Kolizja na skrzyżowaniu koło szpitala.
2011-09-05 11:22:23

Wczoraj około godz. 10.00 Komeda Policji w Busku-Zdroju otrzymała zgłoszenie o kolizji drogowej, w której udział brało trzy pojazdy. Do wypadu doszło na skrzyżowaniu ul. Boh. Warszawy z ul. Witosa.


Kierujący pojazdem marki Skoda, nadjeżdżający od centrum Buska nie ustąpił pierwszeństwa pojazdowi Daewoo lanos w wyniku czego doszło do zderzenia pojazdów. Następnie kierujący lanosem uderzył w przejeżdżający przez skrzyżowanie samochód marki Renault.

wypadek_busko_pinczow001.jpg 

wypadek_busko_pinczow002.jpg 

wypadek_busko_pinczow003.jpg 

 

W wyniku zderzenia do szpitala trafiły pasażerki Skody i Daewoo.

Foto Arek Sierpina

 

 





https://swietokrzyskie.info/printnews.php?id=10260