swietokrzyskie.info

Niedziela, 28 czerwca 2026, Do końca roku 186 dni Imieniny: Florentyny, Ligii, Leona

Wiadomosci

Nieprzekupni policjanci.

Dodane: AT Data: 2011-09-08 09:43:38 (czytane: 13419)  Wersja do druku

Buscy policjanci zatrzymali 61-letniego mieszkańca Warszawy. Mężczyzna by uniknąć problemów z prawem za popełnienie wykroczenia, próbował „wykupić” się 100 złotową łapówką. Teraz odpowie za przestępstwo korupcyjne.

Wszystko rozegrało się 6 września, na jednej z dróg w gminie Busko-Zdrój. Kierujący mercedesem został zatrzymany do kontroli drogowej, której powodem była nadmierna prędkość. Mężczyzna by uniknąć mandatu karnego za popełnione wykroczenie, próbował wręczyć policjantom 100 złotych łapówki. Rozczarował się w momencie, kiedy funkcjonariusze założyli mu na ręce kajdanki.

Teraz może mu grozić kara, nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

Źródło: www.busko-zdroj.swietokrzyska.policja.gov.pl


  • Wiadomości z regionu
  • Aktualności
  • Sport
  • Kultura, rozrywka
  • Polityka

Uwaga: Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

  Komentarze (24)
     

- (2011-09-08 16:53:09)

Nie wiem jak reszta internatów, ale według mnie powinni jasno i dobitnie powiedzieć delikwentowi żeby sobie to 100 PLN w d..pe wsadził i wypisać mandat z górnej półki. A nie robić cały cyrk, przecież wiadomo że facet chciał się ratować jakoś... Niech staną w sobotę pod dyskotekami (Imperium na początek), przeszukają i wydmuchają kilkaset osób to się okaże kto jeździ po pijoku i kto sprzedaje zioło. To będzie z korzyścią dla mieszkańców okolicy.

-TDI 3,5 (2011-09-08 16:49:54)

ja to mam wrażenie z policja ostatnio jest tylko od karania , złapać wlepić ,nie wspomnę o upomnieniu ,,cennik tego nie obsługuje- a żeby pomoc, korki rozładować ,pokieriowac ruchem..to nima

- (2011-09-08 14:36:36)

ludzie sami nie wiedzą czego chcą...wcześniej było źle, bo policja brała łapówki teraz źle, bo nie bierze...a tak na marginesie to faktycznie tych krawaciarzy to nie powinni poza warszawę wypuszczać, bo jeżdżą jakby byli najważniejsi na drodze...

-kondzik (2011-09-08 14:03:02)

w tamtym roku brali łapówki az komendant i prawie cała drogówka poleciała a teraz psy bez skazy sie robią!!!!! obrzydliwe to jest

-W. (2011-09-08 12:05:36)

Bo to sie nie tak teraz robi..

-ananas (2011-09-08 10:39:51)

gnoic warszawiaków bo za sama ich jazde po drogach powinni siedziec

-jbp (2011-09-08 10:03:42)

jeszcze rok temu by sie zloby pobili o ta stowke.teraz przykladem swieca.

- (2011-09-08 09:51:31)

to się narobiło

-Każdy ma swoją cenę... (2011-09-08 09:50:28)

hahha potraktował ich jak tanie dziwki (100 zł hahahha) jedno 0 więcej i może by ulegli, a o dwóch to już nie wspomnę ;] 3 zera to hooo a 4 zera to jaaaa, a 5 zer to człowieku niektórzy by za tyle zabili swoją matkę - każdy ma swoją cenę

<< poprzednie 15

Nasz patronat

Data: 2026-06-27, godz:

Międzynarodowy Festiwal Muzyczny im. Krystyny Jamroz w Busku-Zdroju

Buskie Samorządowe Centrum Kultury zaprasza na XXXII Międzynarodowy Festiwal Muzyczny im. Krystyny Jamroz, który odbędzie się w dniach od 27 czerwca do 5 lipca w Busku-Zdroju. Wydarzenie od lat przyciąga miłośników muzyki klasycznej i stanowi jedno z najważniejszych wydarzeń kulturalnych w regionie. Sprawdźcie program tegorocznego festiwalu.




Wróć do góry