swietokrzyskie.info

Niedziela, 28 czerwca 2026, Do końca roku 186 dni Imieniny: Florentyny, Ligii, Leona

Wiadomosci

Buski Klub Gazety Polskiej zaprasza na koncert i spotkanie.

Dodane: AT Data: 2011-09-18 08:55:08 (czytane: 17133)  Wersja do druku

Buski Klub Gazety Polskiej zaprasza na spotkanie z byłym szefem ABW prok. Bogdanem Święczkowskim i Tomaszem Kaczmarkiem zwanym agentem Tomkiem oraz na koncert Marcina Wolskiego i Pawła Piekarczyka w dniu 19 września 2011r. o godz. 16.00 w salonie Pensjonatu Sanato przy ul. 1 Maja 29 w Busku-Zdroju.

klub_gazety_koncert.jpg

 

Zapraszamy!

 


  • Wiadomości z regionu
  • Aktualności
  • Sport
  • Kultura, rozrywka
  • Polityka

Uwaga: Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

  Komentarze (28)
     

-do emil (2011-09-16 11:38:07)

znaczy ,że oni mają Ciebie za ciemnego chłopka i wcisną ci każdy kit. A Ty
miętosząc czapkę w pokorze kupisz ten kit dziekując bardzo. Tyle w najprostszym opisie

-emil (2011-09-16 11:03:36)

agent tomek na posla zywa kpina najmlodszy emeryt w kraju jeszcze mu malo przeciez dieta poselska lepsza pis schodzi ponizej rynsztoka.a klempa co ona ma ze zwiazek ze swietokrzyskim to paranoja tepic nierobow

-To jest strategia (2011-09-16 09:27:27)

Jezdżą gnoje bo sanatoriach i szukają naiwynych starszych ludzi.Przed wyborami nie ma skrupułów i zrobia wszystko byle dorwac sie do koryta, a jak sie juz dorwia to bedą sie mscic za to ze ich wywalili na zbity ryj bo sie nalezalo.

-smerf (2011-09-15 22:27:18)

Tak to prawda wąsowicz ewidentnie zawinił:)

- (2011-09-15 22:13:33)

a ja wam powiem to wszystko wina wąsowicza:-)

-wlodekm (2011-09-15 21:57:26)

tego jeszcze brakuje, swieczkowskiego, agenta tomka, pani kempy i miodowicza. ludzie...zy w tym regionie nie ma swoich-naszych ludzi, do reprezentowania naszych interesow....to juz jest koniec...pozdrawiam....

- (2011-09-15 17:43:27)

ludzie!!dosc Miodowiczów i reszty!!!!czas na zmiany!!!nic nie robią dla nas!!tylko przed wyborami nas widzą,to samo co 4 lata,kłamstwa i obłuda!!DOSYC!!!

- (2011-09-15 17:13:48)

buski PKS ma swój zarząd, który jest odpowiedzialny za to co się dzieje w firmie

-mieszkaniec Buaka (2011-09-15 15:40:51)

A kto to jest półkownik Miodowicz. Za co ten stopień, był w wojsku?????????????????????????????????????? Co zrobił z buskim PKS.

-CzaCha PiStoilet (2011-09-15 15:39:53)

Ja mam jeszcze takie słodkie pytanko odnośnie Pani 1 w Świętokrzyskim a mianowicie Panie poseł e-mail (Beatki KĘPY), co skłoniło to tak wielkiej szlachetności i poręczyła za bandytę stadionowego wielokrotnego recydywistę nijakiego "Starucha"?, no i w kamerę plujący niejaki Zdzisio Romaszewski też bez wahania dwoma zaznaczam dwoma ręcami się pod tym poręczeniem podpisał. A do nas na zaproszenie bardzo szanowanego stowarzyszenia (prawie sekta Smoleńska) przybywa najbardziej prawy z prawych stróży prawa Ajent Tomek i jakże by inaczej prokurator Krajowy w stanie "wypoczynku", ma czas tylko na politykę PiSowską Bogdan Święczkowski. I co PiSopomity kto łżę?. Jak zwykle bardzo prawe PISdu.
Do boju mohery ViVa SLD!!!!!

-13-tka (2011-09-15 15:02:22)

Nigdy więcej Świeczkowskich, Tomków i kaczystów. My chcemy tu w Zdroju świętego spokoju .Niech wybierają każdego byle nie ka czyste

-- (2011-09-15 14:56:53)

Już widzę jak popł.czyny płachetkowe orgaz.u dostawać będą na widok ........a i pogdaczą, jaki to tusk nie dobry jaki ten psl zielony a i jaki ten sld czerwony. Tylko my z Giepe lyberałów nie boimy się.

-CzaCha PiStoilet (2011-09-15 13:29:41)

Ja Pie...., czy to nie skompromitowany, aparatczyk w stanie spoczynku prokurator Święczkowski co to Państwo płaci mu emeryturę całkiem pokaźną za to żeby się odpie......ł od polityki, taki sam karzeł moralny jak jego prominent Jarosław (wspaniały mąż, ojciec, brat, syn), no i ostoja POLSKIEGO wymiaru sprawiedliwości, strażnik moralności, czy to nie on zastawił tak udaną pułapkę na A. Leppera?. Po co te sz...., moralne tu przyjadą do moherów!!!!!

<< poprzednie 15

Nasz patronat

Data: 2026-06-27, godz:

Międzynarodowy Festiwal Muzyczny im. Krystyny Jamroz w Busku-Zdroju

Buskie Samorządowe Centrum Kultury zaprasza na XXXII Międzynarodowy Festiwal Muzyczny im. Krystyny Jamroz, który odbędzie się w dniach od 27 czerwca do 5 lipca w Busku-Zdroju. Wydarzenie od lat przyciąga miłośników muzyki klasycznej i stanowi jedno z najważniejszych wydarzeń kulturalnych w regionie. Sprawdźcie program tegorocznego festiwalu.



Wróć do góry