swietokrzyskie.info

Niedziela, 28 czerwca 2026, Do końca roku 186 dni Imieniny: Florentyny, Ligii, Leona

Wiadomosci

Gro-Net mistrzem Wakacyjnej Ligi Orlika.

Dodane: AT Data: 2011-08-04 15:12:11 (czytane: 12244)  Wersja do druku

Gro-Net został mistrzem Wakacyjnej Ligi Orlika. z powodu niesprzyjającej pogody ostatnie kolejki rozegrano w Hali OSiR. W rozgrywkach wzięło udział 6 drużyn chłopców z roczników 2001-1996.

Piłkarze Gro-Net byli poza zasięgiem rywali. Zwyciężyli wszystkie mecze. Zdobyli aż 106 bramek tracąc zaledwie 7. Drugie miejsce zajęła Siła Internetu. Druzyna ta odniosła siedem zwycięstw, raz zremisowała i przegrała dwa mecze z trymfatorem rozgrywek. Do ostatniej chwili trwała walka o trzecie miejsce. Szanse by stanąć na najniższym stopniu podium miały drużyny FC Złodziejówka oraz Korona Jurkowice.

Korona nie miała szans w walce z Gro-Net. Przegrali aż 0:18. W tej sytuacji FC Złodziejówce wystarczał remis z pewną drugiego miejsca Siłą Internetu. Do przerwy było 1:1. W drugiej połowie bramkę na 2:1 dla Siły strzelił Patryk Kukiełka. Złodziejówka starała sie odrobić straty i udało im się to w ostatniej minucie meczu. Bramkę dającą remis i upragniony jeden punkt zdobył Wojciech Miśkiewicz.

 

staszow_pilka_nozna001.jpg


Bezpośrednio po zakończeniu rogrywek odbyła się ceremonia wręczenia nagród. Nagrody wręczał Rafał Glegoła - dyrektor OSiR w Staszoiwe. Wszystkie drużyny otrzymały piłki, natomist zdobywcy miejsc I-III puchary oraz medale. Indywidualną nagrodę rzeczową dla "króla strzelców" otrzymał Dominik Dyl (Gro-Net). W całych rozgrywkach strzelił 42 bramki.

Tabela końcowa Wakacyjnej Ligi Orlika


                              punkty     bramki
1. Gro-Net                  30     106-7
2. Siła Internetu          22     43-23
3. FC Złodziejówka    11     24-30
4. Korona Jurkowice  10     21-59
5. Dangerous Team       9     25-50
6. Mini Real                  4     8-57

 Źródło: osirstaszow.ehost.pl


  • Wiadomości z regionu
  • Aktualności
  • Sport
  • Kultura, rozrywka
  • Polityka

Uwaga: Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

  Komentarze (0)
     

Nasz patronat

Data: 2026-06-27, godz:

Międzynarodowy Festiwal Muzyczny im. Krystyny Jamroz w Busku-Zdroju

Buskie Samorządowe Centrum Kultury zaprasza na XXXII Międzynarodowy Festiwal Muzyczny im. Krystyny Jamroz, który odbędzie się w dniach od 27 czerwca do 5 lipca w Busku-Zdroju. Wydarzenie od lat przyciąga miłośników muzyki klasycznej i stanowi jedno z najważniejszych wydarzeń kulturalnych w regionie. Sprawdźcie program tegorocznego festiwalu.



Wróć do góry