swietokrzyskie.info

Niedziela, 28 czerwca 2026, Do końca roku 186 dni Imieniny: Florentyny, Ligii, Leona

Wiadomosci

Koncert 'Grupy MoCarta' - pełna sala, owacje na stojąco!

Dodane: MC Data: 2011-07-05 11:18:45 (czytane: 15694)  Wersja do druku

Owacjami na stojąco dziękowała publiczność artystom 'Grupy MoCarta' za popis wirtuozerii instrumentalistów w połączeniu ogromnym poczuciem humoru, podczas poniedziałkowego koncertu w BSCK.

Salę koncertową BSCK publiczność wypełniła "po brzegi" - wszystkie miejsca, nawet tzw. 'dostawki' były zajęte, część widzów oglądała widowisko na stojąco. Każdy kto był na koncercie bez wahania twierdził, że warto było znieść wszelkie niewygody aby to zobaczyć. W pierwszej części wieczoru grupa wykonała, wraz z Arturem Jaroniem, kwartet fortepianowy Es-dur Wolfganga Amadeusza Mozarta. Druga część,  to popis kunsztu artystycznego członków 'Grupy MoCarta'

Po obejrzeniu koncertu, dzięki artystom, nawet nie będąc fanem muzyki poważnej można inaczej na nią spojrzeć i dojrzeć jej uroki.

grupa_mozarta018.jpg

grupa_mozarta007.jpg

grupa_mozarta001.jpg

grupa_mozarta003.jpg 


Muzyka, humor, kunszt artystyczny i wirtuozeria - to niewątpliwe atuty show 'Grupy MoCarta', które mieliśmy przyjemność zobaczyć i usłyszeć na koncercie.

Po koncercie artyści rozdawali autografy i podpisywali płyty DVD, które sprzedały się błyskawicznie. Było jeszcze tylu chętnych do zakupu płyty, że muzycy zmuszeni byli odsyłać fanów do sklepu internetowego.

grupa_mozarta013.jpg

grupa_mozarta012.jpg


 Więcej na www.tmb.busko.net.pl

/MC/
foto: Tadeusz Ura


  • Wiadomości z regionu
  • Aktualności
  • Sport
  • Kultura, rozrywka
  • Polityka

Uwaga: Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

  Komentarze (6)
     

-no i od czasu do czasu odkrywa sięw szmatławy charakter olo... (2011-07-06 08:54:43)

dalej bez komentarza...

-frou frou (2011-07-05 18:08:17)

koncert był zajefajny --polecam

-bis (2011-07-05 18:04:44)

dzieki takim pasjonatom fotografii jak p. Tadeusz mozemy podziwiadz imprezy i spotkania w naszym regionie, dziekuje.

- (2011-07-05 16:31:47)

dobrze, dobrze ale tylko na stronie tmb jest najwięcej zdjęć z różnych imprez
brawo panie T.U.
A portal niech bierze przykład:(

-- (2011-07-05 16:05:46)

@olo: Widzę, że nie tylko mnie irytuje zachowanie Wielmożnego Czcigodnego Pana T.U. Oczywiście jeżeli chodzi o całokształt twórczości.

-olo (2011-07-05 13:52:23)

zdziwiony jestem ,ze nie ma fotografii
p. Urów z grupa MoCarta.Np w tym ich uroczym i gustownym pensjonacie.

Nasz patronat

Data: 2026-06-27, godz:

Międzynarodowy Festiwal Muzyczny im. Krystyny Jamroz w Busku-Zdroju

Buskie Samorządowe Centrum Kultury zaprasza na XXXII Międzynarodowy Festiwal Muzyczny im. Krystyny Jamroz, który odbędzie się w dniach od 27 czerwca do 5 lipca w Busku-Zdroju. Wydarzenie od lat przyciąga miłośników muzyki klasycznej i stanowi jedno z najważniejszych wydarzeń kulturalnych w regionie. Sprawdźcie program tegorocznego festiwalu.



Wróć do góry