Dodane: MC Data: 2011-09-21 14:44:48 (czytane: 30355) 
19 września 2011r. w salonie 'Pensjonatu Sanato' odbyło się spotkanie z byłym szefem ABW prok. Bogdanem Święczkowskim i Tomaszem Kaczmarkiem zwanym agentem Tomkiem, zorganizowane przez Buski Klub Gazety Polskiej. W spotkaniu wziął również udział Mieczysław Gil - kandydat do Senatu RP.
Salon 'Pensjonatu Sanato' szczelnie wypełnili sympatycy PiS i Gazety Polskiej.
Poruszono m.in. temat niemieckości i odrębności Górnego Śląska, zarzucając rządowi PO, że dla doraźnych celów, czyli kilku procent głosów w wyborach samorządowych, zalegalizowano Ruch Autonomii Śląska jako siłę polityczną.


Bogdan Święczkowski mówił również o problemie agentury wśród dziennikarzy i tworzenia tzw. 'agentury wpływu', która ma na celu kreowanie sytuacji i zdarzeń, sterowanie treściami, które ukazują się w prasie i manipulacje opinią publiczną.

Na pytanie z sali o kasetę z nagraniem rozmowy ze Ś.P. Andrzejem Lepperem odpowiedział Tomasz Kaczmarek, informując, że słyszał to nagranie i padają tam nazwiska ludzi odpowiedzialnych za przeciek w aferze gruntowej.
Czym jest wspólnota mieszkaniowa i jak działa?
Policjanci odkryli hodowlę skorpionów. W akcji uczestniczył biegły od zwierząt egzotycznych
Udar cieplny może zagrozić życiu. Jak rozpoznać niebezpieczne objawy i skutecznie się chronić?
Święto Kielc 2026. Dżem, Natalia Szroeder i Fukaj na scenie. Trzy dni koncertów i mnóstwo atrakcji
Wianki nad Nidą 2026. Tradycja, konkurs i wspólne ognisko nad pińczowskim zalewem
Kolumbia - Portugalia: zderzenie dwóch stylów gry i wielkich ambicji
Dzień Ojca - wyrazy wdzięczności i życzenia dla wszystkich Ojców
Poszukiwany za zabójstwo 49-latek zatrzymany. Policja zakończyła obławę (video)
Dni Ponidzia 2026 w Pińczowie. Trzy dni koncertów i atrakcji. SKOLIM gwiazdą sobotniego wieczoru
Dzień Ojca - wyrazy wdzięczności i życzenia dla wszystkich Ojców
e-Doręczenia w aplikacji mObywatel. Urzędową korespondencję odbierzesz teraz w telefonie
Organizacje pozarządowe: apteka powinna być pełnoprawnym ogniwem systemu ochrony zdrowia
Największy bieg na świecie, który pomaga innym
Dzień Matki - Święto Miłości i Wdzięczności
Nie żyje Stanisław Janicki. Legendarny twórca programu 'W starym kinie' miał 92 lata
Dni Połańca 2026: Anna Wyszkoni i Czerwone Gitary gwiazdami święta miasta
Iga Świątek, Livka i Zeppy Zep głosem młodego pokolenia w nowym projekcie OSHEE
Tydzień Bibliotek zakończy się literackim weekendem z Adamem Ochwanowskim
Kolumbia - Portugalia: zderzenie dwóch stylów gry i wielkich ambicji
II Buskie Ogólnopolskie Spotkania Taneczne już w czerwcu
Buscy karatecy z medalami Ogólnopolskiego Turnieju w Starachowicach
Trwają zapisy do Pucharu Tymbark. Dominika Grabowska zachęca do udziału
Nowe wzmocnienia AKS 1947 Busko-Zdrój przed sezonem 2025/26
80-lecie Pogoni Staszów: Mecz Przyjaźni z Ruchem Chorzów już w sobotę
Dziś weczorem Wiktor Skiba i Marian Ivanitskiy walczą w Polskiej Lidze Boksu!
Wiktor Skiba zwycięża w walce z Krystianem Kopciem! W niedzielę walczy Partryk Głuch!
Święto Kielc 2026. Dżem, Natalia Szroeder i Fukaj na scenie. Trzy dni koncertów i mnóstwo atrakcji
Wianki nad Nidą 2026. Tradycja, konkurs i wspólne ognisko nad pińczowskim zalewem
Dni Ponidzia 2026 w Pińczowie. Trzy dni koncertów i atrakcji. SKOLIM gwiazdą sobotniego wieczoru
Skolim i Zenon Martyniuk wystąpią w Kielcach. Kielecka Gala Disco Polo 2026
Festiwal Kwiatów 2026 w Busku-Zdroju. Trzy dni pełne natury, muzyki i wyjątkowych atrakcji
Eko Dzień Dziecka w Mikułowicach. Strażacy i mieszkańcy wspólnie zadbali o naturę (foto)
Dni Jędrzejowa 2026. B.R.O i Oskar Cyms gwiazdami trzydniowego święta miasta
Święto Chęcin 2026: SKOLIM, koncerty i laserowe widowisko
24. Festiwal Kultury Dziecięcej - Pacanów 2026
18. Ogólnopolski Festiwal Piosenki im. Wojtka Belona - (foto/zapisTransmisji)
Marcin Wojniak oficjalnie burmistrzem Pińczowa (foto)
Poseł Michał Cieślak interweniuje ws. systemu SENT
Marcin Wojniak wygrał przedterminowe wybory na burmistrza Pińczowa
Obchody Święta Pracy w Kielcach. Zaplanowano przemarsz i wydarzenia towarzyszące
Grzegorz Braun w Pińczowie. Finał kampanii Konrada Liberka - zapis transmisji
Wybory burmistrza Pińczowa: ośmiu kandydatów spotka się na debacie
Świętokrzyskie struktury Koalicji Obywatelskiej z nowym Zarządem
Wizyta Prezydenta Karola Nawrockiego w naszym regionie
Pińczów wybierze nowego burmistrza. Głosowanie zaplanowano na 26 kwietnia
| Komentarze (59) |
- (2011-09-22 15:47:23)
Ciemnota i zacofanie.Dlatego ściana wschodnia i Świętokrzyskie to Polska B bo zamieszkują tu właśni tacy ludzie którzy mają oczy a nie widzą,maja uszy a nie słyszą,porażka...Nie widzicie co PSL wyprawia w Świętokrzyskiem? Nie widzieliście co robiło i robi PO? Nie widzieliście co robiło PIS,SLD? To wszystko banda która wysprzedała nasz kraj, dogadza tylko swoim kolesiom i bogaczom a żyje z ogółu coraz biedniejszego społeczeństwa.Przecież to JEDNI I CI SAMI OD 1989 ROKU! Tylko się przegrupowują i zmieniają nazwy partii. Trzeba wybrać NOWYCH LUDZI,MŁODYCH,WYKSZTAŁCONYCH,PRACOWITYCH,Z AMBICJAMI,Z CHĘCIAMI DO ZMIAN.Takie partie jak PO,PIS,PSL,SLD,PJN trzeba wysłać na polityczna emeryturę,odsunąć raz na zawsze od koryta!
- (2011-09-22 14:00:15)
brawo swietokrzyskie!!!! w kielcach stara kielczanka KEMPA i stary kielczanin znajacy problemy naszego regionu agent tomek, wstyd busko , że ciągle sie pojawiaja tu takie osoby i mieszaja ludziom w głowach
-9 PAŻDZIERNIKA WRZUĆ DONALDA DO ŚMIETNIKA (2011-09-22 13:50:29)
CO WAM PRZESZKADZA TO ZE DO BUSKA PRZYJECHAŁ AGENT TOMEK I RESZTA PATRIOTÓW CO???????????JUSZ SZCZEKACIE POkemony PRZEZ OSTATNIE 4 LATA TYLKO PODRZEAGALISCIE DO NIENAWIŚĆI PIS-U I ROBILIŚĆIE WSZYSTKO ABY OKŁAMYWAĆ NARÓD CHAMSTWO I KŁAMSTWO TO WASZA DOMENA!!!!!!!PRECZ MI Z OCZU!!!!!!!
- (2011-09-22 12:33:25)
Tak te starsze panie zgotowały wam taki los, to tak głupie że skoda tego kometować
-kobra (2011-09-22 12:32:20)
Tomuś za 4 koła nie wyzyje - nie da rady; przywykł szastać nasza forsą na "specjalne akcje" pana Kaminskiego i Świączkowskiego. Lokal, p[rowokacyjne zakupy, uwodzenie zaniedbanych idiotek, super samochody - to wszystko było potrzebne do pracy "tajnego" agenta, ktorego pół Polski znało osobiscie, a reszta z gazet.
I teraz te odpady ze służb specjalnych pana Kaczyńskiego maja być posłami? \
Wybierzeci ich, a stworza pod takie państwo policyjne, o jakim sie nawet tym staruchom na zdjęciach nie śniło, chociaz zyli jeszcze w stalinowskich czasach.
- (2011-09-22 11:42:13)
Tak, wszyscy powinniśmy być agentami. Koleś w wieku 35 lat przeszedł na emeryturę za 4 tys zł. Kto na niego teraz będzie robił ? Tak my wszyscy. Dajcie nam więcej takich agentów a Polska utonie.
Nie wiem ile gościu pracował. Pewnie coś koło 10 lat. A teraz jeden z drugim będzie na niego harował. Chyba ze wcześniej padnie.
To jest to więcej na co zasługujemy. Tak na jeszcze większą harówkę.
-_ (2011-09-22 11:29:28)
Starsi ludzie niebawem odejdą z tego świata. Młodzi dalej pozostaną w bagnie, którzy starzy im stworzyli...
-j.3.s (2011-09-22 11:25:43)
tak widzieli stara krowe na lace? Co widzieli jestem mlody i zwiedzilem pol swiata a stary czlowiek czym doswiadczony? ze wiecej lat przezyl? smiech na sali. doznalem roznych sytuacji i nie czuje sie mniej doswiadczony od starszych ludzi. Koles masz argumenty ;/ starsi ludzie sa uparci dla nich tylko kosciol i zeby ich ruskie nie zaatakowaly oraz panstwo socjalne tak jak kiedys;/ dosc tego mikke zlikwidowac tych nierobow !!
-Nabici w butelkę czyli elektorat PO (2011-09-22 08:34:06)
No kochani, cztery lata temu byliście młodzi naiwni, no cóż przywara wieku, zdarza się, czas przejrzeć na oczy większość z was nie pójdzie na wybory, rozumie ból rozgoryczenia ale najgorzej być zacietrzewionym, siać nienawiść i obrażać starszych ludzi bo z tego nić dobrego nie powstanie. Ci starsi ludzie więcej od was przeżyli, nie jedno widzieli. Pamiętajcie to wasz kraj, A zjednoczona Europa to niestety może być krótki epizod historii.
-miszczu (2011-09-22 07:53:40)
same stare babery...
-kobra (2011-09-22 07:09:31)
Właściciele Sanato - dziesiąta woda po kisielu (śp.Doktorze Budzyńskim)odzyskali Sanato i zrobili z pensjonatu gniazdo antypaństwowców. Za jaie grzechy Pan Bóg karze to miasto takimi typami jak Tomek, Święczkowski i Gil? Czy to miasto juz na zawsze pozostanie ciemnogrodem w moherowym berecie?
Zgroza!!!!!!!!!!!!
-9 PAŻDZIERNIKA WRZUĆ DONALDA DO ŚMIETNIKA (2011-09-22 00:23:29)
JAK W TYTULE PODCZAS NAJBLIŻSZYCH WYBORÓW POZBYWAMY SIĘ ŚMIECI
-_ (2011-09-21 22:38:18)
"Jaka gwiazda, takie groupies..." :)))
-przybysz (2011-09-21 22:35:22)
Bezsensowny bełkot, nic konstruktywnego z tego nie wynika, ludzie weźcie się ogarnijcie a nie róbcie staruszkom wodę z mózgu...takie spotkania są organizowane chyba ze zbyt dużej ilości czasu wolnego oraz ze zbyt zasobnego portfela ...bez sensu
-jetem za (2011-09-21 22:06:49)
tez bede glosowala na pis poto aby odsunac tych co jecza tylko nie kaczynski albo jak wygra pis to bedzie koniec swiata dosc obludy tuskaczy klamaczy
| << poprzednie 15 |
Buskie Samorządowe Centrum Kultury zaprasza na XXXII Międzynarodowy Festiwal Muzyczny im. Krystyny Jamroz, który odbędzie się w dniach od 27 czerwca do 5 lipca w Busku-Zdroju. Wydarzenie od lat przyciąga miłośników muzyki klasycznej i stanowi jedno z najważniejszych wydarzeń kulturalnych w regionie. Sprawdźcie program tegorocznego festiwalu.