Wczoraj około godz. 10.00 Komeda Policji w Busku-Zdroju otrzymała zgłoszenie o kolizji drogowej, w której udział brało trzy pojazdy. Do wypadu doszło na skrzyżowaniu ul. Boh. Warszawy z ul. Witosa.
Kierujący pojazdem marki Skoda, nadjeżdżający od centrum Buska nie ustąpił pierwszeństwa pojazdowi Daewoo lanos w wyniku czego doszło do zderzenia pojazdów. Następnie kierujący lanosem uderzył w przejeżdżający przez skrzyżowanie samochód marki Renault.
W wyniku zderzenia do szpitala trafiły pasażerki Skody i Daewoo.
Foto Arek Sierpina