Już w najbliższą niedziele buskich piłkarzy czeka kolejny bój o ligowe punkty. MKS Busko zagra wyjazdowe spotkanie z Zenitem w Chmielniku.
Mecze miedzy tymi drużynami zawsze wywoływały dodatkowe emocje. początek spotkania o godzinie 17. W pierwszej kolejce Zdrój przed własną publicznością pokonał GKS Rudki 5:1. Zenit natomiast grał w Strawczynie z Lechią. Spotkanie zakończyło się zwycięstwem Lechii 3:2.
Również buscy kibice mobilizują się na ten mecz., organizując wyjazd. Zbiórka o godzinie 16 pod Rossmannem (tzw. stary dworzec PKS). Koszt wyjazdu to 5 zł + ewentualny bilet wstępu na mecz.
Wszystkich serdecznie zapraszamy.