swietokrzyskie.info

Niedziela, 28 czerwca 2026, Do końca roku 186 dni Imieniny: Florentyny, Ligii, Leona

Wiadomosci

OTWARTE MISTRZOSTWA POLSKI KLUBÓW GWARDYJSKICH i POLICYJNYCH w BOKSIE.

Dodane: MC Data: 2011-09-02 17:35:46 (czytane: 36756)  Wersja do druku

Zarząd Klubu Bokserskiego RING Busko Zdrój informuje, że w dniu 3 i 4 września br. w Hali POMOS rozegrane zostaną OTWARTE MISTRZOSTWA POLSKI KLUBÓW GWARDYJSKICH i POLICYJNYCH w BOKSIE - kategorie juniorów i kadetów.

Program mistrzostw:

SOBOTA 03.09.2011r.
godz. 16:00 uroczyste otwarcie Mistrzostw
godz. 16:20 prezentacja klubów i zawodników
godz. 16:30 walki eliminacyjne


NIEDZIELA 04.09.2011r.
godz. 10:00 walki finałowe
Zakończenie Mistrzostw bezpośrednio po zakończeniu walk .

Patronat honorowy:
Marszałek Województwa Świętokrzyskiego,Starosta Buski,Burmistrz Miasta
i Gminy Busko Zdrój.

W walkach udział wezmą zawodnicy naszego klubu .
Dzięki staraniom klubu Mistrzostwa mogą zaszczycić swoją obecnością Mistrzowie Olimpijscy w boksie.

boks_plakat500.jpg


Serdecznie zapraszamy kibiców boksu ,sympatyków klubu, mieszkańców buska oraz wszystkich zainteresowanych na pasjonujące walki pięściarskie.

 WSTĘP WOLNY
 Prosimy o kulturalny i gorący doping!

Zarząd BMUKS "Ring"

 

 

Uwaga:
Zapraszamy na retransmisję Mistrzostw w naszej w naszej Telewizji Internetowej:

ponidzieTVlogo5_200.png


 O godzinach emisji poinformujemy wkrótce.

 


  • Wiadomości z regionu
  • Aktualności
  • Sport
  • Kultura, rozrywka
  • Polityka

Uwaga: Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

  Komentarze (77)
     

-hhhhhaaaa (2011-08-30 09:02:28)

Pińczów dopadnie ?padnie na dechy!!już w pierwszym starciu ale nie teraz zgłoszenia zakończone

-;) (2011-08-30 07:24:51)

"Dopadniemy RING Busko w niedługim czasie już się sparujemy dajcie nam szanse w niedziele wystawimy dwie pary"
w Pińczowie w parach chcą wałczyć -dwóch na jednego ;)

-do pińczów (2011-08-29 22:18:58)

Zgłosiliście zawodników przyjęcia dawno zakończone - jak zwykle odgrażacie się po niewczasie

-Zarząd BMUKS,, RING" Busko- Zdrój (2011-08-29 19:23:44)

Zainteresowanie Otwartymi Mistrzostwami Klubów Gwardyjskich jest bardzo duże. W zawodach udział wezmą min. zawodnicy Klubów Gwardyjskich z: Wrocławia,Warszawy,Rzeszowa,Szczytna, Krakowa i innych .Wszystkie silniejsze kluby zgłosiły swoich zawodników. Niestety nie wszyscy staną w ringu.Nie mamy na dziś możliwości zagospodarować wszystkich chętnych do udziału w walkach.Mistrzostwa takie musiałyby trwać tydzień.Organizatorzy postanowili by eliminacje do Mistrzostw odbyły się w klubach i by w kategoriach wiekowych i wagowych klub mógł wystawić tylko po jednym zawodniku.Ponadto istotnym jest by serie walk można było zakończyć w przyzwoitym czasie około 3 do 5 godzin.Klub serdecznie dziękuje za pomoc i wsparcie władzom: Polskiej Federacji Sportu Gwardia,Świętokrzyskiemu Związkowi Bokserskiemu.Dziękujemy władzom Samorządowym Województwa,Powiatu Miasta Buska,Bankowi Spółdzielczemu w Busku Zdroju oraz sponsorom za pomoc w przygotowaniu Mistrzostw.Nazwy zakładów pracy i sponsorów podajemy na plakatach w zaproszeniach i mediach.Szczególne słowa uznania kierujemy do trenerów i zawodników boksu,którzy ciężko pracują nad osiągnięciem jak najlepszych wyników i sławią naszego piękne miasto. Dziękujemy również mediom które otoczyły naszych chłopców opieką i rzetelnie informują o ich jakże zdumiewająco pięknych osiągnięciach sportowych.
Zarząd BMUKS "RING" Busko -Zdrój

-- (2011-08-29 17:35:02)

Myślę ,że będą również imprezy z udziałem seniorów. Musieli od czegoś zacząć a to długo trwa i bardzo dużo kosztuje.

-aa (2011-08-29 15:31:11)

a kiedy jakas impreza seniorow w Busku ??

-Pińczów (2011-08-29 14:21:53)

Dopadniemy RING Busko w niedługim czasie już się sparujemy dajcie nam szanse w niedziele wystawimy dwie pary

-KIng (2011-08-29 09:27:01)

Obserwuje od kilku lat duże i wzrastające zainteresowanie młodzieży sportami walki a zwłaszcza boksem.Ciekawym jest i to ,ze zawodnicy pięściarstwa nie są widoczni w czasie awantur czy tez innych przestępstw gdzie wykorzystywali by swe umiejętności.Są to chłopcy o dużej kulturze i stawia się ich za wzór w środowiskach młodzieżowych.Za taką min postawę im trenerom i Zarządowi nalezą
się im podziękowania.Jóź w sobotę i niedzielę będziemy mieli możliwości obejrzeć naszych Buskich tygrysów.

-Budowlanka (2011-08-26 11:47:49)

A my idziemy kibicować na Damiana Kaszubę i Damiana Nowaka stoimy za nimi jak mur.hip hip hura Damiany -żaden nie będzie pokonany!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

-I LO (2011-08-26 11:40:00)

Idziemy zobaczyć naszego Michała Marka czy pokona tych z Budowlanki czy nie

--Ryki (2011-08-26 11:38:10)

Jóź wiem będą zawodnicy z całej Polski 6 Mistrzów Polski 7 wicemistrzów. 13 wag w kadetach i 11 w juniorach będzie się działo.Młodzież przyjdzie hurmem jak zawsze na boks

-- (2011-08-25 19:34:38)

Maja wolę uprawianie tej jakże wymagającej dyscypliny ale i dobra opiekę samorządu ,klubu, trenerów.Przewija się wiele nazwisk rokujących nadzieje ale niektórzy wymiękają

-puchacz Tczew (2011-08-25 16:31:49)

Próbowałem i ja w kajakarstwie nie udało się. Jeden nic nie zrobi musicie mieć silną grupę i dobrych trenerów.Gratuluję i podziwiam macie wysokie wyniki bez nich nawet pies z kulawą nogą by do was nie przyjechał.Jestem z powiatu Buskiego z chęcią bym przyjechał ale nie mogę -choroba,będę wam kibicował

-kibic (2011-08-25 16:20:51)

Jak to się stało, że w Busku odbywają się Mistrzostwa Polski przecież boks ma potężne tradycje w większych miastach.
Gratulacje dla klubu RING, musi być u was sprytny i operatywny człowiek.
Powodzenia.

-smerf (2011-08-25 16:10:00)

Narodziła się Tradycja:) piękne imię:) Busko ma bardziej polską tradycję niż ten wasz cały Danzig:)

<< poprzednie 15

Nasz patronat

Data: 2026-06-27, godz:

Międzynarodowy Festiwal Muzyczny im. Krystyny Jamroz w Busku-Zdroju

Buskie Samorządowe Centrum Kultury zaprasza na XXXII Międzynarodowy Festiwal Muzyczny im. Krystyny Jamroz, który odbędzie się w dniach od 27 czerwca do 5 lipca w Busku-Zdroju. Wydarzenie od lat przyciąga miłośników muzyki klasycznej i stanowi jedno z najważniejszych wydarzeń kulturalnych w regionie. Sprawdźcie program tegorocznego festiwalu.



Wróć do góry