swietokrzyskie.info


Niedziela, 28 czerwca 2026, Do końca roku 186 dni Imieniny: Florentyny, Ligii, Leona

Wiadomosci

Rusza nasza platforma wyborcza: Poznaj kandydatów do Sejmu i Senatu.

Dodane: MC Data: 2011-09-12 10:52:27 (czytane: 48901)  Wersja do druku

Wybory parlamentarne odbędą się 9 października. To od NAS zależy jaki będzie ich wynik, kto przez najbliższe 4 lata będzie decydował o losach naszego kraju. Z myślą o mieszkańcach naszego województwa uruchamiamy PLATFORMĘ WYBORCZĄ www.wybory.ponidzie.tv.

Po dużym sukcesie naszej telewizji wyborczej podczas wyborów samorządowych postanowiliśmy uruchomić:

Parlamentarną Platformę Wyborczą: www.wybory.ponidzie.tv


Wyborcom
dajemy możliwość świadomego dokonania wyboru odpowiedniej osoby na posła lub senatora RP
Kandydatom zaś możliwość zaprezentowania swojej osoby, przedstawienia programu wyborczego w formie tekstu, spotów wyborczych, relacji video ze spotkań z wyborcami.

http://wybory.swietokrzyskie.tv/pliki/platforma_wyborcza500.jpg

 

Jesteśmy w trakcie uzupełniania danych. Chętnych do zamieszczenia swoich prezentacji prosimy o kontakt:
tel. 604 509 169 od 8.00 do 22.00
41 378 17 27 od 9.00 do 17.00

Zapraszamy do sprawdzenia, kto już się odważył zaprezentować wyborcom na: www.wybory.ponidzie.tv

 

 

 

Zobacz platformę wyborczą na ubiegłoroczne wybory samorządowe:

http://swietokrzyskie.info/wiadomosci/foto/2010_11/platforma_wyborcza500.jpg

/red/




  • Wiadomości z regionu
  • Aktualności
  • Sport
  • Kultura, rozrywka
  • Polityka

Uwaga: Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

  Komentarze (45)
     

-do nowa prawica (2011-09-12 20:29:56 - IP: ***75.183.3)

Jaki kapitalizm, powtarzam? Ten demokratyczny USA czy ten demokratyczny
skandynawski? Między nimi sa zasadnicze różnice. A może poczekajmy na ten kapitalizm jaki pojawi się po kryzysie. Bo kryzys finansów podważył wiarygodnośc kapitalizmu w jego czystej postaci. Podważył też ideologiczne fundamenty czystego kapitalizmu. Warto
to rozstrzygnąć żeby namawiać ludzi do czegoś konkretnego a nie wizji podręcznikowej

-NOWA PRAWICA (2011-09-12 19:38:13 - IP: ***10.247.179)

[b] Do przedmówcy: W Grecji nie było kapitalizmu. Nie rób z ludzi idiotów! Grecja jest książkowym zaprzeczeniem kapitalizmu. Wprowadzano tam keynsistowskie rozwiązania - rozrost biurokracji, zadłużanie państwa w sposób drastyczny i szereg innych instrumentów interwencjonizmu państwowego. To wszystko doprowadziło do bankructwa Grecji, a niebawem - gdy niewypłacalnośc ogłoszą Włochy i Hiszpania - doprowadzi do poważnego kryzysu całą Unię Europejską. Chcesz wiedzieć gdzie jest kapitalizm - wpisz w google "index wolności gospodarczej" [/b]

-do ,,nowa prawica,, (2011-09-12 19:25:58 - IP: ***75.183.3)

na jaki kapitalizm nawołujesz głosować? Ten grecki? A może włoski? Przecież w naszym wydaniu będzie dziesięciokrotnie gorzej niż w tamtych krajach dziś i za parę miesięcy

-NOWA PRAWICA (2011-09-12 19:19:14 - IP: ***10.247.179)

[b] 50% bezrobocia wśród ludzi młodych - nie wstyd wam? Naprawcie swoje błędy głosując na kapitalizm, głosując na NOWĄ PRAWICĘ! [/b]

-... (2011-09-12 18:53:22 - IP: ***.97.156.25)

Każdy tylko nie PSL!!!

-7 (2011-09-12 16:16:10 - IP: ***75.183.3)

czy bSLD się w ostatnich latach zmieniło czy nie, nalezy sprawdzić choćby porównując obecne listy kandydatów z działaczami i posłami z tej partii sprzed 15 laty. Nie ma nawet 10 procent tamtych w dzisiejszym składzie. Część odeszła naturalnie z części umiejętnie zrezygnował Napieralski. I to własnie jest jego największą zaletą. Młody chłopak z dalekiego Szczecina potrafił przekonać do siebie starych repw i nowych, że wybrali go na szefa partii. Potrafił także zastopować tzw starym repom możliwośc mieszania się w sprawy partii
Wreszcie potrafił wylansować całkiem nowe osoby. Jego obecni przeciwnicy - liderzy innych partii to albo etos czyli styropian albo oszołomstwo które zbierze maksymalnie 2 - 3 proc. Styropian czyli etos żadnymi umiejętnościami nie musiał sie wykazaywać, nie potrzebował ani stażu pracy ani stażu partyjnego czyli awansowania po poszczególnych strkturach

-NIE MAM WYBORA GŁOSUJE NA KACZORA (2011-09-12 15:12:07 - IP: ***.116.213.244)

JAK W TYTULE GŁOSUJE NA MNIEJSZE ZŁO PIS A CO DO SLD TO WIDZE ŻE TO SĄ CI SAMI ZŁODZIEJE TYLKO SZYLD I PREZES (NAPIERALSKI)SIĘ ZMIENIŁO RESZTA BEZ ZMIAN

-NOWA PRAWICA (2011-09-12 15:09:09 - IP: ***10.247.179)

Głosuję na Piotra Adamczyka, nr. 2 na liście Nowej Prawicy.
Zobacz jak jesteś oszukiwany:
[url]www.youtube.com/watch?v=CB3pgot8hHU[/url]

-do naiwnego członka SLD (2011-09-12 13:20:03 - IP: ***.227.18.12)

SLD już się skompromitowało odkopując swoich dinozaurów. Ciśnienie ich na stołki jest tak wielkie, że przed niczym się nie cofną. Jeszcze dużo jest w naszym społeczeństwie współpracowników UB, którzy zagłosują na I sekretarzy PZPR. Może i członkowi SLD też coś się dostanie. Prawda jest taka, że w SLD nic się nie zmieniło, karty rozdawane są przez tych samych ludzi co 15 lat temu. Nie ma nowoczesnej lewicy jest za to laleczka napieralski.

-Sógestja2 (2011-09-12 12:57:41 - IP: ***185.126.16)

Znuf sie pomyliłem. Jerzeli hodzi o ten bombel to powinna byc urzyta forma "WŻUT" . Poza tym reszta jest w porzontku. ras jeszcze sorki.

-Sógestia2 (2011-09-12 12:39:57 - IP: ***185.126.16)

Wyras "WŻÓCAĆ" pohodzi ot słowa "WŻÓT" . WŻÓT to taki bombel ktury wyrasta niekturym na dópskó.

-Sógestja2 (2011-09-12 12:25:20 - IP: ***185.126.16)

Sorki. Jest błond w wyrazie "wżucać" . POwinno być - "WŻÓCAĆ"

-starygrzyb (2011-09-12 11:57:05 - IP: ***.169.232.23)

W sprawie opłat cmentarnych, nie znalazłem cennika ale jest inny wpiszcie w Google colaska i kliknijcie pierwszy wynik

-7 (2011-09-12 11:40:02 - IP: ***75.183.3)

a to głównie dlatego aby nie tworzyć monopolu czy to PO czy PiS.Szansą jest
misternie budowana koalicja kilku partii a nie kolesiostwo monopolu jednej
Z liczących się partii szanse aby mój głos nie był stracony są w przypadku SLD
Nie ma gwarancji że byłyby w przypadku PJN, Ruchu Palikota i innych. Co do PSL
to skompromitowali się w mojej ocenie tą swoją pazernością na stołki. A więc powinni przynajmniej jedna kadencję odpocząć na ławce rezerwowych. SLD na które zagłosuję to nie dawne SLD kumpli i przyjaciół Kwacha. Tam tuzy z PZPR nie mają już wiele do powiedzenia. Stąd brak Oleksego, Miller z niewielkimi szansami,Janik poza grą itp.Co do ceny PO efekt jest obliczalny w postaci gigantycznego długu i nie rozwiązania żadnego z poważnych problemów społecznych naszego kraju typu miejsca pracy, mieszkalnictwo, służba zdrowia itp. Skoro nie rozwiązali a wydali taką masę pieniędzy jest szansa że zwiększą jedynie dług. O PiS już wiele było mowy
i nie ma się co nad nimi pastwić. Napewno nie powinno mieć pozycji monopolisty choć udziału we władzy ani
PiSowi ani PO nie odmawiam. Ale conajmniej we trójkę.

-Sógestja2 (2011-09-12 11:32:05 - IP: ***185.126.16)

Zrupcie sądasz na kandydatuf. Sądasz jest warzny, bo łatfiej bendzie nam wżucać głosy do órn, gdy bendziemy wyposarzeni w takom wiedze

<< poprzednie 15

Nasz patronat

Data: 2026-06-27, godz:

Międzynarodowy Festiwal Muzyczny im. Krystyny Jamroz w Busku-Zdroju

Buskie Samorządowe Centrum Kultury zaprasza na XXXII Międzynarodowy Festiwal Muzyczny im. Krystyny Jamroz, który odbędzie się w dniach od 27 czerwca do 5 lipca w Busku-Zdroju. Wydarzenie od lat przyciąga miłośników muzyki klasycznej i stanowi jedno z najważniejszych wydarzeń kulturalnych w regionie. Sprawdźcie program tegorocznego festiwalu.



Wróć do góry