swietokrzyskie.info

Niedziela, 28 czerwca 2026, Do końca roku 186 dni Imieniny: Florentyny, Ligii, Leona

Wiadomosci

Otwarcie wystawy 'Prawda i Pamięć SMOLEŃSK 10.04.2010'' (video)

Dodane: MC Data: 2011-08-30 10:59:38 (czytane: 35776)  Wersja do druku

29 sierpnia w auli BSCK otwarto wystawę 'Prawda i Pamięć SMOLEŃSK 10.04.2010'. Na otwarciu wystawy obecni byli Tomasz Sakiewicz oraz Tomasz Kaczmarek 'Agent Tomek'.

 

Przy okazji wystawy redaktor naczelny 'Gazety Polskiej' Tomasz Sakiewicz przedstawił kandydata na posła z ostatniego miejsca listy PiS w województwie świętokrzyskim, Tomasza Kaczmarka - 'AgentaTomka', laureata 'Gazety Polskiej'

wystawa_smolensk07.jpg 

wystawa_smolensk06.jpg

wystawa_smolensk03.jpg


Wystawę 'Prawda i Pamięć SMOLEŃSK 10.04.2010' zorganizował Buski Klub Gazety Polskiej, a oglądać ją będzie można do 8 września.

wystawa_smolensk05.jpg 

 

UWAGA:
Zapraszamy do obejrzenia obszernej relacji video z tego wydarzenia w naszej Telewizji Internetowej:

 wystawa_smolensk_cz1_video.jpg
kliknij i oglądaj

 

 


  • Wiadomości z regionu
  • Aktualności
  • Sport
  • Kultura, rozrywka
  • Polityka

Uwaga: Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

  Komentarze (55)
     

-CzaCha PIStoilet (2011-09-01 12:34:39)

Ale obciach - brawo mohery brawo klup. Coś wam zacytuje z dziennika ogólnopolskiego "opisuje historię czternastolatki z Lublina, która zaszła w ciążę w wyniku gwałtu. Najpierw chciała dokonać aborcji w swoim mieście, ale dwa szpitale odmówiły. Przyjechała więc do Warszawy. Do szpitala przy ul. Inflanckiej. Krok w krok za nią podążł jednak lubelski ksiądz i działaczki organizacji obrońców życia.

Według opowieści pracowników szpitala, gdy do lecznicy przyjechali przeciwnicy aborcji, rozpętało się piekło. - To był koszmar - opowiada pracownica. - Oni ją zaszczuli. Prócz księdza pojawili się także dziennikarze albo z Radia Maryja, albo z Telewizji Trwam. A kobiety z organizacji antyaborcyjnych okupowały sekretariat. Gdybyśmy zrobili ten zabieg, moherowe berety by nas zjadły."
Myślę że w Busku było podobnie zaszczuły mohery całe BSCK, a agient Tomek zwykły emeryt bez jaj!!!

-ub40 (2011-09-01 08:45:37)

jest taka ksiązka pt Zamach w Smoleńsku napisana przez Szymowskiego, a na ostatnich stronach kilka zdjęć... w tym jedno przedstawiający za drzewami obrys samolotu który wg autora ksiazki wyladował bezpiecznie w błocie a pewnie potem doszło do wybuchu,

PYTAM!!! dlaczego nie umiesciliscie tego zdjecia na wystawie skoro nie protestujecie ze jest fałszem?

-JotKa (2011-08-31 20:10:08)

platfusko najmilejsza - nie chciałabym podejrzewać, że jesteś blondynką !? :)

-platfuska (2011-08-31 18:12:57)

Nieważne kto finansuje, nieważna partia i jej kandydaci. Ważne że Agent Tomek jest śliczny. Jest cenniejszy niż wszystkie partie i wszystkie gazety razem - wzięte

-olo raz jeszcze (2011-08-31 13:01:15)

Tłumaczę tym co nie moga pojąć w czym problem.

Otóż prezentacja kandydata zgłoszonego przez partię na posła , może się odbywać wyłącznie za pośrednictwem komitetu wyborczego tej partii i wyłącznie ze środków tego komitetu wyborczego. Tyle interpretacja obowiązującego prawa

Ponieważ otwarcie wystawy posłużyło prezentacji kandydata na posła, zatem
koszt wynajmu sali powinien być poniesiony przez biuro wyborcze a nie przez np koło Gazety Polskiej. Jeśli jest inaczej tzn wynajem sali był finansowany przez koło Gazety Polskiej tzn że ta gazeta współfinansuje kampanię wyborcza. A to rodzi podejrzenia o możliwość naruszenia Ordynacji Wyborczej. Sprawa zatem poważna.

-platfuska do JotKI (2011-08-31 11:44:09)

Przede wszystkim - NIE JEST RYŻY !

-platfuska do JotKi (2011-08-31 11:42:00)

Ja nie patrzę na buty, tylko prosto w jego oczy, zniewalająco piękne, migdałowe. On zapewne także serce ma złote. Jest uroczy, męski, szarmancki. Słowem ideał w każdym calu. A przy tym ten zalotny uśmieszek. Och cała płonę. Mam mój głos i wielu moich koleżanek.

-smerf do romka (2011-08-31 10:57:53)

To jak dalej pójdziemy Twoją ścieżką myślenia to może niech pan dyrektor pod striptiz wynajmie salę BSCK przecież to bardziej dochodowe:) Emeryci i kuracjusze na pewno byliby bardziej zadowoleni niż do tej pory:) A co z ludźmi robi nadmiar wolności to mieliśmy przykład nie tak dawno temu w Londynie. Najlepszy argument kasa to jak zgłoszą się faszyści i zorganizują wystawę na temat wspaniałego Hitlera i zapłacą za to gruby szmal w Euro to będzie ok??? To jest właśnie współczesny świat money, money, money i nawet dzieci są wychowywane w rytm tej maksymy:) OLO ma racje po raz kolejny!!

-własne (2011-08-31 10:10:32)

"olo" zostanie dubelt - noblistą. Za literaturę i politykę.Co za radość!

-JotKa (2011-08-31 09:19:45)

-platfuska:)
ubawiłaś mnie do łez - takie obleśnie spasione byczysko;za kolejne dwa lata temu biednemu emerytowi brzuch...buty zasłoni.

-platfuska (2011-08-31 07:45:38)

Sawicka miała rację. On jest śliczny i apetyczny. Słowem - ciacho.

-romek (2011-08-31 07:41:03)

i wy ludzie chcecie wolności jak ocenzurowalibyście wszystko nawet wynajem BSCK. Dyrektor BSCK jest od utrzymania tej placówki a nie od polityki, więc jak nadarzyła się okazja to wynajął i zgarnął kasę

-JotKa (2011-08-31 07:09:27)

-olo napisał juą wszystko.Można tylko dodac, że takiej politycznej hucpy jeszcze w Busku nie było (poza komunistycznymi akademiami ku czci), a zestaw "Dom Kultury - Gazeta Polska - agent Tomek - Sakiewicz" to hańba dla miasta.

- (2011-08-30 23:15:54)

Jak się towarzystwo ubeckie odezwało, zieją nienawiścią.....śmieszne i tyle jak się czyta te komentarze.

-- (2011-08-30 22:59:53)

PiS na Madagaskar!!!

<< poprzednie 15

Nasz patronat

Data: 2026-06-27, godz:

Międzynarodowy Festiwal Muzyczny im. Krystyny Jamroz w Busku-Zdroju

Buskie Samorządowe Centrum Kultury zaprasza na XXXII Międzynarodowy Festiwal Muzyczny im. Krystyny Jamroz, który odbędzie się w dniach od 27 czerwca do 5 lipca w Busku-Zdroju. Wydarzenie od lat przyciąga miłośników muzyki klasycznej i stanowi jedno z najważniejszych wydarzeń kulturalnych w regionie. Sprawdźcie program tegorocznego festiwalu.




Wróć do góry