekawa jestem jaką prezesi będą mieli minę w sadzie.

-madrość elektoratu Palikota: (2011-10-11 13:10:03)

"-CzaCha PiStoilet (2011-10-11 09:14:39)

A tak na marginesie z tym całym śmiesznym niby kościołem (nie wiara tylko PINIONDZORY i PISIORY im w głowach) PALIKOT zrobi porządek!!!, uf nareszcie!!!!!"

-Popieram tylko wspólnoty !!!!!!!!! (2011-10-11 12:39:03)

Zobaczcie sami jak radzą sobie wspólnoty mieszkaniowe na Oś. Świerczewskiego, Oś. Sikorskiego. Tylko pozazdrościć.
A nasza Spółdzielnia co robi ????
ano nic.
Prezes oraz wice prezes olewają nas na każdym kroku.

-Mieszkańcy Spółdzielni zakładajcie wspólnoty (2011-10-11 12:31:49)

Zamiast biadolić, oraz uganiać się ze Spółdzielnią po Sądach ( a i tak nie wygracie bo takie są realia ,, ceny za ogrzewanie ustalane są ODGÓRNIE PRZEZ URZĄD REGULACJI ENERGETYKI ) PROPONUJĘ ZAŁOŻYĆ WSPÓLNOTĘ MIESZKANIOWĄ I SPRAWY WZIĄĆ WE WŁASNE RĘCE A ZOBACZYCIE ILE ZAOSZCZĘDZICIE NA SAMYM OGRZEWANIU.
SPÓŁDZIELNIA OKRADA WAS NA WSZYSTKIM ( WODA CIEPŁA , CENTRALNE OGRZEWANIE, ŚMIECI.

-zk (2011-10-11 11:49:24)

Gmina sprzedała stare mieszkania i wyeksploatowane bloki ludziom starszym, ktorzy byli przyzwyczajeni do rządów Komunalki.
Przez lata ludzie płacili ciężkie pieniądze i o nic się nie mogli doprosić. Obiekty te według prawa budowlanego wymagają kapitalnych remontów - kosztownych.
Ten ciężar Gmina sprytnie przerzuciła na właścicieli tych mieszkań, pozostawiając ich z ogromnym problemem i pustym kontem funduszu remontowego.
Aż się prosi kontrola NIK.

<< poprzednie 15

Nasz patronat

Data: 2026-06-27, godz:

Międzynarodowy Festiwal Muzyczny im. Krystyny Jamroz w Busku-Zdroju

Buskie Samorządowe Centrum Kultury zaprasza na XXXII Międzynarodowy Festiwal Muzyczny im. Krystyny Jamroz, który odbędzie się w dniach od 27 czerwca do 5 lipca w Busku-Zdroju. Wydarzenie od lat przyciąga miłośników muzyki klasycznej i stanowi jedno z najważniejszych wydarzeń kulturalnych w regionie. Sprawdźcie program tegorocznego festiwalu.



Wróć do góry