swietokrzyskie.info

Niedziela, 28 czerwca 2026, Do końca roku 186 dni Imieniny: Florentyny, Ligii, Leona

Wiadomosci

Otwarcie Zalewu w Radzanowie oraz Wybory Miss Lata Radzanowa.

Dodane: AT Data: 2011-08-06 08:59:29 (czytane: 61062)  Wersja do druku

6 sierpnia zapraszamy na otwarcie Zalewu w Radzanowie połączone z wyborem Miss Lata Radzanowa. Start o godz. 15.30.

Na gości czeka wiele atrakcji:

  • Pokaz artystyczny
  • Występ zespołu
  • Pokaz tańca
  • Pokaz makijażu

  • Pokaz kulturystów z buskiego klubu Bodymaniak

Dla najmłodszych  organizatorzy przewidzieli również moc atrakcji :

  • Konkursy
  • Karuzela
  • Trampolina
  • Zjeżdżalnia
  • Wata cukrowa, popcorn
miss_radzanow2009_1.jpg
Foto archiwum Miss Lata 2009

Zapraszamy piękne dziewczęta do wzięcia udziału w konkursie Miss Lata Radzanowa 2011r. Czekają atrakcyjne nagrody.


Zakończeniem imprezy będzie zabawa taneczna od  godz. 19.00 do 2.00 podczas, której będzie grał zespołu Magik Dance.



Wstęp wolny

Organizatorzy :
Echo Dnia -Patronat
Mirosław Kumór 607-042-605
Małgorzata Czapka 603-537-823
Restauracja ,,Vip"  Restauracja ,,Belwederska"


Sponsorzy:
Burmistrz Miasta i Gminy Busko-Zdrój - Waldemar Sikora
Starosta buski -  Jerzy Kolarz
Pływalnia Miejska - Ragan Marian
Hurtownia ,,Sawa"
Firma Sofnet Komputery  - Grzegorz Wybraniec
Studio Tatuaży BLCK LINE TATTOO & PIERCING STUDIO Hubert Górski


Zapraszamy również 30 lipca w sobotę na zabawę taneczną, która odbędzie się nad Zalewem w Radzanowie.

 

Zobacz video z wyborów Miss Lata Radzanowa 2009

 miss_radzanowa_video.jpg
Kliknij i oglądaj

 


  • Wiadomości z regionu
  • Aktualności
  • Sport
  • Kultura, rozrywka
  • Polityka

Uwaga: Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

  Komentarze (68)
     

-do Pana Waldemara (2011-07-31 15:30:43)

Jak tak dalej będą awanse rozdzielane to jak Walduś Kiepski będzie się śmiał i skakał będzie Ferdkom i swym mocodawcom po piwo

- (2011-07-31 15:23:21)

Tak to,że pada i niema słonca to też wina byłego burmistrza Wąsowicza,widac poziom inteligencji wypowiadających się poniżej pożal sie boże bajkopisarze.

-mądruś (2011-07-31 15:05:14)

przełóżmy to na przyszły rok, z tego sezonu wiele nie zostało...

-do pajacow (2011-07-31 11:34:25)

zgadzam sie tez z f,c i z kolega na dole. zawistne wsioki palaja krytyka.prezesi nie maja czasu na szarpanki .moga sie tylko z tych pajacow smiac

-jadźka (2011-07-31 10:12:03)

impreza się odbędzie, czy zostanie przełożona na dzień z lepszą pogodą?

-F.C. (2011-07-30 15:16:04)

Zgadzam się z kolega niżej Busko to wioska a mieszkańcy to zawistne wsioki, nie da się tego ukryć niestety:(

-busko (2011-07-30 12:37:05)

Pan Burmistrz robi oszczędności a na mis mokrego podkoszulka ufundował nagrody za parę tyś. zł.
Widocznie lubi sobie popatrzeć na....

-JOLA (2011-07-30 11:02:28)

no to biere UDZIOŁ w tych MISSSOCH

-dobrze, że ktoś napisał czyja to zasługa... (2011-07-30 08:10:15)

... wydania 1,3 mln zł na "remont" Radzanowa.
Wydawanie takich pieniędzy na ograniczenie parkingu dla ok. 20 samochodów, słynne grzybki (dwa już spalone), drewniane słupki i poręcze na molo, itd. ... powinno być przedmiotem prac odpowiednich ...
Autor zlecenia, autor projektu i wydający nasze pieniądze - burmistrz i radni powinni być rozliczeni lub chociaż powinni się próbować wytłumaczyć z tego bubla nie inwestycji.

- (2011-07-29 22:45:18)

ja jestm zły ze sa konkursy ze slonce swieci i ze pada i ze jest trawa i ze niebo. jestem zly i źle zycze wrrrrrrrrrrrrrrrr zly zly zly bleeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

-oliwka (2011-07-29 20:18:28)

O co chodzi z tą wsią? Otwarcie zalewu, wybory Miss Lata a komentarze o wsi!

-do poniżej (2011-07-29 13:17:37)

Dobre.Spadłem z krzesła.

-xxxxl (2011-07-29 12:03:07)

Kibel w Parku powinin miec wmurowana Tablice z nazwiskiem poprzedniego Burmistrza naprawde odniosl gosc zajebisty sukces i papier toaletowy ze zdjeciem :)

- (2011-07-28 13:59:42)

Busko to w 90% ludzie którzy napłynęli ze wsi.Poziom chamstwa i prostactwa jaki w Busku panuje dzięki tym właśnie ludziom jest widoczny gołym okiem,szczególnie przyjezdni to widzą...I widać poziom tych ludzi w poziomie ich wypowiedzi tutaj...

-gekasss (2011-07-28 13:41:22)

O w morde nawed wata cukrowa i popcorn bedzie xD

<< poprzednie 15

Nasz patronat

Data: 2026-06-27, godz:

Międzynarodowy Festiwal Muzyczny im. Krystyny Jamroz w Busku-Zdroju

Buskie Samorządowe Centrum Kultury zaprasza na XXXII Międzynarodowy Festiwal Muzyczny im. Krystyny Jamroz, który odbędzie się w dniach od 27 czerwca do 5 lipca w Busku-Zdroju. Wydarzenie od lat przyciąga miłośników muzyki klasycznej i stanowi jedno z najważniejszych wydarzeń kulturalnych w regionie. Sprawdźcie program tegorocznego festiwalu.



Wróć do góry