swietokrzyskie.info

Niedziela, 28 czerwca 2026, Do końca roku 186 dni Imieniny: Florentyny, Ligii, Leona

Wiadomosci

Kolizja na skrzyżowaniu koło szpitala.

Dodane: AT Data: 2011-09-05 11:22:23 (czytane: 20087)  Wersja do druku

Wczoraj około godz. 10.00 Komeda Policji w Busku-Zdroju otrzymała zgłoszenie o kolizji drogowej, w której udział brało trzy pojazdy. Do wypadu doszło na skrzyżowaniu ul. Boh. Warszawy z ul. Witosa.

Kierujący pojazdem marki Skoda, nadjeżdżający od centrum Buska nie ustąpił pierwszeństwa pojazdowi Daewoo lanos w wyniku czego doszło do zderzenia pojazdów. Następnie kierujący lanosem uderzył w przejeżdżający przez skrzyżowanie samochód marki Renault.

wypadek_busko_pinczow001.jpg 

wypadek_busko_pinczow002.jpg 

wypadek_busko_pinczow003.jpg 

 

W wyniku zderzenia do szpitala trafiły pasażerki Skody i Daewoo.

Foto Arek Sierpina

 

 

  • Wiadomości z regionu
  • Aktualności
  • Sport
  • Kultura, rozrywka
  • Polityka

Uwaga: Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

  Komentarze (38)
     

- (2011-09-06 00:57:34)

jak jakiś poseł albo syn posła poważnie ucierpi na tej krzyżówce dopiero zrobią coś w tym kierunku żeby to skrzyżowanie jakoś modernizować a jak na razie będą tam kolizje

-lanos (2011-09-05 23:10:48)

kogo to auto, nie chłopaka z bilczowa?

-mądruś (2011-09-05 20:09:40)

widoczny znak STOP etc nic nie pomoże jak kierowcy nie będą myśleć za kierownicą, bo

co zrobić jak baran kierowca jeździ z włączonym kierunkowskazem, wprowadza w błąd innych?
Tak było i tu.

Wiem... wiem... zasada ograniczonego zaufania.
Ale czy to normalne, żeby osły gratami jeździły???


- (2011-09-05 20:06:46)

burmistrz umie tylko podatki podnosić. za coś trzeba przecież robić wiejskie imprezy.

-Rumcajs (2011-09-05 19:07:32)

A przed skrzyżowaniem wyraźny znak stop - aż razi w oczy!!!
Ale naprawdę ludzie jeżdżąc nie używają myślenia, po prostu powinni jeszcze raz zdawać egzamin. Jak czasem przejeżdżam przez wioski jadąc do Krakowa to aż włos się jeży na głowie co miejscowe wiejskie dresy wyprawiają na drodze. Ale testosteron musi gdzieś ujść, a jak nie ma innej drogi musi w taki sposób - biedaczyska te wiejskie chopoki

- (2011-09-05 17:28:50)

mogą wszystko tylko trzeba chcieć...
można rondo można światła i można też bezkolizyjne zrobić trzeba tylko chcieć

- (2011-09-05 17:13:13)

jest to skrzyżowanie dwóch dróg wojewódzkich czyli guzik ma tu samorząd gminny, czy to burmistrz czy to starosta. Oni mogę tylko wnioskować o przebudowę skrzyżowania ze względu na bezpieczeństwo

-rondo (2011-09-05 16:45:55)

No i Wąsowicza nie ma ronda nie będzie a młotki znowu będą na trzeciego wymuszać przejazd na skręcających w lewo i blokować krzyżówkę. A może kontrola jak to było w zeszłym roku i mandaciki po 500 hehe

-tadek (2011-09-05 16:42:12)

qrwa cwaniak na warszawskich numerach myślał ze ma pierwszeństwo głupi zjeb nie 1 raz taki

- (2011-09-05 15:28:14)

To Wąsowicz opowiadał o rondzie nie Sikora

-KAJTEK (2011-09-05 15:11:16)

Nie ma jak kolizja co miesiać albo 2 razy w miesiącu zróbie coś bo szkoda ludzi i samochodów ..........

- (2011-09-05 15:00:33)

Na Wyspach Brytyjskich wiekszosc rond jest namalowanych na jedniach a nas chyba nawet na farbe nie stac...ah ta "kielbasa przedwyborcza"

- (2011-09-05 14:40:34)

Mogło by sie nazywac rondo Sikory

-mieszkaniec z ul. Witosa (2011-09-05 14:24:09)

Kolejna niezrealizowana obietnica wyborcza:( Mieli budować rondo, zakładać światła, zakończyli kitem przedwyborczym na który nabrali ludzi>

-oo7 (2011-09-05 13:06:58)

Z tym rondem to czuję że jest jakiś jakiś przekręt. Przeciez można zrobić tymczasowe jak nie ma kasy( rzucić opone na srodek i zasiać kwiatki :):) )
W Kielcach na skrzyzowaniu ul. Domaszowskiej i Żniwnej rondo jest NAMALOWANE na jezdni ( ci co robia prawko zapewne wiedzą) Więc jesli u nas nie ma ronda do tej pory to znaczy że ktoś ma w tym interes.

<< poprzednie 15

Nasz patronat

Data: 2026-06-27, godz:

Międzynarodowy Festiwal Muzyczny im. Krystyny Jamroz w Busku-Zdroju

Buskie Samorządowe Centrum Kultury zaprasza na XXXII Międzynarodowy Festiwal Muzyczny im. Krystyny Jamroz, który odbędzie się w dniach od 27 czerwca do 5 lipca w Busku-Zdroju. Wydarzenie od lat przyciąga miłośników muzyki klasycznej i stanowi jedno z najważniejszych wydarzeń kulturalnych w regionie. Sprawdźcie program tegorocznego festiwalu.




Wróć do góry