Zarząd Klubu Bokserskiego RING Busko Zdrój informuje, że w dniu 3 i 4 września br. w Hali POMOS rozegrane zostaną OTWARTE MISTRZOSTWA POLSKI KLUBÓW GWARDYJSKICH i POLICYJNYCH w BOKSIE - kategorie juniorów i kadetów.
Program mistrzostw:
SOBOTA 03.09.2011r.
godz. 16:00 uroczyste otwarcie Mistrzostw
godz. 16:20 prezentacja klubów i zawodników
godz. 16:30 walki eliminacyjne
NIEDZIELA 04.09.2011r.
godz. 10:00 walki finałowe
Zakończenie Mistrzostw bezpośrednio po zakończeniu walk .
Patronat honorowy:
Marszałek Województwa Świętokrzyskiego,Starosta Buski,Burmistrz Miasta
i Gminy Busko Zdrój.
W walkach udział wezmą zawodnicy naszego klubu .
Dzięki staraniom klubu Mistrzostwa mogą zaszczycić swoją obecnością Mistrzowie Olimpijscy w boksie.
Serdecznie zapraszamy kibiców boksu ,sympatyków klubu, mieszkańców buska oraz wszystkich zainteresowanych na pasjonujące walki pięściarskie.
WSTĘP WOLNY
Prosimy o kulturalny i gorący doping!
Zarząd BMUKS "Ring"
Uwaga:
Zapraszamy na retransmisję Mistrzostw w naszej w naszej Telewizji Internetowej:
O godzinach emisji poinformujemy wkrótce.