swietokrzyskie.info


Niedziela, 28 czerwca 2026, Do końca roku 186 dni Imieniny: Florentyny, Ligii, Leona

Wiadomosci

OTWARTE MISTRZOSTWA POLSKI KLUBÓW GWARDYJSKICH i POLICYJNYCH w BOKSIE.

Dodane: MC Data: 2011-09-02 17:35:46 (czytane: 36753)  Wersja do druku

Zarząd Klubu Bokserskiego RING Busko Zdrój informuje, że w dniu 3 i 4 września br. w Hali POMOS rozegrane zostaną OTWARTE MISTRZOSTWA POLSKI KLUBÓW GWARDYJSKICH i POLICYJNYCH w BOKSIE - kategorie juniorów i kadetów.

Program mistrzostw:

SOBOTA 03.09.2011r.
godz. 16:00 uroczyste otwarcie Mistrzostw
godz. 16:20 prezentacja klubów i zawodników
godz. 16:30 walki eliminacyjne


NIEDZIELA 04.09.2011r.
godz. 10:00 walki finałowe
Zakończenie Mistrzostw bezpośrednio po zakończeniu walk .

Patronat honorowy:
Marszałek Województwa Świętokrzyskiego,Starosta Buski,Burmistrz Miasta
i Gminy Busko Zdrój.

W walkach udział wezmą zawodnicy naszego klubu .
Dzięki staraniom klubu Mistrzostwa mogą zaszczycić swoją obecnością Mistrzowie Olimpijscy w boksie.

boks_plakat500.jpg


Serdecznie zapraszamy kibiców boksu ,sympatyków klubu, mieszkańców buska oraz wszystkich zainteresowanych na pasjonujące walki pięściarskie.

 WSTĘP WOLNY
 Prosimy o kulturalny i gorący doping!

Zarząd BMUKS "Ring"

 

 

Uwaga:
Zapraszamy na retransmisję Mistrzostw w naszej w naszej Telewizji Internetowej:

ponidzieTVlogo5_200.png


 O godzinach emisji poinformujemy wkrótce.

 


  • Wiadomości z regionu
  • Aktualności
  • Sport
  • Kultura, rozrywka
  • Polityka

Uwaga: Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

  Komentarze (77)
     

- (2011-09-04 17:48:27)

Do tej pory był klub finansowany przez uzdrowisko ?

-do hej Nowy Dwór (2011-09-04 17:08:05)

Nie piszcie bzdur jak nie wiecie.Był na Mistrzostwach Pan dr Legwiec i będziemy współdziałać. Facet rzeczowy -fajno jest. RING dogada się .Legawiec to chyba niezły partner temat łapie.

-lio (2011-09-02 21:50:26)

Poprzednie kierownictwo Uzdrowiska to jeszcze by wzięło.Jeśli idzie o obecne zobaczymy -jest to temat na rozmowę.

-do - Hej Nowy Dwór (2011-09-02 21:35:12)

BMUKS-u uzdrowisko nie finansuje troche to dziwne ale prawdziwe

- Hej Nowy Dwór (2011-09-02 21:20:55)

Jakby nas uzdrowisko finansowało to też byśmy byli ho ho ho

-Zero Max (2011-09-02 21:04:29)

Nie liczcie w Busku na zbyt wiele .Sukcesem Waszym jest to,że organizujecie wielką Imprezę sportową. Wielkie Gwardie maja silny boks i nie dadzą Wam Szans.

-Do KalEGO (2011-09-02 18:41:34)

ha ha pięściarstwo to sport elitarny? Wymiękam mordobicie elitarne - bez jaj to chyba pisał ktoś z bokserów, a ekstremalny na pewno bo nikt o zdrowych zmysłach chyba nie da się bic po ryju aż padnie na deskach bez przytomności lub ze złamanym nosem. A to stwierdzenie "dla mądrych twardzieli" to juz max przesada. Ale bokserom z Buska powodzenia

-Kali do a jaa tam uważam (2011-09-02 13:00:44)

Każdy sport wspierajmy tym bardziej boks z tym ,że pięściarstwo to sport elitarny,ekstremalny dla mądrych twardzieli. Armia natychmiast angażuje każdego pięściarza -od nas jest tam już dwóch. W tej chwili wielkie kluby rozpoczynają starania o naszych zawodników i trenerów -pracę i stypendia mogą mieć NATYCHMIAST.Oby tak się nie stało bo wtedy sławny już RING Busko padnie tak jak wiele innych dyscyplin

- (2011-09-02 10:03:55)

a co to za dyscyplina co zamiast w piłkę to sie po nogach kopia , z łokcia po ryjach wala to już lepiej wyjść na ring bez piłki i wtedy wyjdzie kick- boxing ... już nie wspomnę o kulturze piłkarskich kibiców

- (2011-09-02 09:59:05)

rozmowa piłkarzy

www.youtube.com/watch?v=XqIfUkzbw1E&feature=related

- (2011-09-02 09:56:39)

...oj to chyba nie słuchałeś na żywo piłkarzy jedna z elokwentnych wypowiedzi piłkarza www.youtube.com/watch?v=L227Iqgv9s0

- (2011-09-02 09:23:00)

a ja tam uważam , że ten boks to nie jest dla normalnych ludzi jak można walić się po pyskach dla sportu i schodzić z ringu z zakrwawiona lub co najmniej poobijaną "mordką" to chyba nie jest sportowe co nie ????
a po za tym to nie normalna dyscyplina sportu j wystarczy posłuchać jak wypowiadają sie byli bokserzy i porównać ich wypowiedzi z elokwencją i sposobem wymowy np. piłkarzy nożnych , którzy nie mają najmniejszych problemów z jąkaniem się się czy zacinaniem podczas wymowy

-Leon Starachowice (2011-09-02 07:20:41)

Wszystkie ważniejsze media zamieściły informacje o Mistrzostwach Polski w Busku.Przedsięwzięcie bardzo odważne. Czytałem wiele razy informacje o wyczynach pięściarzy Buskiego RINGU -oczywista w sensie pozytywnym.Życzę zawodnikom sukcesów i potwierdzenia swoich sukcesów w zawodach.Od nas jedzie grupa kibiców bo blisko a i ciekawie.

-Gregu Nowa Huta (2011-09-01 21:43:08)

Niech żyje i rozwija się Gwardyjski sport.

-Darek (2011-09-01 21:40:16)

Piłka jest jedna a bramki są dwie mawiał Górski.A kto powiedział nie ma bokserów nie pokonanych są tylko źle trafieni?

<< poprzednie 15

Nasz patronat

Data: 2026-06-27, godz:

Międzynarodowy Festiwal Muzyczny im. Krystyny Jamroz w Busku-Zdroju

Buskie Samorządowe Centrum Kultury zaprasza na XXXII Międzynarodowy Festiwal Muzyczny im. Krystyny Jamroz, który odbędzie się w dniach od 27 czerwca do 5 lipca w Busku-Zdroju. Wydarzenie od lat przyciąga miłośników muzyki klasycznej i stanowi jedno z najważniejszych wydarzeń kulturalnych w regionie. Sprawdźcie program tegorocznego festiwalu.




Wróć do góry