Gro-Net został mistrzem Wakacyjnej Ligi Orlika. z powodu niesprzyjającej pogody ostatnie kolejki rozegrano w Hali OSiR. W rozgrywkach wzięło udział 6 drużyn chłopców z roczników 2001-1996.
Piłkarze Gro-Net byli poza zasięgiem rywali. Zwyciężyli wszystkie mecze. Zdobyli aż 106 bramek tracąc zaledwie 7. Drugie miejsce zajęła Siła Internetu. Druzyna ta odniosła siedem zwycięstw, raz zremisowała i przegrała dwa mecze z trymfatorem rozgrywek. Do ostatniej chwili trwała walka o trzecie miejsce. Szanse by stanąć na najniższym stopniu podium miały drużyny FC Złodziejówka oraz Korona Jurkowice.
Korona nie miała szans w walce z Gro-Net. Przegrali aż 0:18. W tej sytuacji FC Złodziejówce wystarczał remis z pewną drugiego miejsca Siłą Internetu. Do przerwy było 1:1. W drugiej połowie bramkę na 2:1 dla Siły strzelił Patryk Kukiełka. Złodziejówka starała sie odrobić straty i udało im się to w ostatniej minucie meczu. Bramkę dającą remis i upragniony jeden punkt zdobył Wojciech Miśkiewicz.
Bezpośrednio po zakończeniu rogrywek odbyła się ceremonia wręczenia nagród. Nagrody wręczał Rafał Glegoła - dyrektor OSiR w Staszoiwe. Wszystkie drużyny otrzymały piłki, natomist zdobywcy miejsc I-III puchary oraz medale. Indywidualną nagrodę rzeczową dla "króla strzelców" otrzymał Dominik Dyl (Gro-Net). W całych rozgrywkach strzelił 42 bramki.
Tabela końcowa Wakacyjnej Ligi Orlika
punkty bramki
1. Gro-Net 30 106-7
2. Siła Internetu 22 43-23
3. FC Złodziejówka 11 24-30
4. Korona Jurkowice 10 21-59
5. Dangerous Team 9 25-50
6. Mini Real 4 8-57
Źródło: osirstaszow.ehost.pl