swietokrzyskie.info

Niedziela, 28 czerwca 2026, Do końca roku 186 dni Imieniny: Florentyny, Ligii, Leona

Wiadomosci

PO startuje z kampanią wyborczą w Busku- Zdroju.

Dodane: MC Data: 2011-08-18 13:39:11 (czytane: 24643)  Wersja do druku

W dniu 18-08-2011 Platforma Obywatelska RP zainaugurowała kampanię wyborczą w Busku - Zdroju.

Na terenie placu targowego przy ul. Batorego grupa wolontariuszy zbierała podpisy poparcia dla kandydatów PO w nadchodzących wyborach parlamentarnych. 

start_kampani_po_busko01.jpg 

Głównymi postaciami z naszego rejonu w walce o mandat posła z ramienia PO będą obecnie sprawujący mandat  Konstanty Miodowicz oraz Artur Kański z gminy Tuczępy. Kandydatem PO do senatu będzie mieszkaniec Buska-Zdroju  -  Andrzej Zoch, który ma szansę jako pierwszy w historii uzyskać mandat senatorski dla naszego miasta. 

start_kampani_po_busko02.jpg 


Ważną informacją jest również fakt, że po raz pierwszy wybory do senatu odbędą się w okręgach jednomandatowych, co znaczy że senatorem zostanie osoba, która uzyska największą liczbę głosów."

/A.B./

 

 

 

  • Wiadomości z regionu
  • Aktualności
  • Sport
  • Kultura, rozrywka
  • Polityka

Uwaga: Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

  Komentarze (107)
     

-T-Y-L-K-O P---I---S (2011-08-18 22:37:57)

PO SLD PSL TO SĄ PARTIE KTÓRE OSZUKUJĄ POLAKÓW ( OKRADAJĄ NASZ KRAJ Z TEGO CO JESZCZE ZOSTAŁO ) ZA PIS GOSPODARKA NA 6 ZA PO JUŻ TYLKO NA 3 A TO ŻE TROPILI AFERY TO JEST DOBRĄ SPRAWĄ BO WRESZCIE DOCZEKALIŚMY SIE KOGOŚ KTO SIĘ NIE BOI I ROZLICZA ( ZA CO KACZYNSKI LECH ZAPŁACIŁ ZYCIEM W SMOLEŃSKU ) DONALD SIĘ CHWALI ŻE ONI DUŻO ZREALIZOWALI A PRZECIEŻ TO POPRZEDNICY ZACZELI A PO ZBIERA ŻNIWO I SIĘ CHWALI ZE TO ICH ZASŁUGA

-tylko nie SLD (2011-08-18 22:29:06)

to złodzieje i oszuści oni mówią że PIS i PO to jedna banda a jakież to afery były za SLD co.........już zapomnieliście ?? jak oszukiwał Kwaśniewski nasz naród jak handlowal Polskę na lewo i prawo dopiero jak Kaczynski doszedł do władzy to wszystkie brudy SLD wyszły na wierzch za SLD w Polsce bida bida bida wciskali polakom a sami to zrobili NAJWIĘCEJ AFER BYLO ZA SLD jedyna partia która zasluguje na głos to PIS bo .......Jarosław wszystkich krótko trzyma !!!!!!!!

-ja zagłosuję na SLD (2011-08-18 21:57:38)

nie dlatego aby mi w 100% odpowiadał ich program, bo nie czytałem, nie porywa mnie charyzma przewodniczącego tej partii, bo jej nie dostrzegam, nie dlatego żebym chciał powrotu komuny, bo takich powrotów nie ma lecz dlatego żeby nie było monopolu jednej partii. Monopolu co to zagwarantuje każde głosowanie w Sejmie.Chciałbym aby w Polsce rządziała misternie budowana koalicja, Taka co będzie sobie wzajemnie patrzeć na łapy. A nie koalicja partii której do większości zabrakło kilku procent z oportunistami którzy się wszędzie przykleja.Nie znam poglądów Pana Zocha. Ale skoro te jego poglady jako działacza politycznego nie przebiły się do mojej swiadomości, znaczy takich wyrazistych nie ma. Już wystarczy odób o poglądach zawsze zgodnych z kierownictwem czy linią partii. Doscyć też różnego rodzaju kombatanctwa co to odcięli wszystkie kupony za te lata cierpień i poniewierki
Już sobie odebrali z nawiązka. I samo kombatanctwo to dziś zbyt mała rekomendacja.Dlatego zagłosuję na SLD
Bo tu ani kombatanctwa ani obawy monopolu

-do smerf (2011-08-18 21:46:42)

masz rację nie glosuj na PO.... i znowu busko i całe świętokrzyskie będzie się wsydzić jak po ostatnich wyborach samorządowych... zielona wyspa kolesi i rodziny na stanowiskach

- (2011-08-18 21:44:11)

plujecie na czlowieka nawet go nie znając... wstyd

-młody (2011-08-18 21:19:49)

RPP Nowoczesna Polska
i wszystko jasne

- (2011-08-18 20:50:58)

dosc PO!!!!!WON!!!!!

-Sukcesy PO w Busku (2011-08-18 20:45:06)

Brak radnych w powiecie jeden radny w gminie.Należy dodać , że członek PO niejaki JŻ jak był dyrektorem w mechaniku zakończył karierę aferą 3mlnową.

-Smerf (2011-08-18 20:18:40)

jestem sobą nie ośmieszałby się pan:) Ja też jestem sobą ale uśmiech mam szczerszy buska platforma to dno bez koncepcji.. Nie zagłosujemy na was bądźcie pewni!!! Miodowicz i Zoch ekipa na zesłanie, do Anglii do pracy wyjedzcie jak wielu buszczan pracy, pracy za godziwe pieniądze nam trzeba a nie igrzysk i durnych obietnic:P Jak widzę te wasze cwaniackie gęby to wiem na kogo nie głosować:D

-wwwwww (2011-08-18 19:42:09)

Pissss.!!głosujccie na Pisss

-zubi (2011-08-18 18:09:51)

JUZ ZBUDOWALI PŁYWALNIE I ZAPOMNIELI O FOLI I TERAZ ROBIA REMONT A NIK NIE CHCE POWIEDZIEĆ KTO ZAWALIŁ PONOĆ OBECNI KANDACI SOBIE TO PRZYPISYWALI

-do PR (2011-08-18 17:52:46)

ale o poglądach politycznych Pana Zocha to już nic powiedziec nie można.Warto wiedzić jakie ten człowiek ma przemyslenia w kluczowych dla kraju sprawach. Wniesie coś do senackiej debaty ?

-PR (2011-08-18 17:40:57)

Mysle, ze wybory parlamentarne to wybory gdzie nie powinno sie glosowac na kogos z Buska, tylko na ludzi którzy zmienią coś na szczeblu krajowym - nie regionalnym. Do tego są wybory samorządowe. Za rządów PiS był wzrost gospodarczy dlatego, że PiS nie robił absolutnie NIC w gospodarce. Zajeli sie jedynie wykrywaniem afer i UBeków. A jak wiadomo Gospodarka nie lubi kiedy się w nią ingeruje. Ale to za mało. Jedyna partia godna głosu to Nowa Prawica - partia JKM. Pozdrawiam!

- (2011-08-18 17:23:57)

Jaki kandydat taki sztab wyborczy zbierający podpisy. Nie mam na myśli dziewcząt lecz "wyposażenie" biura terenowego oraz wspaniałe zdjęcie Zocha na plakacie

- (2011-08-18 17:22:14)

Jednak ciągnie Zocha koryto. Podobnie jak Miodowicza... Jak widzę te gęby na plakatach gdy do Buska wjadę do mi się niedobrze robi

<< poprzednie 15

Nasz patronat

Data: 2026-06-27, godz:

Międzynarodowy Festiwal Muzyczny im. Krystyny Jamroz w Busku-Zdroju

Buskie Samorządowe Centrum Kultury zaprasza na XXXII Międzynarodowy Festiwal Muzyczny im. Krystyny Jamroz, który odbędzie się w dniach od 27 czerwca do 5 lipca w Busku-Zdroju. Wydarzenie od lat przyciąga miłośników muzyki klasycznej i stanowi jedno z najważniejszych wydarzeń kulturalnych w regionie. Sprawdźcie program tegorocznego festiwalu.




Wróć do góry