swietokrzyskie.info

Sobota, 27 czerwca 2026, Do końca roku 187 dni Imieniny: Cypriana, Emanueli, Władysława

Wiadomosci

Spotkanie sympatyków 'Gazety Polskiej' z kandydatami do Parlamentu. (audio)

Dodane: MC Data: 2011-09-21 14:44:48 (czytane: 30357)  Wersja do druku

19 września 2011r. w salonie 'Pensjonatu Sanato' odbyło się spotkanie z byłym szefem ABW prok. Bogdanem Święczkowskim i Tomaszem Kaczmarkiem zwanym agentem Tomkiem, zorganizowane przez Buski Klub Gazety Polskiej. W spotkaniu wziął również udział Mieczysław Gil - kandydat do Senatu RP.

Salon 'Pensjonatu Sanato' szczelnie wypełnili sympatycy PiS i Gazety Polskiej.
Poruszono m.in. temat niemieckości i odrębności Górnego Śląska, zarzucając rządowi PO, że dla doraźnych celów, czyli kilku procent głosów w wyborach samorządowych, zalegalizowano Ruch Autonomii Śląska jako siłę polityczną.

GP_swieczkowski_kaczmarek_gil03.jpg

GP_swieczkowski_kaczmarek_gil01.jpg


Bogdan Święczkowski mówił również o problemie agentury wśród dziennikarzy i tworzenia tzw. 'agentury wpływu', która ma na celu kreowanie sytuacji i zdarzeń, sterowanie treściami, które ukazują się w prasie i manipulacje opinią publiczną.

GP_swieczkowski_kaczmarek_gil02.jpg



Na pytanie z sali o kasetę z nagraniem rozmowy ze Ś.P. Andrzejem Lepperem odpowiedział Tomasz Kaczmarek, informując, że słyszał to nagranie i padają tam nazwiska ludzi odpowiedzialnych za przeciek w aferze gruntowej.

 

  • Wiadomości z regionu
  • Aktualności
  • Sport
  • Kultura, rozrywka
  • Polityka

Uwaga: Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

  Komentarze (59)
     

-do poniżej (2011-09-21 22:01:12)

Bardzo merytoryczna wypowiedź. Przekonałeś mnie!

-T-Y-L-K-O P---I---S (2011-09-21 21:27:07)

JEDYNA PARTIA WARTA GLOSU RESZTA TO OSZUŚCI I KŁAMCY !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! I Z TEGO CO TU WIDZE TO MUTANTY PLATFORMY JUŻ WYPISUJĄ KŁAMSTWA I TAK NIE WYGRACIE !!!!!!!!!!TAKŻE W POLSCE

-$ (2011-09-21 19:39:10)

MaGilla czuwa więc wystrój na czerwono barwy jak kiedyś w Hucie Lenina hip hip

-lok (2011-09-21 19:37:02)

Ach te dziewczynki po siedemdziesiątce

-ogórek (2011-09-21 19:33:23)

Kto wam tego atomka naraił? Jóź jest i straszno i śmieszno.

-ale zauważyliście? (2011-09-21 19:30:24)

prawie same kobiety!
coś w tym Tomku jednak musi być!

-Mimo swoich ponad 50 lat... (2011-09-21 19:28:22)

...dobrze że nie byłem na tym spotkaniu...
... ale bym zaniżył średnią wieku obecnych...

-- (2011-09-21 19:22:41)

Mam odruchy wymiotne przesyt przesyt i jeszcze raz przesyt.Dajcie sobie siana a najlepiej słomy.

-_) (2011-09-21 19:08:56)

Tylko wodę z mózgu robią tym biednym staruszkom. Agent Tomek miał pewnie branie :)

-Zacny Buszczanin (2011-09-21 18:49:45)

Na pewno śpiewali, za to na spotkaniu POkemonów tańczyli kazaczoka ich narodowy taniec.

-Sprawiedliwy (2011-09-21 18:13:06)

A ciekawe czy na zakończenie śpiewali "Bogujarczycę"?

-Sprawiedliwy (2011-09-21 18:11:49)

Widać, że sami "młodzi" na sali. Już niedługo elektorat PiS poumiera i ta śmieszna partia zejdzie na margines. A tak w ogóle to Emeryt Tomasz przemawiał do swoich rówieśników... Może lepiej do KPEiR żeby się zapisał!

-do przemka (2011-09-21 16:19:51)

nikt takiego furiata tu nie trzyma spieprzaj POkemonie

-przemek (2011-09-21 15:47:27)

litosci jesli ten czlowiek "agent tomek" dostanie sie do sejmu tydzien po wyborach uciekam do wietnamu

<< poprzednie 15

Nasz patronat

Data: 2026-06-27, godz:

Międzynarodowy Festiwal Muzyczny im. Krystyny Jamroz w Busku-Zdroju

Buskie Samorządowe Centrum Kultury zaprasza na XXXII Międzynarodowy Festiwal Muzyczny im. Krystyny Jamroz, który odbędzie się w dniach od 27 czerwca do 5 lipca w Busku-Zdroju. Wydarzenie od lat przyciąga miłośników muzyki klasycznej i stanowi jedno z najważniejszych wydarzeń kulturalnych w regionie. Sprawdźcie program tegorocznego festiwalu.




Wróć do góry