swietokrzyskie.info

Niedziela, 28 czerwca 2026, Do końca roku 186 dni Imieniny: Florentyny, Ligii, Leona

Wiadomosci

Otwarcie wystawy 'Prawda i Pamięć SMOLEŃSK 10.04.2010'' (video)

Dodane: MC Data: 2011-08-30 10:59:38 (czytane: 35778)  Wersja do druku

29 sierpnia w auli BSCK otwarto wystawę 'Prawda i Pamięć SMOLEŃSK 10.04.2010'. Na otwarciu wystawy obecni byli Tomasz Sakiewicz oraz Tomasz Kaczmarek 'Agent Tomek'.

 

Przy okazji wystawy redaktor naczelny 'Gazety Polskiej' Tomasz Sakiewicz przedstawił kandydata na posła z ostatniego miejsca listy PiS w województwie świętokrzyskim, Tomasza Kaczmarka - 'AgentaTomka', laureata 'Gazety Polskiej'

wystawa_smolensk07.jpg 

wystawa_smolensk06.jpg

wystawa_smolensk03.jpg


Wystawę 'Prawda i Pamięć SMOLEŃSK 10.04.2010' zorganizował Buski Klub Gazety Polskiej, a oglądać ją będzie można do 8 września.

wystawa_smolensk05.jpg 

 

UWAGA:
Zapraszamy do obejrzenia obszernej relacji video z tego wydarzenia w naszej Telewizji Internetowej:

 wystawa_smolensk_cz1_video.jpg
kliknij i oglądaj

 

 


  • Wiadomości z regionu
  • Aktualności
  • Sport
  • Kultura, rozrywka
  • Polityka

Uwaga: Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

  Komentarze (55)
     

-nn (2011-08-30 22:58:46)

Hmm Agent Tomek, buhahaha to Ci gościa adekwatnego do sytuacji zaprosili buhahaa

-* (2011-08-30 21:53:14)

Ta "czorno-bioła" dama na obrazku zieje ogniem nienawiści.Spadająca zmurszała gwiazda uprawia polityke.

-7 (2011-08-30 20:40:09)

tu nie chodzi o wystawę. Tu chodzi o scenografię dla popularyzacji kandydata na posła.I na tym polega niezręczność
i zakłamanie całej tej idei wyjaśnianai prawdy.

-abc (2011-08-30 20:18:25)

Link do fotorelacji z ocenzurowanej w Brukseli tej samej wystawy:

[url]www.pomniksmolensk.pl/news.php?readmore=150[/url]

(zdjęcia na dole strony)

-abc (2011-08-30 20:14:23)

Najciekawsze jest to, że to wystawa była niedawno OCENZUROWANA w Parlamencie Europejskim przez ... nieważne - kto chce to się dowie.

Można sprawdzić - wystarczy wrzucić w wyszukiwarkę hasło:

Solidarni 2010 Belgia dla pomniksmolensk.pl - Ocenzurowana wystawa w Brukseli - fotorelacja naocznego świadka

Podpisy pod zdjęciami w BCK nie są na szczęście zaklejone.

-olo c.d (2011-08-30 20:02:17)

popularyzacja osób kandudyjących do Sejmu czy Senatu zgłoszonych przez partie polityczne może się odbywać wyłącznie za pośrednictwem komitetu wyborczego i wyłącznie ze środków funduszu wyborczego partii

W związku z powyższym mam pytanie do buskich władz:

1/ czy o wynajem miejsca w BSCK na tzw spotkanie z agentem Kaczmarkiem ubiegał się komitet wyborczy PiS?

2/ czy opłatę za wynajem miejsca w BSCK na spotkanie popularyzujące kandydata o
którym mowa wniósł komitet wyborczy ze środków funduszu wyborczego?

Jeśli nie, to zachodzi podejrzenie, że złamana została ordynacja wyborcza. Zasłanianie się że spotkanie organizował
klub Gazety Polskiej jest w mojej ocenie próbą obejścia cytowanej tu interpretacji prawa dokonanej przez
F. Rymarza z Państwowej Komisji Wuborczej.

- (2011-08-30 19:50:48)

Ło matko !!! Brak słów !!!

-Sprawiedliwy (2011-08-30 19:26:51)

PiSowskie hieny! Nic więcej dodać; bezwstydne s......... Wykorzystują tragedię do kampanii. Zresztą niektóre osoby z rodzin też chcą wykorzystać śmierć swoich bliskich, tak jak np. p.Gosiewska.

- (2011-08-30 19:06:35)

to jakiś żart?

-olo (2011-08-30 19:00:25)

Centrum Kultury / samorządowe/ jest dotowane z pieniędzy podatników. I z tego min powodu nie powinno się w żaden sposób wikłać w polityke.

Gdyby chodziło o proste wynajęcie sali na spotkanie z kandydatem na posła , możnaby przejść do porządu dziennego. Ale w tym momencie Centrum Kultury stało się forum agitacji jednej partii politycznej. Agitacji o wyrażnym akcencie antyrządowym. Wskazuje na to tytuł wystawy, czas zorganizowania wystawy no i spotkanie z kandydatem na posła konkretnej partii negujacej ustalenia komisji rządowej w sprawie katastrofy smoleńskiej

Jest jeszcze coś. Ale to coś bardziej jest śmieszne niż poważne. Chodzi o osobę na kandydata na posła. W mojej ocenie kandydat na posła ma się wykazać swoim wkładem w lokalną społecznośc
Ale tu akurat Busko jest fatalnym przykładem, gdzie spadochronaiarza się
akceptuje

Jeśli wystawę zorganizował buski Klub Gazety Polskiej to należało klubowi ułatwić inna lokalizację wystawy. Napewno nie w domu kultury a ni w szkole. To nie są miejsca do prowadzenia agitacji politycznej w jakiejkolwiek formie. W mojej ocenie za
takie niedopatrzenie szef domu kultury powinien zbierać papiery z biurka i podpisywać obiegówkę.

-śmieszne (2011-08-30 18:31:50)

Pozrywali na każdym słupie miejskim informacjie o wystawie, tak ich denerwuje.Agent Tomek może sie okazać lepszym posłem niż Kostek czy pijany Jendruś i piękny Adaś z loczkiem

-własne. (2011-08-30 18:14:02)

Bardzo was ta wystawa denerwuje, co?

-zainteresowana (2011-08-30 17:58:21)

Wstyd,
"Agent Tomek" do polityki.
Nasi pradziadowie walczyli o wolną Polskę a tu takie typy pchają się do polityki. I jak w naszym kraju ma być lepiej?

-do zenona (2011-08-30 17:48:59)

wypowiedz zenona można określić jako komentator ubecki i matołowaty w wieku dobrze zawansowanym z wysoką emeryturą wiadomo za co otrzymana :)

-do tego ze zrozumieniem (2011-08-30 17:43:47)

Obejrzy dokłanie relacje, a nie komentuj nie oto chodziło. Pani z Warszawy skrytykowała,że podczas dni buska nikt z dyrekcji nie raczył poinformować widowni o zaplanowanej wystawie.I tyle

<< poprzednie 15

Nasz patronat

Data: 2026-06-27, godz:

Międzynarodowy Festiwal Muzyczny im. Krystyny Jamroz w Busku-Zdroju

Buskie Samorządowe Centrum Kultury zaprasza na XXXII Międzynarodowy Festiwal Muzyczny im. Krystyny Jamroz, który odbędzie się w dniach od 27 czerwca do 5 lipca w Busku-Zdroju. Wydarzenie od lat przyciąga miłośników muzyki klasycznej i stanowi jedno z najważniejszych wydarzeń kulturalnych w regionie. Sprawdźcie program tegorocznego festiwalu.



Wróć do góry