OTWARTE MISTRZOSTWA POLSKI KLUBÓW GWARDYJSKICH i POLICYJNYCH w BOKSIE.
2011-09-02 17:35:46

Zarząd Klubu Bokserskiego RING Busko Zdrój informuje, że w dniu 3 i 4 września br. w Hali POMOS rozegrane zostaną OTWARTE MISTRZOSTWA POLSKI KLUBÓW GWARDYJSKICH i POLICYJNYCH w BOKSIE - kategorie juniorów i kadetów.




Program mistrzostw:

SOBOTA 03.09.2011r.
godz. 16:00 uroczyste otwarcie Mistrzostw
godz. 16:20 prezentacja klubów i zawodników
godz. 16:30 walki eliminacyjne


NIEDZIELA 04.09.2011r.
godz. 10:00 walki finałowe
Zakończenie Mistrzostw bezpośrednio po zakończeniu walk .

Patronat honorowy:
Marszałek Województwa Świętokrzyskiego,Starosta Buski,Burmistrz Miasta
i Gminy Busko Zdrój.

W walkach udział wezmą zawodnicy naszego klubu .
Dzięki staraniom klubu Mistrzostwa mogą zaszczycić swoją obecnością Mistrzowie Olimpijscy w boksie.

boks_plakat500.jpg


Serdecznie zapraszamy kibiców boksu ,sympatyków klubu, mieszkańców buska oraz wszystkich zainteresowanych na pasjonujące walki pięściarskie.

 WSTĘP WOLNY
 Prosimy o kulturalny i gorący doping!

Zarząd BMUKS "Ring"

 

 

Uwaga:
Zapraszamy na retransmisję Mistrzostw w naszej w naszej Telewizji Internetowej:

ponidzieTVlogo5_200.png


 O godzinach emisji poinformujemy wkrótce.

 









https://swietokrzyskie.info/printnews.php?id=10154