swietokrzyskie.info

Niedziela, 28 czerwca 2026, Do końca roku 186 dni Imieniny: Florentyny, Ligii, Leona

Wiadomosci

Buski Klub Gazety Polskiej zaprasza na koncert i spotkanie.

Dodane: AT Data: 2011-09-18 08:55:08 (czytane: 17132)  Wersja do druku

Buski Klub Gazety Polskiej zaprasza na spotkanie z byłym szefem ABW prok. Bogdanem Święczkowskim i Tomaszem Kaczmarkiem zwanym agentem Tomkiem oraz na koncert Marcina Wolskiego i Pawła Piekarczyka w dniu 19 września 2011r. o godz. 16.00 w salonie Pensjonatu Sanato przy ul. 1 Maja 29 w Busku-Zdroju.

klub_gazety_koncert.jpg

 

Zapraszamy!

 


  • Wiadomości z regionu
  • Aktualności
  • Sport
  • Kultura, rozrywka
  • Polityka

Uwaga: Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

  Komentarze (28)
     

-Minnie (2011-10-30 02:24:45)

I really nedeed to find this info, thank God!

-217 projektów rezolucji (2011-09-26 09:39:29)

dzień bez rezolucji to dzień stracony !!!

-- (2011-09-20 14:45:56)

Z tym tomkiem to pomysł do du...Kto wam pisiorki kochane to p[odpowiedział

-CzaCha PiStoilet (2011-09-20 14:02:47)

Co ja biorę - niech pomyśle proszki jak Jarosław!!!!!!. Mam pytanie do moherów kiedy teraz przestanie brać? zaraz po ogłoszeniu wyników czy jak jeszcze w sondażach będzie brakować?? A co branie ma Fotyga czy fatygo tylko popatrzcie na nią!!!!!! Bu hahhhhhhaaaaaaaa

-Czytam spokojnie :) (2011-09-20 11:05:34)

"Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy."

Wcale się nie dziwię - tylu frustratów się wpisało ;]
----------------------------
23 września o 16-tej spotkanie z Ryszardem Czarneckim - najbardziej aktywnym europosłem z Polski w kadencji 2004-2009 Parlamentu Europejskiego.
266 przemówień na forum plenarnym, 217 projektów rezolucji, 96 pytań do Rady i Komisji Europejskiej.

-Jur (2011-09-20 09:09:42)

Niech wszarz zapyla gdzie indziej a nie w busku

-antyleming (2011-09-20 08:22:49)

Co z tego, jak ciebie i twoją Tolę już wyru...ł Donald z ferajną rogasiu?

-DO CZACHAPISTOILET (2011-09-20 00:08:58)

KUPUJESZ TOWAR OD ZŁEGO DILERA NIE KUPUJ OD PLATFORMERSÓW ONI DODAJA COŚ OD SIEBIE NAJCZĘŚCIEJ TO JEST MOCZ A NIE LEPIEJ BY BYŁO SIĘ LECZYĆ ???????

-on (2011-09-19 23:05:12)

bedzie agent tomek?ludzie trzeba pilnowac żon bo to żigolak

-Zacny Buszczanin (2011-09-16 21:18:20)

Wielka szkoda że nie będę mógł zobaczyć i posłuchać Pana Marcina którego fanem jestem od dziecka. Panie Marcinie myślę że Pan tu do nas jeszcze zawita np. z kolegą RAZem

-f (2011-09-16 20:43:59)

GAZETA POLSKA CODZIENNA JEST HITOWA

-CzaCha PiStoilet (2011-09-16 12:37:23)

Może ktoś tą Ś.....e, PiSowską zapyta o fakty związane z gnojeniem ludzi?!!!!! w kłodzku, może ktoś z fe klubu przyjaciół Gazety nie POLSKIEJ.
P.S Pan Dyrektor penie był Z nie Polskiego SLD !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

-Super Moher (2011-09-16 12:33:13)

Ceremonia zakończenia rajdu miała miejsce na wypełnionym po brzegi kłodzkim Rynku. Z relacji organizatorów wynika, że ludzie z centrum kultury i sportu próbowali wymusić, aby Święczkowski uczestniczył we wręczaniu nagród zwycięzcom.

-Super Moher (2011-09-16 12:32:38)

Organizatorami Rajdu Dolnośląskiego (zakończył się 4 września) były Automobilklub Ziemi Kłodzkiej, urząd miejski i podległe mu Kłodzkie Centrum Kultury, Sportu i Rekreacji. Burmistrzem miasta drugą kadencję jest Bogusław Szpytma. Przed laty związany był z LPR. Jesienią ubiegłego roku w wyborach samorządowych startował z własnym komitetem. Ale także z poparciem m.in. PiS, który własnego kandydata nie wystawił. Z PiS jest wiceburmistrz miasta. A dyrektor centrum kultury i sportu to Andrzej Dąbrowski, szef lokalnych struktur partii, kandydat do Sejmu w okręgu wałbrzyskim. Liderem listy PiS jest tu były szef ABW Bogdan Święczkowski.

-Super Moher (2011-09-16 12:32:11)

Leszek Biegus, dyrektor Rajdu Dolnośląskiego, stracił pracę w urzędzie miasta w Kłodzku. Stało się to dzień po tym, jak podczas zakończenia 21. edycji imprezy do uroczystości wręczania nagród nie dopuszczono Bogdana Święczkowskiego, kandydata PiS do Sejmu.

Nasz patronat

Data: 2026-06-27, godz:

Międzynarodowy Festiwal Muzyczny im. Krystyny Jamroz w Busku-Zdroju

Buskie Samorządowe Centrum Kultury zaprasza na XXXII Międzynarodowy Festiwal Muzyczny im. Krystyny Jamroz, który odbędzie się w dniach od 27 czerwca do 5 lipca w Busku-Zdroju. Wydarzenie od lat przyciąga miłośników muzyki klasycznej i stanowi jedno z najważniejszych wydarzeń kulturalnych w regionie. Sprawdźcie program tegorocznego festiwalu.




Wróć do góry