swietokrzyskie.info

Niedziela, 28 czerwca 2026, Do końca roku 186 dni Imieniny: Florentyny, Ligii, Leona

Wiadomosci

MKS Busko gra z Zenitem Chmielnik.

Dodane: MC Data: 2011-08-20 10:38:28 (czytane: 19503)  Wersja do druku

Już w najbliższą niedziele buskich piłkarzy czeka kolejny bój o ligowe punkty. MKS Busko zagra wyjazdowe spotkanie z Zenitem w Chmielniku.

Mecze miedzy tymi drużynami zawsze wywoływały dodatkowe emocje. początek spotkania o godzinie 17. W pierwszej kolejce Zdrój przed własną publicznością pokonał GKS Rudki 5:1. Zenit natomiast grał w Strawczynie z Lechią. Spotkanie zakończyło się zwycięstwem Lechii 3:2.

mks_zenit_plakat.jpg


Również buscy kibice mobilizują się na ten mecz., organizując wyjazd. Zbiórka o godzinie 16 pod Rossmannem (tzw. stary dworzec PKS). Koszt wyjazdu to 5 zł + ewentualny bilet wstępu na mecz.

Wszystkich serdecznie zapraszamy.

 



  • Wiadomości z regionu
  • Aktualności
  • Sport
  • Kultura, rozrywka
  • Polityka

Uwaga: Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

  Komentarze (13)
     

- (2011-08-23 08:56:12)

Goalkeeper,chłopie Ty nie rozumiesz o czym piszesz.

-wiesiek ( (2011-08-22 18:10:41)

byłem i oglądałem ten pseudo mecz - tą dyscyplinę powinni w ... zlikwidować to sama hołota - wulgaryzmy wyzwiska - tego nie ma nigdzie indziej tylko w durnej piłce nożnej

-Goalkeeper (2011-08-21 23:02:39)

brawo chłopaki za zwyciestwo na wyjezdzie oby tak dalej, troche zniżyliscie poziom do słabo grającej Palestyny ale liczy sie zwyciestwo !!!!!!!!!!!!! Brawo dla naszych kibiców za liczne przybycie i doping !!!!!!!!!

- (2011-08-21 21:43:40)

brawo smajka

-marcin (2011-08-21 19:27:56)

jest busko wygrało 2-1!!!! mamy lidera hej busko mamy lidera!!!

-kibic (2011-08-19 19:28:20)

Ja was co niektórych nie czaje organizowany jest wyjazd za psie pieniądze a no i tak każdy to ma w dupie tacy z was kibice! Zenit...Zenit... IZRAEL

- (2011-08-19 18:50:07)

to ogłoszenie wyglada jak nekrolog, brawo graficy !!!

- (2011-08-19 15:21:14)

AGONIA ZDRÓJ

-Smerf (2011-08-19 10:06:28)

A skąd ma mieć kibiców??? trzeba by importować młodzież z poza granic Buska. Chyba że emeryci będą buską paką:) Umierające puby, puste miasto, agonia-zdrój:) bravo

-stary kibic (2011-08-19 06:06:33)

już ostatnio pokazujecie ze busko niema kibicow, nic sie niedzieje, zastanawiam sie czy bedziemy mieli pake jak kiedys?

-OOOLE!!! (2011-08-19 01:23:54)

la la la la la la la la la la la la la la la!

-OGarnięty (2011-08-19 01:23:00)

pokażemy jak sie gra i kibicuje! AKS! BUUUUSKOOOOO--Buuuuskoooooo--
buuuuuskoooooo---buuuuskoo----buusko!!!

- (2011-08-19 00:28:12)

jak sie napinacie w internecie to widze was jak jedziecie z nami na mecz jesli was nie bedzie to nawet nie pisac ze jestescie z AKS-U

Nasz patronat

Data: 2026-06-27, godz:

Międzynarodowy Festiwal Muzyczny im. Krystyny Jamroz w Busku-Zdroju

Buskie Samorządowe Centrum Kultury zaprasza na XXXII Międzynarodowy Festiwal Muzyczny im. Krystyny Jamroz, który odbędzie się w dniach od 27 czerwca do 5 lipca w Busku-Zdroju. Wydarzenie od lat przyciąga miłośników muzyki klasycznej i stanowi jedno z najważniejszych wydarzeń kulturalnych w regionie. Sprawdźcie program tegorocznego festiwalu.



Wróć do góry