swietokrzyskie.info

Niedziela, 28 czerwca 2026, Do końca roku 186 dni Imieniny: Florentyny, Ligii, Leona

Wiadomosci

OTWARTE MISTRZOSTWA POLSKI KLUBÓW GWARDYJSKICH i POLICYJNYCH w BOKSIE.

Dodane: MC Data: 2011-09-02 17:35:46 (czytane: 36758)  Wersja do druku

Zarząd Klubu Bokserskiego RING Busko Zdrój informuje, że w dniu 3 i 4 września br. w Hali POMOS rozegrane zostaną OTWARTE MISTRZOSTWA POLSKI KLUBÓW GWARDYJSKICH i POLICYJNYCH w BOKSIE - kategorie juniorów i kadetów.

Program mistrzostw:

SOBOTA 03.09.2011r.
godz. 16:00 uroczyste otwarcie Mistrzostw
godz. 16:20 prezentacja klubów i zawodników
godz. 16:30 walki eliminacyjne


NIEDZIELA 04.09.2011r.
godz. 10:00 walki finałowe
Zakończenie Mistrzostw bezpośrednio po zakończeniu walk .

Patronat honorowy:
Marszałek Województwa Świętokrzyskiego,Starosta Buski,Burmistrz Miasta
i Gminy Busko Zdrój.

W walkach udział wezmą zawodnicy naszego klubu .
Dzięki staraniom klubu Mistrzostwa mogą zaszczycić swoją obecnością Mistrzowie Olimpijscy w boksie.

boks_plakat500.jpg


Serdecznie zapraszamy kibiców boksu ,sympatyków klubu, mieszkańców buska oraz wszystkich zainteresowanych na pasjonujące walki pięściarskie.

 WSTĘP WOLNY
 Prosimy o kulturalny i gorący doping!

Zarząd BMUKS "Ring"

 

 

Uwaga:
Zapraszamy na retransmisję Mistrzostw w naszej w naszej Telewizji Internetowej:

ponidzieTVlogo5_200.png


 O godzinach emisji poinformujemy wkrótce.

 


  • Wiadomości z regionu
  • Aktualności
  • Sport
  • Kultura, rozrywka
  • Polityka

Uwaga: Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

  Komentarze (77)
     

-Kar (2011-08-22 10:03:27)

Dla Buska przynajmniej jeden złoty medal i 1 Mistrz Polski-jedno srebro i ze 3 brązy kto stawia inaczej.Warszawa i Wrocław będą najlepsi.

-Mario (2011-08-22 09:57:50)

.Przyjedziemy na Mistrzostwa i na buskie boje. Kogo z Buska wystawi do walk Patalita OTO JEST PYTANIE?

<< poprzednie 15

Nasz patronat

Data: 2026-06-27, godz:

Międzynarodowy Festiwal Muzyczny im. Krystyny Jamroz w Busku-Zdroju

Buskie Samorządowe Centrum Kultury zaprasza na XXXII Międzynarodowy Festiwal Muzyczny im. Krystyny Jamroz, który odbędzie się w dniach od 27 czerwca do 5 lipca w Busku-Zdroju. Wydarzenie od lat przyciąga miłośników muzyki klasycznej i stanowi jedno z najważniejszych wydarzeń kulturalnych w regionie. Sprawdźcie program tegorocznego festiwalu.



Wróć do góry