swietokrzyskie.info

Niedziela, 28 czerwca 2026, Do końca roku 186 dni Imieniny: Florentyny, Ligii, Leona

Wiadomosci

Busko: Zatrzymanie z narkotykami. (audio)

Dodane: MC Data: 2011-08-16 10:16:06 (czytane: 28292)  Wersja do druku

Buscy kryminalni zatrzymali dwóch mężczyzn w wieku 25 i 26 lat i 25-letnią kobietę, podejrzewanych o posiadanie dużej ilości marihuany. W czasie przeszukania samochodu i mieszkań w powiecie buskim i ostrowieckim, łącznie stróże prawa zabezpieczyli ponad 200 gramów suszu, wstępnie zidentyfikowanego jako marihuana.

Zgodnie z Ustawą o przeciwdziałaniu narkomani, za posiadanie znacznej ilości środków odurzających grozi kara do 8 lat pozbawienia wolności.

Od dłuższego czasu buscy kryminalni przyglądali się mężczyźnie, który mógł posiadać przy sobie duże ilości narkotyków. Podejrzenia te potwierdziły się. Wczoraj po południu policjanci zatrzymali do kontroli volkswagena, którym kierował 25-letni mieszkaniec Buska- Zdroju.

 zatrzymanie_narkotyki01.jpg


W czasie przeszukania samochodu, stróże prawa znaleźli ukrytą torbę foliową, w której znajdowało się ponad 150 gramów suszu roślinnego. Wstępne badania wykazały, że jest to marihuana. Ponadto w mieszkaniu mężczyzny znaleziono 27 gramów zielonego suszu roślinnego, wagę oraz szklaną fajkę. Mężczyzna został zatrzymany, a jego pojazd zabezpieczony na policyjnym parkingu.

 zatrzymanie_narkotyki03.jpg


Dalsza praca policjantów doprowadziła do jednego z mieszkań w powiecie ostrowieckim. Tam funkcjonariusze zabezpieczyli 35 gramów suszu roślinnego, wstępnie zidentyfikowanego jako marihuana, urządzenie służące do rozdrabniania oraz wagę elektroniczną. Ponadto zabezpieczono 2700 złotych pochodzące prawdopodobnie z transakcji narkotykowej.

 zatrzymanie_narkotyki02.jpg


Kryminalni zatrzymali znajdujące się w mieszkaniu osoby, 26-letniego mężczyznę oraz o rok młodsza kobietę. Wszyscy zatrzymani nie byli wcześniej notowani. Zgodne z ustawą, za posiadanie znacznej ilości środków odurzających grozi kara do 8 lat pozbawienia wolności.

Kliknij i słuchaj (mp3): 




Opr. KT
Źródło: KPP Busko- Zdrój
Dźwięk: st. sierż. Kamil Tokarski
żródło: www.swietokrzyska.policja.gov.pl

 


  • Wiadomości z regionu
  • Aktualności
  • Sport
  • Kultura, rozrywka
  • Polityka

Uwaga: Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

  Komentarze (42)
     

-dd (2011-08-17 16:10:12)

nie paliłes nigdy marihuany i nie wiesz nic na jej temat to sie nie wypowiadaj!!!

narkomani... pfff

-do poniżej (2011-08-17 13:33:02)

I tu się mylisz.

- (2011-08-17 11:47:05)

stare przysłowie polskie mówi z policjanta kolegi nie będzie ani z k..y żony

-... (2011-08-17 11:44:40)

też go znam...a potem jak dostał odznake to wielki przeciwnik i kozak, wsadził połowę za kraty. To jest kur***a nie człowiek.

- (2011-08-17 10:53:54)

znam policjanta z buska co jeszcze jak nie miał munduru to też hodował.

-H0L0GR4M (2011-08-17 10:22:01)

Redakcja boi się go hahaha :))))

- (2011-08-17 00:53:41)

NIBY NIE SZKODZI A CHODZA TAKIE KURE... LUJE I NIE WIEDZA CO SIE WOKOL DZIEJE :D
NIC TYLKO POZBIERAC I ZUTYLIZOWAC TAKIE SZMATY:D

- (2011-08-16 22:34:43)

Legalna Marihuana to normalności kwestia
szczególnie gdy recesja, zabrania Ci jej przestań
jak wszystko w nadmiarze szkodzi Ci na głowę,
szkodzi Ci na ciało i odbiera zdrowie,
zdrowie tak samo odbiera Tobie wóda,
odbiera Tobie państwo, odbiera Tobie złuda,
odbiera Tobie stres i ograniczenia
zakazany owoc kusi młode pokolenia!
Legalizacja mentalność zmienia ,
dlatego walczymy o wolność dla palenia,
dajcie pozwolenia na domowe sadzenia
to normalny punkt widzenia i drążymy ten temat!
Młodzi chcą jarać dla szpanu nie dla smaku,
rodzice się boją o przyszłość małolatów,
Legalizacja zakończy erę szpanu
I represje zakończy dla MARIHUANY fanów.

albo

Jointów nie pale, ale jestem pierwszy za legalem
Cały ten brudny syf obniży wtedy skale
Kraszony siuwaks, dzieci biegają z towarem
Drogi parlamencie kładziecie ch*j na szale

Kto się z tym nie zgadza? Żyjemy w świecie przyzwyczajeń, mitów. Gdzie dobra propaganda jest w stanie trzymać w garści zaściankowe społeczeństwo.

No ale przecież [b]Dura lex, sed lex[/b]

-VINCI (2011-08-16 20:26:44)

DLACZEGO NIE MA ARTYKUŁU O TYM GOŚCIU CO NĘKAŁ LUDZI W BUSKU???????? NA STRONIE ECHA JEST!!!!!

-aaa (2011-08-16 19:39:02)

to beda mieli policjanci teraz jarania

- (2011-08-16 19:33:07)

i co ja biedny będę jarał

-kolo (2011-08-16 18:04:30)

Jak w Polsce prawo tego zabrania to trzeba go respektować i przestrzegać.Jak prawo zmienią to każdy będzie mógł palić co chce i z kim chce ale narazie na szczęście tak nie jest.

-:) (2011-08-16 16:57:10)

Znów zacząłem palić, wszystko mi ziołem wali, byłem już wszędzie jak Tommy Halil czy jak Gagarin.

-dżo (2011-08-16 15:17:17)

BRAWO BUSKA POLICJA !

-xxxxl (2011-08-16 13:58:27)

To cpun byl on mial tyle na wlasny urzytek non stop ujarany :)

<< poprzednie 15

Nasz patronat

Data: 2026-06-27, godz:

Międzynarodowy Festiwal Muzyczny im. Krystyny Jamroz w Busku-Zdroju

Buskie Samorządowe Centrum Kultury zaprasza na XXXII Międzynarodowy Festiwal Muzyczny im. Krystyny Jamroz, który odbędzie się w dniach od 27 czerwca do 5 lipca w Busku-Zdroju. Wydarzenie od lat przyciąga miłośników muzyki klasycznej i stanowi jedno z najważniejszych wydarzeń kulturalnych w regionie. Sprawdźcie program tegorocznego festiwalu.



Wróć do góry