swietokrzyskie.info


Sobota, 27 czerwca 2026, Do końca roku 187 dni Imieniny: Cypriana, Emanueli, Władysława

Wiadomosci

Spotkanie sympatyków 'Gazety Polskiej' z kandydatami do Parlamentu. (audio)

Dodane: MC Data: 2011-09-21 14:44:48 (czytane: 30355)  Wersja do druku

19 września 2011r. w salonie 'Pensjonatu Sanato' odbyło się spotkanie z byłym szefem ABW prok. Bogdanem Święczkowskim i Tomaszem Kaczmarkiem zwanym agentem Tomkiem, zorganizowane przez Buski Klub Gazety Polskiej. W spotkaniu wziął również udział Mieczysław Gil - kandydat do Senatu RP.

Salon 'Pensjonatu Sanato' szczelnie wypełnili sympatycy PiS i Gazety Polskiej.
Poruszono m.in. temat niemieckości i odrębności Górnego Śląska, zarzucając rządowi PO, że dla doraźnych celów, czyli kilku procent głosów w wyborach samorządowych, zalegalizowano Ruch Autonomii Śląska jako siłę polityczną.

GP_swieczkowski_kaczmarek_gil03.jpg

GP_swieczkowski_kaczmarek_gil01.jpg


Bogdan Święczkowski mówił również o problemie agentury wśród dziennikarzy i tworzenia tzw. 'agentury wpływu', która ma na celu kreowanie sytuacji i zdarzeń, sterowanie treściami, które ukazują się w prasie i manipulacje opinią publiczną.

GP_swieczkowski_kaczmarek_gil02.jpg



Na pytanie z sali o kasetę z nagraniem rozmowy ze Ś.P. Andrzejem Lepperem odpowiedział Tomasz Kaczmarek, informując, że słyszał to nagranie i padają tam nazwiska ludzi odpowiedzialnych za przeciek w aferze gruntowej.

 

  • Wiadomości z regionu
  • Aktualności
  • Sport
  • Kultura, rozrywka
  • Polityka

Uwaga: Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

  Komentarze (59)
     

- (2011-09-22 15:47:23)

Ciemnota i zacofanie.Dlatego ściana wschodnia i Świętokrzyskie to Polska B bo zamieszkują tu właśni tacy ludzie którzy mają oczy a nie widzą,maja uszy a nie słyszą,porażka...Nie widzicie co PSL wyprawia w Świętokrzyskiem? Nie widzieliście co robiło i robi PO? Nie widzieliście co robiło PIS,SLD? To wszystko banda która wysprzedała nasz kraj, dogadza tylko swoim kolesiom i bogaczom a żyje z ogółu coraz biedniejszego społeczeństwa.Przecież to JEDNI I CI SAMI OD 1989 ROKU! Tylko się przegrupowują i zmieniają nazwy partii. Trzeba wybrać NOWYCH LUDZI,MŁODYCH,WYKSZTAŁCONYCH,PRACOWITYCH,Z AMBICJAMI,Z CHĘCIAMI DO ZMIAN.Takie partie jak PO,PIS,PSL,SLD,PJN trzeba wysłać na polityczna emeryturę,odsunąć raz na zawsze od koryta!

- (2011-09-22 14:00:15)

brawo swietokrzyskie!!!! w kielcach stara kielczanka KEMPA i stary kielczanin znajacy problemy naszego regionu agent tomek, wstyd busko , że ciągle sie pojawiaja tu takie osoby i mieszaja ludziom w głowach

-9 PAŻDZIERNIKA WRZUĆ DONALDA DO ŚMIETNIKA (2011-09-22 13:50:29)

CO WAM PRZESZKADZA TO ZE DO BUSKA PRZYJECHAŁ AGENT TOMEK I RESZTA PATRIOTÓW CO???????????JUSZ SZCZEKACIE POkemony PRZEZ OSTATNIE 4 LATA TYLKO PODRZEAGALISCIE DO NIENAWIŚĆI PIS-U I ROBILIŚĆIE WSZYSTKO ABY OKŁAMYWAĆ NARÓD CHAMSTWO I KŁAMSTWO TO WASZA DOMENA!!!!!!!PRECZ MI Z OCZU!!!!!!!

- (2011-09-22 12:33:25)

Tak te starsze panie zgotowały wam taki los, to tak głupie że skoda tego kometować

-kobra (2011-09-22 12:32:20)

Tomuś za 4 koła nie wyzyje - nie da rady; przywykł szastać nasza forsą na "specjalne akcje" pana Kaminskiego i Świączkowskiego. Lokal, p[rowokacyjne zakupy, uwodzenie zaniedbanych idiotek, super samochody - to wszystko było potrzebne do pracy "tajnego" agenta, ktorego pół Polski znało osobiscie, a reszta z gazet.
I teraz te odpady ze służb specjalnych pana Kaczyńskiego maja być posłami? \
Wybierzeci ich, a stworza pod takie państwo policyjne, o jakim sie nawet tym staruchom na zdjęciach nie śniło, chociaz zyli jeszcze w stalinowskich czasach.

- (2011-09-22 11:42:13)

Tak, wszyscy powinniśmy być agentami. Koleś w wieku 35 lat przeszedł na emeryturę za 4 tys zł. Kto na niego teraz będzie robił ? Tak my wszyscy. Dajcie nam więcej takich agentów a Polska utonie.
Nie wiem ile gościu pracował. Pewnie coś koło 10 lat. A teraz jeden z drugim będzie na niego harował. Chyba ze wcześniej padnie.
To jest to więcej na co zasługujemy. Tak na jeszcze większą harówkę.

-_ (2011-09-22 11:29:28)

Starsi ludzie niebawem odejdą z tego świata. Młodzi dalej pozostaną w bagnie, którzy starzy im stworzyli...

-j.3.s (2011-09-22 11:25:43)

tak widzieli stara krowe na lace? Co widzieli jestem mlody i zwiedzilem pol swiata a stary czlowiek czym doswiadczony? ze wiecej lat przezyl? smiech na sali. doznalem roznych sytuacji i nie czuje sie mniej doswiadczony od starszych ludzi. Koles masz argumenty ;/ starsi ludzie sa uparci dla nich tylko kosciol i zeby ich ruskie nie zaatakowaly oraz panstwo socjalne tak jak kiedys;/ dosc tego mikke zlikwidowac tych nierobow !!

-Nabici w butelkę czyli elektorat PO (2011-09-22 08:34:06)

No kochani, cztery lata temu byliście młodzi naiwni, no cóż przywara wieku, zdarza się, czas przejrzeć na oczy większość z was nie pójdzie na wybory, rozumie ból rozgoryczenia ale najgorzej być zacietrzewionym, siać nienawiść i obrażać starszych ludzi bo z tego nić dobrego nie powstanie. Ci starsi ludzie więcej od was przeżyli, nie jedno widzieli. Pamiętajcie to wasz kraj, A zjednoczona Europa to niestety może być krótki epizod historii.

-miszczu (2011-09-22 07:53:40)

same stare babery...

-kobra (2011-09-22 07:09:31)

Właściciele Sanato - dziesiąta woda po kisielu (śp.Doktorze Budzyńskim)odzyskali Sanato i zrobili z pensjonatu gniazdo antypaństwowców. Za jaie grzechy Pan Bóg karze to miasto takimi typami jak Tomek, Święczkowski i Gil? Czy to miasto juz na zawsze pozostanie ciemnogrodem w moherowym berecie?
Zgroza!!!!!!!!!!!!

-9 PAŻDZIERNIKA WRZUĆ DONALDA DO ŚMIETNIKA (2011-09-22 00:23:29)

JAK W TYTULE PODCZAS NAJBLIŻSZYCH WYBORÓW POZBYWAMY SIĘ ŚMIECI

-_ (2011-09-21 22:38:18)

"Jaka gwiazda, takie groupies..." :)))

-przybysz (2011-09-21 22:35:22)

Bezsensowny bełkot, nic konstruktywnego z tego nie wynika, ludzie weźcie się ogarnijcie a nie róbcie staruszkom wodę z mózgu...takie spotkania są organizowane chyba ze zbyt dużej ilości czasu wolnego oraz ze zbyt zasobnego portfela ...bez sensu

-jetem za (2011-09-21 22:06:49)

tez bede glosowala na pis poto aby odsunac tych co jecza tylko nie kaczynski albo jak wygra pis to bedzie koniec swiata dosc obludy tuskaczy klamaczy

<< poprzednie 15

Nasz patronat

Data: 2026-06-27, godz:

Międzynarodowy Festiwal Muzyczny im. Krystyny Jamroz w Busku-Zdroju

Buskie Samorządowe Centrum Kultury zaprasza na XXXII Międzynarodowy Festiwal Muzyczny im. Krystyny Jamroz, który odbędzie się w dniach od 27 czerwca do 5 lipca w Busku-Zdroju. Wydarzenie od lat przyciąga miłośników muzyki klasycznej i stanowi jedno z najważniejszych wydarzeń kulturalnych w regionie. Sprawdźcie program tegorocznego festiwalu.



Wróć do góry